Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 02:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 261 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Bal 2010, 14:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.11.18
Pranešimai:
5
Automobiliai:
BMW 530
Automobilio, apie kuri norite paklausti E39
Pagaminimo metai:1999
Variklis:3l d
Degalai:dyzelinas

Problema/klausimas: Taigi norejau paklausti pas mane su aparatura kazkas yra,magas cirskia pavaziavus uz kauno 10km nieko radijas negaudo,mieste taip pat uzvaziavus kur pradeda cirkst nieko negaudo...Norejau paklausti su kiek pinigu issitekciau noredamas pakeisti 2 galines koloneles,nes plysusios ir isideti i gala kokia backa ar kazka panasaus,nereikia nesveiko garso bet kad butu normalus ir grazus grojimas.ačiū


StandartinėParašytas: 22 Bal 2010, 14:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.07.03
Amžius:
41
Pranešimai:
193
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 tds
Del radijos, tai cia kazkas su antena gali buti negerai...
O kiek pinigu nori isleisti garsui? Nes groti (skleisti garsa :) ) gali aparatura ir uz 200 lt.....
Ar pas tave sedanas ( su vartomom sedynem), ar touringas?

_________________
Kiek BMW sunaudoja kuro? Kiek įpili, tiek ir sunaudoja.


StandartinėParašytas: 22 Bal 2010, 15:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.10
Pranešimai:
286
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F10 520d 12'
ex E60 530d 04'
ex E46 320d 04'
ex E39 530d 99'
ex E34 525i 90'
ex E30 318i 87'
koks klausimas, toks ir atsakymas nuo 200 Lt iki 50 000 LT ir daugiau. Kas pasakys kada yra riba "graziai groja"? Ar verta ta investicija, cia jau kitas klausimas, bet "graziai grotu" ribu nera.
Pirmas patarimas butu (nekisant beprotiskai pinigu) pasikeisk priekines koloneles/komponentus ir normalius daiktus ir jiems reikalinga (nebutunai labai brangu) stiprintuva. Pavazinek, paziurek ar tau truks tos "backos". Gerai sudeti komopnentai turi pakankamai zemu dazniu, kurie neuzgos viduriniu ir aukstu. Ir jei jau labai noresi to zemo, tada galesi galvoti apie monobloka ir suba koki 10" (taupant vieta).


StandartinėParašytas: 22 Bal 2010, 15:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.04.20
Amžius:
34
Pranešimai:
127
Miestas:
Vilnius-Jurbarkas
Automobiliai:
5' E39, Touring 530d (M57)
Skype:
shark_is
Nikas:
DwX
Pvz,kai as rudeny nuvariau detis aparatura is kart paklause uz kokia suma, tai pasakiau ~1600lt man pasake as tau tik zemus galiu uz tiek padaryt. Nu tj ka padare man tuos zemus, viskas pyp (aisq ten nk ner i ka pazet 2 subu deze, stiprius, kondikas , laidu kruva ir as kai dejau viska ant orginalaus mago tj man gale atjunge orginalu suba ir ant jo pajunge toky blokely kur tulpes isveda, nes kaip zinoma pas bmw ant org magu tulpiu nebuna). Dabar zemu dazniu patenkintas aisq ten dar daug darbo viska sandarint plastmases prisiverzt kad netarsketu, ir as jo uzklausiau kiek man komponentus kainuotu isidet, tj sako pasiruosk dar tiek pat investuot (1600lt) nes kaip jis pasake kad pas BMW orginalios kaloneles stovi labai geros ir kokybiskos, o norint jas keist bet ko kist nepatartina reik det tik rimtas :) na nezinau ar tenkino mano atsakymas ar ne :) bet parasiau ka zinau :)

P.S. pas mane Universalas


StandartinėParašytas: 22 Bal 2010, 16:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.20
Amžius:
44
Pranešimai:
725
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
[e 63] 650i
Subaru Outback
ex[e 39] 530 d, touring,
honda cbf 1000
ex[W 126] 500 SEC
ex[e 39] 525 tds,touring
ex[e 34] 524 td
ex[e 30] 320i
DwX rašė:
Pvz,kai as rudeny nuvariau detis aparatura is kart paklause uz kokia suma, tai pasakiau ~1600lt man pasake as tau tik zemus galiu uz tiek padaryt. Nu tj ka padare man tuos zemus, viskas pyp (aisq ten nk ner i ka pazet 2 subu deze, stiprius, kondikas , laidu kruva ir as kai dejau viska ant orginalaus mago tj man gale atjunge orginalu suba ir ant jo pajunge toky blokely kur tulpes isveda, nes kaip zinoma pas bmw ant org magu tulpiu nebuna). Dabar zemu dazniu patenkintas aisq ten dar daug darbo viska sandarint plastmases prisiverzt kad netarsketu, ir as jo uzklausiau kiek man komponentus kainuotu isidet, tj sako pasiruosk dar tiek pat investuot (1600lt) nes kaip jis pasake kad pas BMW orginalios kaloneles stovi labai geros ir kokybiskos, o norint jas keist bet ko kist nepatartina reik det tik rimtas :) na nezinau ar tenkino mano atsakymas ar ne :) bet parasiau ka zinau :)

P.S. pas mane Universalas


kazkaip nepasakyciau kd jos ten geros ir kokybiskos...


StandartinėParašytas: 22 Bal 2010, 17:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
kaip pavasaris, taip tema apie "oporotura" i E39 :lol: na, isvados tokios, kad radijola pas E39 tikras gejus, siuksliu kruva. pakeitus "galva" i koki alpine'a, imetus i bardacioka (nes darkyt paneles vaizda nedaug kas ryztasi, o kas ryztasi... kolkas grazaus nieko nemaciau) garsas sako labai pasikeicia. zemu tai klaikiai truksta, ta galima isspresti uz kokius 500lt (devetas normalus stiprintuvas ir zemu dazniu kolonele, laidai. dar kondiko reiketu kad sviesos neprigesinetu ir akumo nesuvalgytu). man apie 300 isejo, bet dar nenusipirkau savo subwooferio ir kondiko. noretusi zinoma prieki taip pat nuo stiprintuvo pajungti, bet velgi - daug zaidimo su laidais. jei slidziu maiso nera, tenka pjauti pertvara kaip pas mane, kad is bagazines zemi ateitu... na faktas, kad arba kisi daug - arba palieki taip, kaip yra.

(maciau coil'us normalesnius galima is UK uz 450 svaru parsisiusti, jau niezti rankos :lol: )

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 22 Bal 2010, 21:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.04.20
Amžius:
34
Pranešimai:
127
Miestas:
Vilnius-Jurbarkas
Automobiliai:
5' E39, Touring 530d (M57)
Skype:
shark_is
Nikas:
DwX
paprasciausiai perki Alpine IVA ir statai i orginalaus mago vieta ir nereik sukt galvos :P


StandartinėParašytas: 22 Bal 2010, 21:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.19
Amžius:
36
Pranešimai:
70
Miestas:
Vilnius - Druskininkai
Automobiliai:
ex E39 525 M51 97'
edvinb rašė:
tenka pjauti pertvara kaip pas mane, kad is bagazines zemi ateitu... na faktas, kad arba kisi daug - arba palieki taip, kaip yra.

(maciau coil'us normalesnius galima is UK uz 450 svaru parsisiusti, jau niezti rankos :lol: )

galvoju as irgi ta pertvara pjaut ir detis, galetum gal fotke imest kaip ten viskas atrodo kaip tvirtinai, dekui


StandartinėParašytas: 23 Bal 2010, 00:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
Aruncius rašė:
galvoju as irgi ta pertvara pjaut ir detis, galetum gal fotke imest kaip ten viskas atrodo kaip tvirtinai, dekui

stiprintuva tvirtinau kniedem virsuj bagazines, ilgai nesukes galvos. ten graziai laidai issivedzioja. skyle pjoviau su bulgarke, ta metala, o medziaga peiliu.. kolkas nesugalvojau kaip graziai aptraukti skyles krastus :roll:

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 23 Bal 2010, 00:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.19
Amžius:
36
Pranešimai:
70
Miestas:
Vilnius - Druskininkai
Automobiliai:
ex E39 525 M51 97'
zemu dazniu blyna visvien i kazkokia deze dejai..?kaip ja pritaikei ir pritvirtinai?


StandartinėParašytas: 23 Bal 2010, 02:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
Aruncius rašė:
zemu dazniu blyna visvien i kazkokia deze dejai..?kaip ja pritaikei ir pritvirtinai?

uzdaroj dezej groja paprastas subas

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 23 Bal 2010, 09:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.10
Pranešimai:
286
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F10 520d 12'
ex E60 530d 04'
ex E46 320d 04'
ex E39 530d 99'
ex E34 525i 90'
ex E30 318i 87'
edvinb rašė:
dar kondiko reiketu kad sviesos neprigesinetu ir akumo nesuvalgytu).

prei ko cia akumas ir jo valgymas/nevalgymas. neklaidinkim zmoniu, jei nelabai zinom kam tas daiktas sutvertas. Nieko bendro su akumo tausojimu jis neturi.

DwX rašė:
1600lt man pasake as tau tik zemus galiu uz tiek padaryt.

nezinau kur buvai, bet manau nelabai tikusia vieta pasirinkai, jei pradejo dirbti nuo zemu (nebent norejo galutinai tau viska sumaisyti, kad butinai uzsuktum prieki tvarkytis nedelsiant ir taip uzsidirbti is taves). Nedaryk tokios klaidos ir pradek nuo komponentu prieki normaliu (kainos nuo 800 Lt) ir jiems stiprintuva. Suba bet kada spesi isideti, jei matysi, kad to tikrai reikia.

Kas del esamu gamykliniu koloneliu...
Kas taip sako, turbut nieko ir negirdejo, apart ju, pakeitus i kitus komponentus (manau nuo kokiu 500 Lt) jau skirtumas bus didziulis ir ner cia ka kalbet, faktai kalba patys uz save.


StandartinėParašytas: 23 Bal 2010, 13:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
B_M_W rašė:
prei ko cia akumas ir jo valgymas/nevalgymas. neklaidinkim zmoniu, jei nelabai zinom kam tas daiktas sutvertas. Nieko bendro su akumo tausojimu jis neturi.


nezinau kur buvai, bet manau nelabai tikusia vieta pasirinkai, jei pradejo dirbti nuo zemu (nebent norejo galutinai tau viska sumaisyti, kad butinai uzsuktum prieki tvarkytis nedelsiant ir taip uzsidirbti is taves). Nedaryk tokios klaidos ir pradek nuo komponentu prieki normaliu (kainos nuo 800 Lt) ir jiems stiprintuva. Suba bet kada spesi isideti, jei matysi, kad to tikrai reikia.

Kas del esamu gamykliniu koloneliu...
Kas taip sako, turbut nieko ir negirdejo, apart ju, pakeitus i kitus komponentus (manau nuo kokiu 500 Lt) jau skirtumas bus didziulis ir ner cia ka kalbet, faktai kalba patys uz save.

o su generatoriaus tausojimu?

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 23 Bal 2010, 13:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.10
Pranešimai:
286
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F10 520d 12'
ex E60 530d 04'
ex E46 320d 04'
ex E39 530d 99'
ex E34 525i 90'
ex E30 318i 87'
Irgi nieko bendro (nu gal koks fizikas ir irodytu, kad dalelyte turi) bet ne tokia jo paskirtis, tai kam apie tai diskutuoti. Cia tas pats kas pirkti rimtas padangas, kuriu greicio indeksas aukstas ir sakyti, kad jos tausoja vaziuokle. Bet jas perki tam, kad galetum maksimaliai auto isnaudot, o ne vaziuokle tausot.


StandartinėParašytas: 23 Bal 2010, 13:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
vistiek tu neteisus, o as teisus.
beje kokius ten komponentus siulai uz 500? tuos pacius desimtukus vietoj originaliu?

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 261 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery