Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 17:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Bal 2010, 03:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.25
Pranešimai:
290
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
'10 m. e90 325da m-sport
ex '08 m. Golf Mk V 1.9 tdi
ex '96 m. E39 528ia
ex '93 m. E36 325ci
ex '96 m. Fiesta MK 4 1.25i
o kaip del suvedimo?
man ji padarius sumazejo visos vibracijos is po ziemos ;)


StandartinėParašytas: 19 Bal 2010, 07:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.17
Amžius:
47
Pranešimai:
6
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 530D Touring 01
padarytas priekio ir galo


StandartinėParašytas: 20 Bal 2010, 09:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.18
Amžius:
43
Pranešimai:
402
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E61 520d 05'
dzonis01 rašė:
Taip taip kolegos ir man panasi beda. Zodziu kai is kiemo isvaziuoju i autostrada ryte su salta masina, tai 80-100km vaziuojant musa i vaira......

pas man tas pats..lygiai, viskas pakabije ciki..sutvarkiau neseniai, sumazejo, bet lygiai tas pats, toks jausmas kad kol padangos neisyla taip buna, arba kai greitis tam tikras stabdant.

Linius rašė:
pas mane irgi ratuose buvo bedos, galiu pasakyti, nors ir keistai nuskambes, bet ne visi ratu meistrai sugeba gerai isbalansuoti, nors ir balansavimo stakles rodo gera rezultata, su ta problema vargau irgi gerokai ilgai, atrodo ir padangos geros ir diskai tiesus.

kiek man teko girdeti Liniau, tai ju tos stakles ne vienodos , ir jei kokie nuo R17 . tai reikia geru tiksliu stakliu.
aisku ir ranku is peciu auganciu. pas man ir musa..kartais nemusa, kartais stabdant, su vasarinem maziau..nzn..gaila lietuvisku popereliu, nes manau kelis tukstantelius surinkciau kol viska apziureciau, nes pas kiekviena meistriuka savo nuomone,arba varyti i krasta ir ieskos kol ras, bet valandike nemazai kainuoja.

_________________
Non Nobis Domine Non Nobis Sed Nomini Tuo Da Gloriam


StandartinėParašytas: 21 Bal 2010, 16:51 
  
 
 
pas mane ir vibruoja,tai radau klaida pas ratu meistra,vienas ratas mustas ir jis neissibalancuoja.vat problema


StandartinėParašytas: 25 Bal 2010, 11:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Dar karta pasikartosiu ir sitoje temoje:
stebuklu nebuna, jei vibroja- reiskias yra problemu arba su ratais, arba su transmisija, arba su vaziuokle, arba su stabdziais, arba su pagalvemis, BET nereikia rasyti kad viskas gerai ir vistiek vibroja.
Aisku viena- BEDA kazkur yra, bet ja nemato blogi meistrai.

p.s kaip pavizdi- isbalansuoti galima ir "kvadratini" rata, bet ar galesi su juo normaliai vaziuoti?

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 25 Bal 2010, 11:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
e36coupe teisus. man buvo vibracija nuo 70km/h, bet pakeitus padangas, ir buvo aisku kad jos kaltos.. susidejau 2x brangesnes Fulda su 7mm likuciu, viskas puiku. nors senosios puikiai susibalansavo, nebuvo susilaiptavimu - bet tai ne rodiklis [-X

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 26 Bal 2010, 22:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.17
Amžius:
47
Pranešimai:
6
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 530D Touring 01
E36Coupe rašė:
Dar karta pasikartosiu ir sitoje temoje:
stebuklu nebuna, jei vibroja- reiskias yra problemu arba su ratais, arba su transmisija, arba su vaziuokle, arba su stabdziais, arba su pagalvemis, BET nereikia rasyti kad viskas gerai ir vistiek vibroja.
Aisku viena- BEDA kazkur yra, bet ja nemato blogi meistrai.

p.s kaip pavizdi- isbalansuoti galima ir "kvadratini" rata, bet ar galesi su juo normaliai vaziuoti?

Tai patark kur rasti gerus meistrus kad padėtų išspresti problemą


StandartinėParašytas: 01 Lie 2010, 20:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.28
Amžius:
41
Pranešimai:
72
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530 03'
E39 523 96'

ex E34 525 89'
na prisjungsiu su ta pacia beda:
vibracija per vaira atsiranda ties 90-100km/h, taciau buna dingsta buna vel uzeina, zodziu kaip pas visus cia rasancius....
viskas prasidejo pernai vasara ir pamazu ejau per visus mazgus
1 itarimai ratams:
padangos apynaujes dar (pirkau naujus nokian'us pries pora metu.., bet mesos apie 6-7mm vazineju ramiai), ratai tikrinti n kartu pas skirtingus meistrus, melgoje rasta kad rato skyle siek tiek vos vos didesne, nusprendziam gydyt, to pasekoje dar nutekinti ir sudeti centravimo ziedai rezultatas nulinis :(
2 itarimai vaziuoklei, po ziemos
pakeista: amortizatoriai, stab. trauke, koloneles obuoliukai, stabdziu diskai su kaladelem...
uzdedam vasarinius - tas pats....
tvarkom kolenele pas aurovega, manau kaunieciai zino, buvo siek tiek laisvumo kuris panaikintas ir - rezultatas tas pats.... liko tik didieji sakiu salenblokai maniau esme cia, vakar pakeiciau ir soku i autostrada ir .... :( ...... tas pats.... :(
patarkit kur balansuot ratus dar??? :( nes neturiu kitu minciu.....

p.s. zieminiai ratai r-15 195-65 org lieti diskai su jeis nejauciu musimo per vaira, o vasariniai ne kazin kas r-16 225*55 nokian v padangos. Na isnesimas ET tik skiriasi labiau i isore ratas isnestas ir tiek. Suvokiu kad tikriausiai ratai p... prota bet niekas to neranda...

_________________
BMW - BE MY WIFE


StandartinėParašytas: 02 Lie 2010, 09:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.18
Amžius:
43
Pranešimai:
402
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E61 520d 05'
na padangas minejau forume kazkuriam tikrina egzotika Vilniuje kubiliaus gatveje bet 50lietuvisku uz rata. diskai kiek supratau tikrinti, nes keista jei su zieminiais nemusa tai iseina kad ratlankiai arba padangos.

_________________
Non Nobis Domine Non Nobis Sed Nomini Tuo Da Gloriam


StandartinėParašytas: 06 Lie 2010, 17:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.03.12
Pranešimai:
78
Automobiliai:
BMW 525d 2001m Black Universal Ex
BMW 530xd 2006m Ex
Now BMW 535d 2006m
Neseniai isigijau E39 tai galiniai ratai (padangos) buvo zieminiai pasikeiciau ir prireikia vaziuoti i VLN tai buvo ne vaziavimas o vargas, nuo 80km/h visa masyna pradejio vibruoti. Atvaziavau is VLN sakau tikrink kaip subalansuoti, patikrinom viskas OK, perbalansavo dar karta... tas pats... vibruoja ir viskas. Pradejio man destyti teorijos, kad ziemines padangos sugeria ta vibracija...as nuvariau tikrint pakaba, transmisija... niekas nieko negalejo surasti Sako viskas pas tave gerai... o pas man vibruoja...Kazkaip nusprendziau pasikeisti diskus (ratlankius), nes su tais vaizdas buvo ne koks, uzsakiau, man atveze subalansavo...ir vaziuoju...80km/h nera vibracijos...100 -nera 120km/h - irgi nera. Tai ka as noriu pasakyti, kad balansuoti reikia moket ir ne kiekvienas meistras sugeba padaryti 100% kokybiskai.


StandartinėParašytas: 06 Lie 2010, 21:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
equilibrium rašė:
Tai ka as noriu pasakyti, kad balansuoti reikia moket ir ne kiekvienas meistras sugeba padaryti 100% kokybiskai.


Reikia ne tik moketi balansuoti bet akis tureti ant veido o ne ant sik..os :)

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 07 Lie 2010, 08:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.18
Amžius:
43
Pranešimai:
402
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E61 520d 05'
na nebutinai balansavimas, ratlankiai galejo buti ne kokie :)

equilibrium rašė:
Neseniai isigijau E39 tai galiniai ratai (padangos) buvo zieminiai pasikeiciau ir prireikia vaziuoti i VLN tai buvo ne vaziavimas o vargas, nuo 80km/h visa masyna pradejio vibruoti. Atvaziavau is VLN sakau tikrink kaip subalansuoti, patikrinom viskas OK, perbalansavo dar karta... tas pats... vibruoja ir viskas. Pradejio man destyti teorijos, kad ziemines padangos sugeria ta vibracija...as nuvariau tikrint pakaba, transmisija... niekas nieko negalejo surasti Sako viskas pas tave gerai... o pas man vibruoja...Kazkaip nusprendziau pasikeisti diskus (ratlankius), nes su tais vaizdas buvo ne koks, uzsakiau, man atveze subalansavo...ir vaziuoju...80km/h nera vibracijos...100 -nera 120km/h - irgi nera. Tai ka as noriu pasakyti, kad balansuoti reikia moket ir ne kiekvienas meistras sugeba padaryti 100% kokybiskai.

_________________
Non Nobis Domine Non Nobis Sed Nomini Tuo Da Gloriam


StandartinėParašytas: 07 Lie 2010, 12:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.28
Amžius:
41
Pranešimai:
72
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530 03'
E39 523 96'

ex E34 525 89'
na buvo nemazai laisvu tai is neturejimo ka veikt sumaniau apkeist ratus galinius su priekiniais nelaukiant kito sezono ir ka, gryztant is kaimo vibraciju kaip nebuta, vaziuota ivairiais greiciais... apie 120 km atstumas
vakar dienos rytas iprasta kelione i darba - viskas ciki =D>
po darbo kelione link namu ir ... vairiukas vel pradeda drebet, vaziuota velgi ivairiais greiciais ir praktiskai tas pats kas buvo anksciau... kelias velgi tas pats.
taigi kame reples, man kyla nebent kvaila mintis del oro temperaturos gal cia kokia sasaja yra? nes daugiau minciu ner... :(
Darbe visa diena auto aikstelej ant saules kepa, o kai kaime buvau i pavesy pakises.... bet butu naivoka.....

equilibrium rašė:
uzsakiau, man atveze subalansavo...ir vaziuoju...80km/h nera vibracijos...100 -nera 120km/h - irgi nera. Tai ka as noriu pasakyti, kad balansuoti reikia moket ir ne kiekvienas meistras sugeba padaryti 100% kokybiskai.

beje visas komplektas naujas, tiek diskai tiek padangos?

_________________
BMW - BE MY WIFE


StandartinėParašytas: 07 Lie 2010, 16:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.03.12
Pranešimai:
78
Automobiliai:
BMW 525d 2001m Black Universal Ex
BMW 530xd 2006m Ex
Now BMW 535d 2006m
Ne, padangos tos pacios tik diskai pakeisti...Diskai deveti, bet bukle - SUPER 8)


StandartinėParašytas: 07 Lie 2010, 17:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.31
Amžius:
37
Pranešimai:
242
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 530d 08'
Ex. E39 530d 01'
Skype:
Smauglys
Nikas:
Smauglys
Pas tave diskai==ratlankiai kaip supratau iš ankščiau?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery