Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 94 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Sau 2010, 19:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
Pas mane atrodo panasus reikalas #-o Galvojau buvo užšalęs skystis, nes buvo vieną dieną atsigavęs purškimas, bet šiandien pabandėm nuimti tą šlangutę apie kurią visi šneka, kad nusimauna ir pasirodo iki jos net neateina skystis. Įtariu bėda bus su varikliuku, nes saugikliai geri, o skyscio zieminio turbut jau kokie 4 litrai ten yra, tai netikiu kad del to 1 litro vasarinio galejo uzsalti visas bakelis...
Gal kas zino, kaip ten yra su tuo priejimu prie varikliuko? Ar nuemus ta posparni jis lengvai prieinamas?

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


StandartinėParašytas: 10 Sau 2010, 23:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Dainius. rašė:
Ar nuemus ta posparni jis lengvai prieinamas?

taip

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 11 Sau 2010, 21:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.06.05
Amžius:
42
Pranešimai:
40
Miestas:
Druskininkai
Automobiliai:
E39 520 M52 97'
Na man irgi panasios bedos su langu apiplovimu. Skystis tikrai visas supiltas -25c, bet pasalus kartais visai net neveikia varikliukas, o kartais jis veikia, bet purskia labai silpna srove, tik vos pasiekia lango apacia...
Galvojau uzsikise purkstukai, prapuciau as juos su kompresorium, pravaliau, bet vistiek tas pats s...


StandartinėParašytas: 11 Sau 2010, 22:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.25
Amžius:
37
Pranešimai:
2728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E65 730d M57N
E60 530d M57N
Opel Astra H TwinTop
Kawasaki zx12r
Suzuki SV650
E39 540i M62 manual (ex)
E34 530i M60 manual (ex)
Yamaha YZF-R1 98m. (ex)
Skype:
Mycius
rimaspl rašė:
Na man irgi panasios bedos su langu apiplovimu. Skystis tikrai visas supiltas -25c, bet pasalus kartais visai net neveikia varikliukas, o kartais jis veikia, bet purskia labai silpna srove, tik vos pasiekia lango apacia...
Galvojau uzsikise purkstukai, prapuciau as juos su kompresorium, pravaliau, bet vistiek tas pats s...


tai dabar beliko du variantai:
1. kazkur varo skysti lauk..t.y. atsirado skyle (gal prasitryne), ir dabar skystis nuo varikliuko pruskiamas ne tik ant lango, bet ir per skyle slanguteje. (man taip buvo - prie pacio purkstuko pradejo leist skysti)
2. gal su varikliuku kazkas nebetaip ir jis nesukelia reikiamo slegio (neprapompuoja reikiamo kiekio skyscio)


StandartinėParašytas: 11 Sau 2010, 23:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.06.05
Amžius:
42
Pranešimai:
40
Miestas:
Druskininkai
Automobiliai:
E39 520 M52 97'
Na dekui, reiks kada eit ardyti ir ziuret kame bedos


StandartinėParašytas: 12 Sau 2010, 09:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
rimaspl rašė:
Na man irgi panasios bedos su langu apiplovimu. Skystis tikrai visas supiltas -25c, bet pasalus kartais visai net neveikia varikliukas, o kartais jis veikia, bet purskia labai silpna srove, tik vos pasiekia lango apacia...
Galvojau uzsikise purkstukai, prapuciau as juos su kompresorium, pravaliau, bet vistiek tas pats s...


temos pradzioje, taip pat ir man buvo tas pats, o problema buvo slangeles sudurime, jis randasi virsuje desiniojo sparno, atidarius kapota lengvai pamatysi, pasitikrink!


StandartinėParašytas: 12 Sau 2010, 10:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
galvojau sakes varikliukui, nes po to, kai ta slangele sujungiau/sutvirtinau, viena diena net neuze varikliukas. po keliu dienu atsigavo :!: ir normaliai veikia... neisivaizduoju kas galejo buti.

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 12 Sau 2010, 10:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
edvinb rašė:
galvojau sakes varikliukui, nes po to, kai ta slangele sujungiau/sutvirtinau, viena diena net neuze varikliukas. po keliu dienu atsigavo :!: ir normaliai veikia... neisivaizduoju kas galejo buti.


kai pas mane neuzia, tai buna uzsales :)


StandartinėParašytas: 12 Sau 2010, 13:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.07
Amžius:
35
Pranešimai:
1275
Miestas:
Alytus-Vilnius
Automobiliai:
EX - Lada Vaz2101 71m., Mazda 323 1.7D 91m., E34 525td 94m., E39 530DA 99m.
Dabartinis VW PASSAT 07m. 2.0TDI DSG 125kw
pas mane irgi buvo uzsales, nespejau zieminio ipilti, tai buvo gal kox litras vasarinio skyscio, tai pripyliau ant virsaus zieminio, ir laukiau kol pragraus vasarini, atsibodo laukt, savaite laiko neatsilo, tai nuvariau i garaza pas drauga, uzkure peciu, tai nusibodo laukt, tai paemiau fena pakaitinau bakeli per apacia, i posparnia sildziau, tada slangeles prapuciau nuo sujungimo iki purkstuku, ir su kompresorium puciau i bakelio puse per slangele, tada vel pasildziau vel papuciau, vel pasildziau, sildziau sparna, posparne, ir po masina tieisiai i bakeli, nes posparne uzkniedinta krastas tai tingejau nugrezinet, ir poto zuriu kad jau zyzia varikliukas ir vandeni atvaro, tai per sujungima slangeliu atkabinau i kanistriuka pradetau paleidinet vandeni, ir kokia du litrus isvariau is bakelio, susimaise su zieminiu, dapyliau zieminio ir fsio gerai,

_________________
/\,/`\,/\______ (tai gali nutikti ir tau, nebuk didvyris, vairuok saugiai)


StandartinėParašytas: 12 Sau 2010, 13:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.25
Amžius:
37
Pranešimai:
2728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E65 730d M57N
E60 530d M57N
Opel Astra H TwinTop
Kawasaki zx12r
Suzuki SV650
E39 540i M62 manual (ex)
E34 530i M60 manual (ex)
Yamaha YZF-R1 98m. (ex)
Skype:
Mycius
čia kaip ir į temą, tai norėjau paklaust, ką jūs pilate į tą koncentrato bakelį? kur ir kokį skystį perkate? kokį ten skystį reikėtų pilt?


StandartinėParašytas: 12 Sau 2010, 13:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
Linius rašė:

kai pas mane neuzia, tai buna uzsales :)

pats varikliukas ta prasme uzsales? tikiu dabar kad pas mane kazkas tokio buvo. pirma purkstukai uzsalo. paskui atsilo, susitvarkiau ta slangele, ir tiketina buvo likusio vasarinio skyscio kazkur varikliuke, nors buvau pavares zieminio gal 5L. tada uzsalo varikliukas, dabar atsilo, ir tikiuosi bedos nebebus :D

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 12 Sau 2010, 19:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.06.05
Amžius:
42
Pranešimai:
40
Miestas:
Druskininkai
Automobiliai:
E39 520 M52 97'
Ta sudurima jau tikrinau anksciau, ten viskas tvarkoj, dar reiks pereit paziuret slangutes visas kur iki purkstuku eina, bet kazkaip abejoju, nes jei butu ten kiaura butu kazkur tai slapia po kapotu, ar kapoto izioliacine medziaga slapia, bet dabar ten visur sausa... Kazkaip labiau tiketina, kad su varikliuku kazkas ne taip, reiks kada ir iki jo prisikasti, kai tik bus laiko :)

temos pradzioje, taip pat ir man buvo tas pats, o problema buvo slangeles sudurime, jis randasi virsuje desiniojo sparno, atidarius kapota lengvai pamatysi, pasitikrink![/quote]


StandartinėParašytas: 12 Sau 2010, 23:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
Na va šiandien pagaliau prisiverčiau nusiimti posparnį. Problema ko labiausiai nesinorėjo, vis dėlto buvo varikliuke... Nesistengiau jo ardyti, nuvariau nusipirkau naują varikliuką už 20lt, ne BMW bet naują, tai tik laidus sujungiau ir veikia be problemų. Aišku norėjos BMW įstatyta bet įstačius vėl jokios garantijos nebūtų kiek jis veiktų, nes jei pirkt orginalų tai tik padėvėtą.

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


StandartinėParašytas: 22 Rgs 2010, 15:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.29
Pranešimai:
1180
Automobiliai:
X5 V8
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:96


Problema/klausimas:
sveiki.pas mane nebuvo vieno apiplovimo bakelio varikliuko.tas kur po keleivio puses posparniu.siandien pasikeiciau jy ,taciau vandens nepurskia.issiardziau visas slangutes ir padaviau vandeni ne per purkstukus,o tiesiai per slangas.tai varikliukas sudirba lygiai 2 kartus ir viskas[ir purskia vandeni],gali spaudinet rankenele kiek nori,nebeveikia iki tol,kol vel is naujo degimo neijungi :roll: .tas pats vyksta ir su kitu varikliuku kur yra prie koncentrato bakelio.2 kart sudirba ir fsio :^o kur slieku ieskot?

_________________
They said i should get a 4 cylinder engine to save fuel,so i bought two of them to save double the fuel.


StandartinėParašytas: 06 Gru 2010, 18:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.07.22
Amžius:
39
Pranešimai:
208
Miestas:
Vinius
Automobiliai:
ex E39 520i
ex Volvo S60 2.5T
E61 535D Mpack
Skype:
vilius_OK
Atejo ir mano eile...pradzioj pries kelias dienas pastebejau, kad uzsalo skystis, nespejau uzsipilt sunkiau uzsalancio..varikliukas dirbo ...vis pabandydavau vaziuodamas gal atitirpo skystis, bet skystis nebego, o varikliukas uzdavo..sian pastebejau, kad ir varikliukas pradejo nebedirbt..skystis nebega nors -2 ir dar uzpyliau puse bakelio -15 skyscio... galbut sugadinau varilliuka vis bandydamas..nors tu bandymu ir nebuvo daug...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 94 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery