Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 161 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Rgp 2014, 14:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.10
Pranešimai:
14
Miestas:
Birzu raj
Automobiliai:
E39 525d.02m
Kaip ta rele atrodo,kur paleidzia magistralini siurbli.Pas mane masina kuriasi kartais is 1-mo karto,arba is3 ar 9 karto.Padarius diagnostika parode kad durniuoja rele,kaip sake meistras,labai retas atvejis.Ji randasi keleivio puseje,po salono oro filtru.Namuose nuemes oro filtra ir atidares deze radau dvi reles,viena ruda kita mazesne melyna.Ar gal dar daugiau ju ten yra.Gal kas zinot.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2014, 16:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Augis2007 rašė:
Kaip ta rele atrodo,kur paleidzia magistralini siurbli.Pas mane masina kuriasi kartais is 1-mo karto,arba is3 ar 9 karto.Padarius diagnostika parode kad durniuoja rele,kaip sake meistras,labai retas atvejis.Ji randasi keleivio puseje,po salono oro filtru.Namuose nuemes oro filtra ir atidares deze radau dvi reles,viena ruda kita mazesne melyna.Ar gal dar daugiau ju ten yra.Gal kas zinot.



siurblio rele ne ten ten variklio dde rele ir valytuvu.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2014, 20:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
Einoras R. rašė:

Nesukelia slėgio prie apkrovos jeigu ten tikrai buvo ta klaida. Ieškok šrote, arba eBay (mačiau kiniečius po 14 USD parduoda).

ebay esu isbandes uz 50eur siurbliuka, tai nerekomenduoju tokio pirkt, nebent muzika megstant klausyt visada, tada dar galima deti, nes zyzia tai kaip reikalas, uzkurtoj masinoj sedint girdisi :)


StandartinėParašytas: 27 Rgp 2014, 12:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.14
Amžius:
40
Pranešimai:
532
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 525dA'02
Ex E39 530dA'01
Ex E46 330d'01
Augis2007 rašė:
Kaip ta rele atrodo,kur paleidzia magistralini siurbli.Pas mane masina kuriasi kartais is 1-mo karto,arba is3 ar 9 karto.Padarius diagnostika parode kad durniuoja rele,kaip sake meistras,labai retas atvejis.Ji randasi keleivio puseje,po salono oro filtru.Namuose nuemes oro filtra ir atidares deze radau dvi reles,viena ruda kita mazesne melyna.Ar gal dar daugiau ju ten yra.Gal kas zinot.



relė bus greičiausiai po "bardačioku" ties viduriu, ranka užkišus galima apčiuopti, lygiai tokia pati kaip mėlyna po kapotu, tik siurblio yra šviesiai žalia. Jei jau ir ten nerasi, ieškok prie akumo bagažinėj.

Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 28 Rgp 2014, 22:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.22
Amžius:
44
Pranešimai:
455
Automobiliai:
E39 525D
Kaip išimti universalo sėdynė, noriu prieiti prie siurbliuko bake. Turiu įtarimų, kad jis smarkiai išsikišęs, nes siurbliukas po sėdynė pradėjo garsiai zysti ir kai siurbia Saliarka toks jausmas kad Saliarka siurbia su oru.


StandartinėParašytas: 29 Rgp 2014, 19:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.29
Pranešimai:
1118
Automobiliai:
E36 318is sedan
E39 530d "Shadow Line"
Ten reikia pora varztu atsukti , nuimk zagluskes ir pamatysi

_________________
Ravers of the Universe...you, keep the spirit alive!


StandartinėParašytas: 12 Rgs 2014, 20:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.10
Pranešimai:
14
Miestas:
Birzu raj
Automobiliai:
E39 525d.02m
August rašė:


relė bus greičiausiai po "bardačioku" ties viduriu, ranka užkišus galima apčiuopti, lygiai tokia pati kaip mėlyna po kapotu, tik siurblio yra šviesiai žalia. Jei jau ir ten nerasi, ieškok prie akumo bagažinėj.

Paveikslėlis

"bardacioke" yra tik saugikliai,reles nera.


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2014, 14:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Ieskok tada gale. Be to pasikelus galine sedyne tiesiog taip sudetinga ir neimanoma pasiziureti is kur ateina laidai i siurbli is priekio ar is galo?????


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2014, 20:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.10
Pranešimai:
14
Miestas:
Birzu raj
Automobiliai:
E39 525d.02m
Arunas B rašė:
Ieskok tada gale. Be to pasikelus galine sedyne tiesiog taip sudetinga ir neimanoma pasiziureti is kur ateina laidai i siurbli is priekio ar is galo?????

Siurbliukas po vairuotojo sedyne,kur jo rele,o ne bako.


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2014, 20:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Augis2007 rašė:
Siurbliukas po vairuotojo sedyne,kur jo rele,o ne bako.


Rele ta pati abiem siurbliam!


StandartinėParašytas: 30 Rgs 2014, 23:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.03.05
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E39 530D 142
Sveiki . Pas mane tokia situacija su 530d mechanu 2001metų. Įjungus degimą gan smarkiai zyzia siurblys po vairuotojo sėdyne, nesvarbu koks kiekis kuro yra. Pazyzia apie 40sekundžių ir nutyla, tačiau užkūrus vėl zirzia, girdisi salone, bei tik užkūrus pasmirsta dyzelinu salone . Niekur neleidžia, nebėga, bet kol vyksta zyzimas ant degimo, atsidarius kapotą girdisi šnypštimas, kaip kad orą kažkur praleistų. Šiaip šaltas variklis pasiūbuoja kartais, bet vedasi labai gerai. Leisti niekur neleidžia, nei purkštukai, nei šlangos. O variklio skyrius smirda dyzelinu . Gal kokių minčių iš patyrusių ? Vieni pažystami sako zyzia, vadinasi dirba, neiškok problemų, kiti sako "linksta" siurblys tas po apačia, o aš bmw naujokas kol kas, bet manau, kad neturėtų būti to kas pas mane yra ?


StandartinėParašytas: 30 Rgs 2014, 23:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.09.25
Pranešimai:
1558
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530da 142kw
Tai gal webasta bando kurtis, o nepasikurusi daro praputima (girdi šnypštima), o smirdi nesudegus saliarka, pasilenk prie vairuotojo duru ties viduriu ir ranka pakisk jausi kad webasta daro praputima (zinoma jei ji isvis pas tave veikia).
Magistralinio siurblio tvirtinima patobulino lygtais 2002m del jo keliamo triuksmo.


StandartinėParašytas: 01 Spa 2014, 14:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.03.05
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E39 530D 142
kiesha rašė:
Tai gal webasta bando kurtis, o nepasikurusi daro praputima (girdi šnypštima), o smirdi nesudegus saliarka, pasilenk prie vairuotojo duru ties viduriu ir ranka pakisk jausi kad webasta daro praputima (zinoma jei ji isvis pas tave veikia).
Magistralinio siurblio tvirtinima patobulino lygtais 2002m del jo keliamo triuksmo.


Pridedu video, tik čia patamsį, veiksmas salone ir po vairuotojo slenksčiu : https://www.youtube.com/watch?v=o7pJiHiib_0 . Webastos saugiklis išimtas, kaip sakė pardavėjas, kad "neveiktų" .


StandartinėParašytas: 01 Spa 2014, 18:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.07.24
Pranešimai:
407
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39
Kaip man aiškino: zyzia restauruoti, kiniški arba prie mirties.
Iš patirties pasakysiu, kad ir man restauravo jį ir truputi garsiau pradėjo dirbt. Nesuku galvos, kol veikia.


StandartinėParašytas: 02 Spa 2014, 13:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.09.25
Pranešimai:
1558
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530da 142kw
142Kilogramai rašė:
Sveiki . Pas mane tokia situacija su 530d mechanu 2001metų. Įjungus degimą gan smarkiai zyzia siurblys po vairuotojo sėdyne, nesvarbu koks kiekis kuro yra. Pazyzia apie 40sekundžių ir nutyla, tačiau užkūrus vėl zirzia, girdisi salone, bei tik užkūrus pasmirsta dyzelinu salone . Niekur neleidžia, nebėga, bet kol vyksta zyzimas ant degimo, atsidarius kapotą girdisi šnypštimas, kaip kad orą kažkur praleistų. Šiaip šaltas variklis pasiūbuoja kartais, bet vedasi labai gerai. Leisti niekur neleidžia, nei purkštukai, nei šlangos. O variklio skyrius smirda dyzelinu . Gal kokių minčių iš patyrusių ? Vieni pažystami sako zyzia, vadinasi dirba, neiškok problemų, kiti sako "linksta" siurblys tas po apačia, o aš bmw naujokas kol kas, bet manau, kad neturėtų būti to kas pas mane yra ?

Cia pasiskaityk ir turesi bendra supratima kur tas kuras vaiksto
TrainingCommonraildieselpresentation_000.pdf.pdf - 3.5 MB
O gal tas snypstimas gaunasi kai kuras praeina pro auksto spaudimo surblio slegio voztuva ar kad nesandari sistema (dizelino kvapas variklio skyriuje).
Pasijunk kompa ir pasiziurek slegius. Pas mane irgi ilgai zyzdavo (bake net kunkuliuodavo) gerai vesdavosi, ko pasekoje riedant uzgeso ir vsio, atsigavo kai pakeiciau siurblio slegio voztuva. Pagal DIS ir Rheingold jo pralaidumas turi buti 16-25%,prie darbines temperaturos motorui dirbant ant laisvos eigos, kai raktas "1"- kiek pamenu rode 5%, "2" padetyje ir vedant =35% (magistralinis varo ~4bar slegiu vos ne minute jei nevedi, kuras per 35% atsidarusi voztuva grizta i baka).
Paveikslėlis Paveikslėlis

Cituoti:
Шумы, исходящие от дизельного насоса
E39, E46 / M57 Рекламация: Резонансные шумы в салоне на холостом ходу или при парковке.
Причина: Дизельный насос вызывает появление шумов, которые по полу передаются в салон.
Касается:
E39 M57: с начала серийного производства по май 2001 г.
E46 M57: с начала серийного производства по апрель 2001 г.

Paveikslėlis


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 161 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery