Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 03:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2011, 23:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
nerka1984 rašė:
sveiki, as cia paskaiciau ir nesupratau vieno daliko tai jei pas mane orginaliai yra tos diodines lempos gale, ir pas mane abiejose perdege diodai nes nesviecia, tai keiciant diodus man vistiek varzas reikia isilituoti, kad jie neperdegtu? Ar cia tik tiem galioja, tu varzu ilitavimas kas is paprastu lempu i diodus susidejo?

jai originaliai jie stovi tai jokiu varzu nereikia lituot. bet jai tau perdege visi diodai iskarto. tai pirma susirask to priezasti. 16 diodu vienu metu seipsau nesudega...


StandartinėParašytas: 11 Geg 2012, 21:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.01
Amžius:
40
Pranešimai:
81
Miestas:
ukm
Automobiliai:
E39 530d. 2000.09
Sveiki, as dar karta rasau del savo lempu, pridedu ir foto kaip atrodo viena is ju. Tik klausimas kaip issiima ta lemputu apibraukta paveikslelyje kaip ja pakeisti? Buciau dekingas uz isamu atsakyma.


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Gerai sviecianti lempa.
Resized DSC_0245.jpg
Resized DSC_0245.jpg [ 6.88 KiB | Peržiūrėta 3554 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Nesviecianti lempa.
Resized DSC_0246.jpg
Resized DSC_0246.jpg [ 6.49 KiB | Peržiūrėta 3554 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Kaip isimti sia apibraukta lempute?
Resized DSC_0249.jpg
Resized DSC_0249.jpg [ 23.84 KiB | Peržiūrėta 3554 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 05 Rgp 2012, 22:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.01.06
Amžius:
40
Pranešimai:
90
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
---//---
Nikas:
Saulenas
žinutė ištrinta.


Paskutinį kartą redagavo Saulius 07 Rgs 2012, 17:25. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 05 Rgp 2012, 22:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.01.06
Amžius:
40
Pranešimai:
90
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
---//---
Nikas:
Saulenas
nerka1984 rašė:
Sveiki, as dar karta rasau del savo lempu, pridedu ir foto kaip atrodo viena is ju. Tik klausimas kaip issiima ta lemputu apibraukta paveikslelyje kaip ja pakeisti? Buciau dekingas uz isamu atsakyma.



Neissiima tas patronas.


Paskutinį kartą redagavo Saulius 07 Rgs 2012, 17:24. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 01 Rgs 2012, 22:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.09.01
Pranešimai:
9
Saulius rašė:

Lengvai ten keicias, kai viena lempa susitvarkai :)
Kiek pastebejau tai is visu lempu visada perdega galine kaire puse ant bagazines lempos ledai (gamyklinis brokas touringam matyt:) Pas mane nedege, pirkau komplekta is UK irgi kaire puse perdege po dienos, gal tiek tereikejo.
Turiu butent tokius ledus ant 4 koju (raudonus). Jei kam prireiks susitvarkyt lempa rasykit parduosiu 4vnt uz 10 lt.v(NAUJI). Pardavejas informacijoj nurodes kad turetu sviesti 100 000 val. :) :)

Paveikslėlis

Paimsiu as tuos 4 ledukus,... Man kaiptik nedega desines puses lepma ant dangcio,... nejungiau prie kompo bet itariu jog bus ta problema kuria cia pasiskaiciau. I PM Parasayk savo saskaitos Nr. permesiu pinigus o tu man juos atsiusi.


StandartinėParašytas: 19 Bir 2015, 01:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.10
Pranešimai:
881
Miestas:
Šakiai-Vln
Automobiliai:
BMW D
Gedas666 rašė:
NIEKO TEN DRASKYTI NEREIKIA!!! tie diodai labai gražiai keičiasi pačios lempos net neardant... iš kitos puses lempos yra šonuose du ovalo formos grioveliai, kuriuos gražiai paspaudus jie įlūžta į vidų ir kuo puikiausiai matosi visu diodų mirkoschemos, atsargiai išsitraukia jos, vienos mikroschemos įlituoti 4diodai ant lempos išviso yra aštuoni keturių kojų diodai.
Temos autoriuj: tau diodai perdegė dėl to kad turbūt jungei paprastai ir nedėjai jokios varžos mažinančios srovę? Esu sukūręs temą "Pasidaryk pats skyrelyje" kaip juos pajungti reikia kad nešaudytų tie diodai. nes pats tokią klaidą buvau padaręs. diodų perlitavimas kainuoja Kaune 80lt (abiejų lempų, keičiant visus diodus ir į pačias lempas įlituojant varžas kad jie nesudegtų.)

Gal kas esate tvarke? Ka kitoj pusei zibinto reikia paspausti per ovalius grioveliu? :) Nieko as ten nerandy ka ilauzti i vidu :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery