Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 261 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Gru 2013, 23:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.11.04
Pranešimai:
23
Automobiliai:
E39 530D 2002
Susiradau tą bloką, greičiausiai reikės pirkti BM54 Becker amplifier repair KIT, jei nerasiu kito būdo suremontuoti, dar turiu vilties kad būtų galima tuos procesorius kuom nors kitu pakeist. Prie to pačio, gal kas esate AUX laidą pasijungę nuo garso bloko ?


StandartinėParašytas: 04 Gru 2013, 11:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.23
Amžius:
35
Pranešimai:
703
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520i 2003
Apie ką tu kalbi ? Kas tau yra sugedę išvis nepasakei? Jei nori aux in, tai nuo 2002 eina pajungt orginaliai, parduoda dyleris man atrodo netgi tam reikalui komplektą. Jei iki 2002 ir su DSP reikia adapterio už 70dol. kad konvertuotu iš skaitmeninio į analoginį. Jungiasi gale per changeri, ir tada jau jungi ką nori ten, bluetootha, mp3 ar kokį usb unitą... Jei be DSP tai ten išvis primityvu ir pigu viskas, pilnas netas užkrautas temom. Su DSP tik rečiau kas šneka. Bet man asmeniškai DSP kokybė super aukščiausio lygio :) tad aš asmeniškai pirksiu ta adapterį.


StandartinėParašytas: 04 Gru 2013, 23:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.11.04
Pranešimai:
23
Automobiliai:
E39 530D 2002
1: pas mane be dsp, 2: Yator ar ko panašaus man nereikia kur jungiasi per changeri, per brangu, kiek žinau ir jis pradeda šposyt 3: http://www.youtube.com/watch?v=kkKTqBS0hu8 šitas labai vykęs varijantas, bet dar nežiūrėjau ar pas mane yra ta jungtis, nors turėtų būti, todėl užsiminiau gal kas per garso bloką aux pasijungęs ?, 4: jeigu neskaitei aukščiau, tai pas mane groja tik vairuotojo pusės garsiakalbiai ir užvedus iiš pradžių pagroja priešingos pusės galinis garsiakalbis (pasirodo tik vienas) :) žodžiu niekuom nepadėjei :D


StandartinėParašytas: 21 Geg 2015, 22:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2015.03.05
Pranešimai:
85
Miestas:
vilnius
Automobiliai:
E39 525 M57'03
Nekuriant naujos temos noriu paklausti zinanciu, turiu E39 tauring, su 16:9 monitoriumi, gamikliskai nera net cd keitiklio, tikrinau pagal VIN. Garso kokybe salone visai prasta, priekines kaloneles groja dar-dar pakenciamai, nu bet galines tai visai nekaip. Cia prisiskaiciau, vieni raso kad keisti i geros kokybes geras neverta, kiti sako verta, gal kas konkreciai bande pakeisti galinius garsiakalbius lubuose???


StandartinėParašytas: 29 Geg 2015, 21:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.12.04
Pranešimai:
62
Miestas:
Panevezys
Automobiliai:
ex E34 525i '91 m50
E39 530d '99 m57
Sveiki. Susidejau yatour adapteri. Vazinejau gal gerus 3 menesius. Ir viena diena atejes i masina uzsikures pastebejau kad neveikia posukiai( ant skydelio nemirgsi rodykles o istikro veikia) Ir magas neveikia. Arba veikia bet groja paskutine stoti ir neiseina mago nei isjungti nei pagarsint nei patildyti. Atjungus yatoura viskas grizta i savo vezas.(meginau prijungti draugo yatoura situacija liko tapati). Vel funkcionuoja. Issiemiau ta yatoura apzejau laidus. Sakau gal kur lieciasi prie korpuso bet nieko neradau. Jei turi reiksmes tai pas mane stovi org HI FI sistema (ne dsp) su stiprintuvu. Gal kas turi minciu kas gali but?


StandartinėParašytas: 07 Bir 2015, 15:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.29
Amžius:
45
Pranešimai:
126
Miestas:
Ignalina
Gavnecas tas yatour, geriau getaway


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 261 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery