Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Sau 2011, 15:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.13
Pranešimai:
41
Automobiliai:
E 39 2003m.
Nesuprastau kodel man neuzkrove instaliacijos. Pirma kaip ir sake tam gide pasukau rakteli iki 1, idejau diska su softu 32 , parase kad pasima rodos ta diska, ir aptemo ekranas.. laukiau gal 30 min( nes galvojau kad ten skaito ta diska,rase 6 min reikia palaukt) ir vistiek neismete man tos instaliacijos. O dbr kaip isemiau diska, man tas ekranas persikrovineja kartais, arba girdisi kazkoks garsas is teliko kada buna neuzvesta masina, cia jau busiu pridirbes kazka ar kaip?


StandartinėParašytas: 07 Sau 2011, 10:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.18
Amžius:
42
Pranešimai:
34
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
[E39] 530D MY02 Touring
Skype:
algizaz
Prie to pacio ir as pasiklausiu. Man idomu kodel tv rodo nespalvotai? Nes kazkaip keista.. kai tik juodai balta :) Meniu ziurinejau spalvos nera numestos.


StandartinėParašytas: 07 Sau 2011, 14:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Pakeisk regiona ir ivesk kokia Rumunija ;)

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 07 Sau 2011, 17:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.13
Pranešimai:
41
Automobiliai:
E 39 2003m.
Gali chebra patart kur galeciau kreiptis Vilniuje pas nebloga elektrika del tu televizoriu? ar negi teks varyt i bmw salona, ten tai kosmusa paims....;(


StandartinėParašytas: 07 Sau 2011, 18:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.16
Pranešimai:
256
Automobiliai:
E38 730d
tai kokia pas tave navigacija tiksliau mkIII ar IV? pazek dabar po to tavo disko ar dar navigacijai dega lempute pasukus rakteli, jei ne tai navigacija mire, kaskas ja dar gali atgaivint, ieskok forume( jei mire) jei lempute dega ieskok gero disko su gerai irasytu softu turetu viskas but gerai, jei pas tave MKIII tai gali but ir lazeriukas apsineses tai ir nieko nesigaus.. jei nori bent laikinai matyt v aizda atjunk isvis navigacijos bloka, ijunk degima, isjunk ir turetu rodit vaizda ( truputi kitoki primenanti windousu DOS) jei cia placiau ta tema galetu Markis tau paaiskint, gal ir padetu problema isprest


StandartinėParašytas: 07 Sau 2011, 21:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.13
Pranešimai:
41
Automobiliai:
E 39 2003m.
Tu turi omeny lempute ten aukstai po desine vidurine jo? Ne nedega, bet nedege ir anskciau , kada bandziau isirasyti pats softa.. ..Bet man muzika groja, changeris veikia, radija irgi, tik vaizdo nerodo, mirkcioja ekranas. O kaip suzinot kokia mano navigacija? seip tokia pati ten kur numete linka ( http://www.gren.ru/navi%20flash%20v26.html ) lygiai tokia pati. Tai cia Mk III kiek suprantu.


StandartinėParašytas: 07 Sau 2011, 22:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
38
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
gal kas ir man pades vienu klausimu, buvo nupirkta auto su didziuoju tv, bet jis nerodo, sviecia tik, pirma mintis buvo kad pardavejas istrauke tv bloka, veliau paaiskejo kad jo nebuvo gamykliskai, tipo be tv funkcijos. Tada issiaiskinta kad kaltas navi blokas, nes idejus kita (veikianti) pradejo rodyti vaizda.

Klausimas ar kasnors taiso tuos navi blokus ? jei jo tai kiek ir kur, jei ne tai kiek deveti bekainuoja ? mk3 kiek suprantu

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 08 Sau 2011, 21:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.16
Pranešimai:
256
Automobiliai:
E38 730d
pro, as apie lempute pacioj navigacijoj, kur kisi kompakta, desiniau lempute raudona turi degt kai masina prabudus, jei ji nedega reiskias reikia tvarkyt pati bloka. is tos nuorodos nesimato kokia navigacija, ant paties bloko kur kisasi kompaktas jei nera uzrasyta DVD reiskias MKIII, jei DVD tai MKIV. ir muzika turi grot, ji nieko bendro neturi su vaizdu.
o sanimda as nelabai isivaizduoju ar galetu but didysis telikas gamykliskai be tv bloko, manau tas tv idetas tik ir viskas, be tv bloko per navi bloka galima paleist vaizda. navi blokus tikrai taiso bet negaliu pasakyti kur, tik esu skaites kad zmones taiso kaskur, gal kas pasakys cia, tau tinka ir mkIII (kaina apie 500) ir MKIV (iki 1000)


StandartinėParašytas: 09 Sau 2011, 15:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.13
Pranešimai:
41
Automobiliai:
E 39 2003m.
katik tikrinau nebedega ta lempute, tai vadinasi blokas perejo navigacijos? Jo pas mane yra uzrasyta DVD , tai vadinasi mkvIV blokas.
tai pas ka galiu kreiptis kad pataisytu ? zn kasnors koki meistriuka?


StandartinėParašytas: 09 Sau 2011, 20:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
pro rašė:
katik tikrinau nebedega ta lempute, tai vadinasi blokas perejo navigacijos? Jo pas mane yra uzrasyta DVD , tai vadinasi mkvIV blokas.
tai pas ka galiu kreiptis kad pataisytu ? zn kasnors koki meistriuka?


O pas tave TV funkcija ar yra. Jei yra tada atjung navi bloko fiskes ir prades tau rodyti ekranas tik navigacijos nebus.


StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 01:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.13
Pranešimai:
41
Automobiliai:
E 39 2003m.
Navigacijos blokas skaitosi cia kur kisi diskus i ta DVD ar ten kur stovi didelis gelazinis blokelis?


StandartinėParašytas: 10 Sau 2011, 02:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
38
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
jo navigacijos blokas tas i kuri galima ikisti cd ar tai dvd, gale jo yra dvi fiskes, raudona ir melyna

Mantinis gamykliskai yra didysis tv, bet nera tv funkcijos, cia kazkieno buvau klauses tai sako buna toks dalykas.

Tai gal kasnors zino kur tvarko navi blokus ? beto nors tas reiksmes gal ir neturi, bet auto savininkas sake kad tas blokas jau tipo buvo tvarkytas, bet ne lietuvoi nes yra ne lietuviskas lipdukas su garantija ar kazkas tokio. tai kiek suprantu tie blokai silpna vieta :}

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 13 Sau 2017, 20:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2016.12.25
Pranešimai:
5
Automobiliai:
BMW E39
Atgaivinu temą.. man atėjus ryte, pamačiau kad ant ekrano yra ivairios linijos, bandziau isjungt ijungt, vistiek tas pats, tai suprast kad ekranas skilęs, bet nuo ko? niekaip to nesuprantu. IR jei taip tai kokia pačio ekrano kaina, plius kiek jo remontas, ir gal zinot kur ir kas tuo uzisiima?
prisegta nuotrauka

Image


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery