Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Bal 2024, 01:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Spa 2009, 19:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.03
Pranešimai:
257
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E39
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:1997
Variklis:523i
Degalai:benzas/dujos

Problema/klausimas: Taigi problema tokia jog ,vaziuojant baigesi dujos (brc sistema) ir automatiskai persivede ant benzo ,tuomet as vel pervedziau vaziuojant ant duju ir po kurio laiko automobilis pradejo taip drebet vaziuodamas,netraukt,nu zodziu toks priduses... Zodziu pervedziau vel ant benzo,nuvaziavau i kolonele,prisipyliau duju nu ir tas pats vel ,visa tokia pridusus vaziuoja,purtosi ant duju ,ant benzo viskas ok ... Galvojau gal filtras uzsikiso nes su tusciu baku vaziavau ,bet siandien issiemiau duju filtra issivaliau,sudejau atgal,vistiek tas pats ... Taigi kur gali but problema,negali buti patys purkstukai uzsikise ? arba pvz issiderines kompas? ačiū


StandartinėParašytas: 15 Spa 2009, 19:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.12
Amžius:
55
Pranešimai:
733
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 540 96'
Nu jeigu filtras tvarkingas,tai purkštukai negalėtu-jie po filtro eina.Gal kai per prievartą važiavai reduktoriaus tarpinė galėjo suplyšt,arba relė kuri perjunginėja benziną-dujas galėjo sudurnuot. Nevažiuok ateity niekada per prievartą.baigėsi dujos-persijungė ant benzo ir į kolonėlę. Nu jei pats nesusitvarkysi-reik pas dujininkus važiuot.


StandartinėParašytas: 15 Spa 2009, 19:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.03
Pranešimai:
257
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E39
nu su ta tarpine cia idomiai ,realus variantas...,bet tas reduktorius tokiais spec. varztais maciau uzverztas ,tai ten pats nelabai kazka ir patikrinsi turbut... pagal mane tas reduktorius atidarineja ir uzdarineja dujas ? o kad klaida padariau tai cia pripazistu.


StandartinėParašytas: 15 Spa 2009, 19:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.12
Amžius:
55
Pranešimai:
733
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 540 96'
Prie reduktoriaus pats nelysk(tuo labjau jei yranga garantinė)Pats vistiek nemanau kad perrinksi,tuo labiau kad vistiek teks pas dujininkus rem-komplektą pirkt.Geriau palėk iki dujininkų-pajungs kompą ir pasakys viską.Tik nesakyk kad taip važiavai.Sakyk važiavau ir pradėjo durniuot :D
daimera rašė:
nu su ta tarpine cia idomiai ,realus variantas...,bet tas reduktorius tokiais spec. varztais maciau uzverztas ,tai ten pats nelabai kazka ir patikrinsi turbut... pagal mane tas reduktorius atidarineja ir uzdarineja dujas ? o kad klaida padariau tai cia pripazistu.


StandartinėParašytas: 15 Spa 2009, 19:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.03
Pranešimai:
257
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E39
gudrus patarimas :twisted:


StandartinėParašytas: 15 Spa 2009, 19:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.12
Amžius:
55
Pranešimai:
733
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 540 96'
VISADA BŪŪŪK GŪŪŪDRAAAS :mrgreen: Varyk pas dujininkus,nes nemanau kad ipurškiminėj pats ką padarysi [-X
daimera rašė:
gudrus patarimas :twisted:


StandartinėParašytas: 15 Spa 2009, 19:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.03
Pranešimai:
257
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E39
:mrgreen: nu taip siaip ar taip sistema ideta 2006 metais ,garantija porai metu,tai pasibaigus siaip ar taip,bet aisku sakysiu jog buvau pavyzdingas vairuotojas ir viska dariau pagal gamintojo instrukcijas [-X


StandartinėParašytas: 15 Spa 2009, 20:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.12
Amžius:
55
Pranešimai:
733
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 540 96'
Parašyk rytoj ką rado
daimera rašė:
:mrgreen: nu taip siaip ar taip sistema ideta 2006 metais ,garantija porai metu,tai pasibaigus siaip ar taip,bet aisku sakysiu jog buvau pavyzdingas vairuotojas ir viska dariau pagal gamintojo instrukcijas [-X


StandartinėParašytas: 16 Spa 2009, 16:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.30
Pranešimai:
61
Automobiliai:
E39 530d 02`
Man su dujom tas pats. Pas mane Romano duju iranga. 3 metus atvazinejau nejausdamas skirtumo tarp benzo ir duju. Taciau dabar viskas tas pats kas ir pas kolega. Ant duju netraukia, purtosi... Pas vienus dujininkus buvau tai tik filtra sugebejo pakeisti o toliau sako nezinom.


StandartinėParašytas: 16 Spa 2009, 17:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.03
Pranešimai:
257
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E39
savaime tau tas prasidejo ?


StandartinėParašytas: 16 Spa 2009, 19:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.12
Amžius:
55
Pranešimai:
733
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 540 96'
Reikia tikriausiai reduktoriaus tarpines keist.3 metai tai pakankamai daug.Tegul pradeda nuo reduktoriaus perrinkimo.Nes reduktorius sukelia ipurškiminėm dujom papildoma slėgį.Jeigu slėgis nesusikelia,tai ir ipurškimas nekaip veikia.Čia panašiai kaip su benzino siurbliais.jeigu tik nepakankamas spaudimas-ipurškimas pradeda protą drožt.
fallcon999 rašė:
Man su dujom tas pats. Pas mane Romano duju iranga. 3 metus atvazinejau nejausdamas skirtumo tarp benzo ir duju. Taciau dabar viskas tas pats kas ir pas kolega. Ant duju netraukia, purtosi... Pas vienus dujininkus buvau tai tik filtra sugebejo pakeisti o toliau sako nezinom.


StandartinėParašytas: 18 Spa 2009, 00:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.23
Amžius:
40
Pranešimai:
494
Automobiliai:
BMW e61 530D 04, 160kw
BMW E39 523 97', plyta (141KW), benzas - tiesiogines dujos
ex BMW E34 525 91' plyta, benzas - tiesiogines dujos
Pasakysiu, kaip pas mane buvo... Pavazinejus pora metu su dujom, pradejo trukcioti ir netraukti. Pasikeiciau 2 filtrus dujoms. Tada perrinko reduktoriu, buvo labai uzsikises nuo "geru" duju. Nepadejo. Nuvariau, kur dejaus dujas, tai atrado, kad neveikia 5 cilindras. Nusipirkau naujas zvakes, pasikeiciau visas pypkes i geras, nuvaziavau perkalibruoti kompa. Pameginau pavaziuoti, tai likau jau beveik patenkintas :) tik paspaudziau iki max apsuku isitikinti, ar traukia gerai :) rezultatas truputi nebuvo toks, kokio norejau, tai nuvariau ir paprasiau, kad truputi suriebintu (ir taip 3 kartus dar vaziavau), tai dabar vaziuoju su dujom, kaip su benzu vel. :) vel esu patenkintas, o jau buvo bepradeda uzknisti.

_________________
1 masina audi 80, 2 BMW, 3 BMW, 4 BMW ir sekanti bus BMW


StandartinėParašytas: 18 Spa 2009, 11:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.10
Amžius:
40
Pranešimai:
678
Miestas:
Klaipėda - Bergen
Automobiliai:
Ex... E39 528I
Ex... E39 525I
Ex....E39 530IA
E39 530D 225Ag 490NM
Skype:
Skype
Nikas:
Nikas
daimera rašė:
nu su ta tarpine cia idomiai ,realus variantas...,bet tas reduktorius tokiais spec. varztais maciau uzverztas ,tai ten pats nelabai kazka ir patikrinsi turbut... pagal mane tas reduktorius atidarineja ir uzdarineja dujas ? o kad klaida padariau tai cia pripazistu.

siulau uzsukti i servisa silutes plente 3, prie transkonos. ten yra BRC atstovybe, tau kompa prijunks ir pasakys kokia beda, gal programa su svaigo reikia nauja perrasyt nes jau dujos senokai idetos, paziures ismetima ir patikrins ar nesusidaro vakumas reduktoriui, t.y. ar neplysusi membrana. paliksi max iki 60lt


StandartinėParašytas: 18 Spa 2009, 12:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.30
Pranešimai:
61
Automobiliai:
E39 530d 02`
gal zinote kas Vilniuje uzsiima su Romano duju iranga?

Pradziai manau reikes pasidaryti motoro diagnostika, galbut Holo daviklis nuduso, yra buve kad del holo daviklio visai su dujomis nevaziuodavo, o benzu traukdavo kaip visada. Tada dujininkai ilgai ir nuobodziai nerado bedos kol nepajunge diagnostikos.
O sekantis zingsnis manau bus pas dujininkus.

Tiesa del filtru tai keiciau bet tik viena. Kito "meistrai" nerado. Tipo romano sistemomis neuzsiemam ir nieko nezinom.


StandartinėParašytas: 18 Spa 2009, 13:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.10
Amžius:
40
Pranešimai:
678
Miestas:
Klaipėda - Bergen
Automobiliai:
Ex... E39 528I
Ex... E39 525I
Ex....E39 530IA
E39 530D 225Ag 490NM
Skype:
Skype
Nikas:
Nikas
fallcon999 rašė:
gal zinote kas Vilniuje uzsiima su Romano duju iranga?

Pradziai manau reikes pasidaryti motoro diagnostika, galbut Holo daviklis nuduso, yra buve kad del holo daviklio visai su dujomis nevaziuodavo, o benzu traukdavo kaip visada. Tada dujininkai ilgai ir nuobodziai nerado bedos kol nepajunge diagnostikos.
O sekantis zingsnis manau bus pas dujininkus.

Tiesa del filtru tai keiciau bet tik viena. Kito "meistrai" nerado. Tipo romano sistemomis neuzsiemam ir nieko nezinom.

manau tokie ir meistrai tebuvo. taigi prisikonektina prie masinos ir ziuri kiekvieno cilindro darba tiek ant duju tiek ant benzo, mato kas blogai.
atvejis jei kam taip buna. yrukusios membranos liga pasireiskia, kai auto siltas ant duju sunkiai vedasi o saltas gerai tai ir bus sita problema. (nesvarbu kad visad vedasi ant benzo)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery