Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 08:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Bal 2015, 21:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.11.05
Pranešimai:
204
Automobiliai:
E39 530 2001 11
Sveiki, nusipirkau du stikliukus fotochrominius (nes nakti nujojo manuosius...), bet pas mane buvo jie kaip sakyt balti, o is vilniaus parsiunte jie zalsva atspalvi turi ir man netamseja.... Gal galit kas paaiskinti kodel? Pries pora metu irgi zalsva bandziau tas pats buvo - netamsejo.


StandartinėParašytas: 24 Bal 2015, 21:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
pabandyk geltona atspalvi - speju taip pat netamses. atspalvis neturi itakos. gal kazka ne taip pajungei? saugiklis sveikas? degimas ijungtas, tamsu lauke .....

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 24 Bal 2015, 21:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.11.05
Pranešimai:
204
Automobiliai:
E39 530 2001 11
DmK rašė:
pabandyk geltona atspalvi - speju taip pat netamses. atspalvis neturi itakos. gal kazka ne taip pajungei? saugiklis sveikas? degimas ijungtas, tamsu lauke .....


Ka ten kitaip nepajungsi 2 laidai fotochromo. Saugiklio netikrinau, bet salono veidrodis veikia. Tikrint gan paprasta - uzvedi masina, ijungi salono lempute ir iskart uztamseja, ijungi R ir iskart isbala. Dabar taip tik salono elgiasi... Neturiu dezes veidrodeliu, kad isbandyt visus atspalvius... Bet gal tie zali kitaip veikia? gal ten ka programint reikia?


StandartinėParašytas: 24 Bal 2015, 22:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
Brown rašė:
Sveiki, nusipirkau du stikliukus fotochrominius (nes nakti nujojo manuosius...), bet pas mane buvo jie kaip sakyt balti, o is vilniaus parsiunte jie zalsva atspalvi turi ir man netamseja.... Gal galit kas paaiskinti kodel? Pries pora metu irgi zalsva bandziau tas pats buvo - netamsejo.

viskas gerai su jais, jie tamseja tik gerokai maziau nei balti, zalsvi, rusvi, melsvi yra is saves tamsesni, todel ir turi toki tamsejimo skirtuma nuo baltu, man buvo tapati dilema, bet gerai isiziurejus pamaciau, kad jie visdelto tamseja :) galiausiai gavau baltus, kurie man is visu spalvotu labiausiai patinka, nes normaliai sviesiausi, o uztamseja nieko nesiskiria nuo tu spalvotu, tai tiek


StandartinėParašytas: 25 Bal 2015, 09:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.11.05
Pranešimai:
204
Automobiliai:
E39 530 2001 11
siomka rašė:
viskas gerai su jais, jie tamseja tik gerokai maziau nei balti, zalsvi, rusvi, melsvi yra is saves tamsesni, todel ir turi toki tamsejimo skirtuma nuo baltu, man buvo tapati dilema, bet gerai isiziurejus pamaciau, kad jie visdelto tamseja :) galiausiai gavau baltus, kurie man is visu spalvotu labiausiai patinka, nes normaliai sviesiausi, o uztamseja nieko nesiskiria nuo tu spalvotu, tai tiek


Supratau dekui. Speju su kuo issimainyti i baltus nepavyks :) Gal turit patarimu kaip ateityje isvengti ryto be veidrodeliu? Isgraviruot? Priklijuot? Nulauzt ta ausele nuemimo/uzdejimo?


StandartinėParašytas: 25 Bal 2015, 11:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
Brown rašė:

Supratau dekui. Speju su kuo issimainyti i baltus nepavyks :) Gal turit patarimu kaip ateityje isvengti ryto be veidrodeliu? Isgraviruot? Priklijuot? Nulauzt ta ausele nuemimo/uzdejimo?

tai nakti praeik kur per kiemus ir "issimainysi" :mrgreen: jei priklijuosi, tai sulauzys, o poto jei paciam reiks nuimt irgi bus problema


StandartinėParašytas: 27 Bal 2015, 07:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.11.05
Pranešimai:
204
Automobiliai:
E39 530 2001 11
siomka rašė:
tai nakti praeik kur per kiemus ir "issimainysi" :mrgreen: jei priklijuosi, tai sulauzys, o poto jei paciam reiks nuimt irgi bus problema


Speju paprasciau bus parduoti esamus ir nusipirkti kokiu noriu. Dar klausimas - o galima ideti paprastus (nefotochrominius)? Tvritinimas nesiskiria?


StandartinėParašytas: 27 Bal 2015, 08:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
skiriasi.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 27 Bal 2015, 11:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
Brown rašė:

Speju paprasciau bus parduoti esamus ir nusipirkti kokiu noriu. Dar klausimas - o galima ideti paprastus (nefotochrominius)? Tvritinimas nesiskiria?

ne tik tvirtinimas, bet ir dydis, paprasti mazesni, noredamas pritvirtinsi kazkaip, bet atrodys nekaip, esu mates toki moda, tai tarpai tarp stiklo ir remo nemazi, kvailai atrodo


StandartinėParašytas: 27 Bal 2015, 11:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.11.05
Pranešimai:
204
Automobiliai:
E39 530 2001 11
siomka rašė:
ne tik tvirtinimas, bet ir dydis, paprasti mazesni, noredamas pritvirtinsi kazkaip, bet atrodys nekaip, esu mates toki moda, tai tarpai tarp stiklo ir remo nemazi, kvailai atrodo


Uzsisakiau cia: http://www.autoveidrodeliai.lt/kontaktai.html, ziuresim kaip jiem pavyks pagamint. Ziurejau Signedoj kaip tik tuos mazus, tikrai jie mazesni visais gabaritais uz fotochromini, bet kai atnese didesnius, tai viens prie vieno kaip fotochrominis, bet gaila tik 1 teturejo tai nepirkau, pas juos mazesni 8-9eu, dideli 12-13eu. O cia kur Panevezy gamina tai su siuntimu 2vnt 26eu. Autokrisle 22EU uz viena paprase..


StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 11:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.03.13
Pranešimai:
264
Automobiliai:
ex. E39 530dA M57 '98
E60 530d '04
Yra mažieji nefotochrominiai, didieji nefotochromoniai ir didieji fotochrominiai (pastarieji identiški E38).

Įdomu ar didžiųjų nefotchrom. ir fotochrom. veidrodžių tvirtinimai skiriasi.


StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 11:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.11.05
Pranešimai:
204
Automobiliai:
E39 530 2001 11
santis rašė:
Yra mažieji nefotochrominiai, didieji nefotochromoniai ir didieji fotochrominiai (pastarieji identiški E38).

Įdomu ar didžiųjų nefotchrom. ir fotochrom. veidrodžių tvirtinimai skiriasi.


Man pagamino paprastus vietoje didziuju fotochrominiu - tvirtinasi paprastai ant varikliuku platformos. Galiu pagirt Paneveziecius - kokybiskai pagamino, jokiu tarpu neatsirado, viskas ciki.


StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 11:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
jei nesunku padaryk nuotrauka, kaip buvo issprestas tvirtinimas.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 28 Bal 2015, 11:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.11.05
Pranešimai:
204
Automobiliai:
E39 530 2001 11
DmK rašė:
jei nesunku padaryk nuotrauka, kaip buvo issprestas tvirtinimas.
Gan sunkiai nusiema, bet via cia matosi http://www.autoveidrodeliai.lt/tvirtinimodetales.html

Principe ant tos vietos kur uzsisuka fotochrominiu lankelis, ten uzsikabina pastarasis tvirtinimas.


StandartinėParašytas: 27 Lap 2016, 12:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
Sveiki. E39 didieji fotochrominiai veidrodeliai, uzsilenkiantys. Vienos puses jis kliba gan laisvai per ta lankstimosi vieta. Gal ji imanoma paverzt kazkaip ar ten jau isdile kazkas? Kaip nuimt stikliuka ir kaip nuimt pati veidrodi zinau, bet nuemus stikliuka nieko nesimato ten.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery