Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 23 Bal 2024, 22:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Lap 2006, 16:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.08
Pranešimai:
131
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39, Ex E30
Nikas:
Karaya
darjusj rašė:
Man ir taip buvo E39 ir nesilde vair puses veidrodeli, paaiskejo kad perdege sildymo elementas. Tai paprasciausiai nuvariau pas meistra (paneriu gatvei, salia svaros broliu) jis iseme veidrodelio stikliuka, pakeite elementa ir pajunge atgal. Kainavo 20 lt

Dekui uz info. Palauksiu salciu ir pasiziuresiu, veikia ar ne. Nes ta lijundra pirmadieni priverte suabejoti ar jie veikia.


StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 22:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.16
Amžius:
42
Pranešimai:
543
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E23, E24, E28, ex E30, E34, E39, E53
SheichaS rašė:
fricas rašė:
Na, E39 ir E38 jie visą laiką veikia...

kazkaip pas mane tai tik su galiniu stiklu


Kiek pastebejau tai pas mane irgi. Jokiu perdarymu nedaryta

_________________
geriau senas BMW nei naujas VW.


StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 22:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.13
Amžius:
48
Pranešimai:
152
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 530d
Marijus rašė:
Pas mane sildomi veidr., sildomos sed., bet nera webasto ir nera sildomo vairo, tai cia turbut bus koks rudeninis paketas :D :D :D

weasto dazniau buna dyzeliuose, o sildomas vairas visai retenybe.

M

_________________
530d. Geriau uz BMW tik brangesnis BMW.


StandartinėParašytas: 11 Lap 2006, 12:48 
  
 
 
Blemba, o gal kas Kaune vare pas koki meistriuka, del to sildymo elemento? Nes pas many ir vairuotojo puses neveikia :( Paskaicius, tai Vln. uz 20Lt sutvarke, tai gal kazkas panasasu ir Kaune yra?

p.s. gal prie to pacio, o ar pas visus E39 sildomi purkstukai langams? Pas mane sildomi, bet labai idomu ar pas visus eina, ar vel cia nuo komplektacijos priklauso?


StandartinėParašytas: 11 Lap 2006, 21:16 
  
 
 
Visuose bmw E39 veidrodeliai yra shildomi be ishimties, veikti ima ijungus degima. Jei veidrodelis veikia, neturi buti jokiu lashiuku, kondensatu ir panashiai.., taipogi jauciasi pridejus delna labai greitai, jog shyla arba neshyla :lol:
Pas pati mane, kai tik nusipirkau neveike keleivio veidr. shildymas ir vairuotojo veidrodelio stiklas parejes nuo senatves... uzsukau i Paneriu gatve, Vilniuje (tenpat kur SVAROS BROLIAI) ir ten sutvarke.
Stiklai originalus, tokio pat atspalvio kaip gamyklinis (melsvas) 35lt/vnt.
Shildymo elementas 12lt/vnt. Viska nemokamai patikrina ar ateina srove ir pakeicia 8)


StandartinėParašytas: 11 Lap 2006, 21:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Amžius:
40
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39
apie kauna klausia :twisted:


StandartinėParašytas: 12 Lap 2006, 10:23 
  
 
 
Cituoti:
Visuose bmw E39 veidrodeliai yra shildomi be ishimties, veikti ima ijungus degima. Jei veidrodelis veikia, neturi buti jokiu lashiuku, kondensatu ir panashiai.., taipogi jauciasi pridejus delna labai greitai, jog shyla arba neshyla
Pas pati mane, kai tik nusipirkau neveike keleivio veidr. shildymas ir vairuotojo veidrodelio stiklas parejes nuo senatves... uzsukau i Paneriu gatve, Vilniuje (tenpat kur SVAROS BROLIAI) ir ten sutvarke.
Stiklai originalus, tokio pat atspalvio kaip gamyklinis (melsvas) 35lt/vnt.
Shildymo elementas 12lt/vnt. Viska nemokamai patikrina ar ateina srove ir pakeicia


o jei abu nesila, tai gal nuo saugikliu pradet ieskot gedimo?


StandartinėParašytas: 12 Lap 2006, 15:30 
  
 
 
bimmer rašė:
apie kauna klausia :twisted:


Jie vistiek apie Vilniu varo :D ;)


StandartinėParašytas: 19 Lap 2006, 16:25 
  
 
 
Skeleton rašė:
Blemba, o gal kas Kaune vare pas koki meistriuka, del to sildymo elemento? Nes pas many ir vairuotojo puses neveikia :( Paskaicius, tai Vln. uz 20Lt sutvarke, tai gal kazkas panasasu ir Kaune yra?

p.s. gal prie to pacio, o ar pas visus E39 sildomi purkstukai langams? Pas mane sildomi, bet labai idomu ar pas visus eina, ar vel cia nuo komplektacijos priklauso?


Kaune tvarko Vaisvydavoje, uz IKI name kur sultis spaudzia. Kontora vadinasi AUGIJA. Sekmes. :twisted:


StandartinėParašytas: 19 Lap 2006, 19:31 
  
 
 
Duncius rašė:
Visuose bmw E39 veidrodeliai yra shildomi be ishimties, veikti ima ijungus degima. Jei veidrodelis veikia, neturi buti jokiu lashiuku, kondensatu ir panashiai.., taipogi jauciasi pridejus delna labai greitai, jog shyla arba neshyla :lol:
Pas pati mane, kai tik nusipirkau neveike keleivio veidr. shildymas ir vairuotojo veidrodelio stiklas parejes nuo senatves... uzsukau i Paneriu gatve, Vilniuje (tenpat kur SVAROS BROLIAI) ir ten sutvarke.
Stiklai originalus, tokio pat atspalvio kaip gamyklinis (melsvas) 35lt/vnt.
Shildymo elementas 12lt/vnt. Viska nemokamai patikrina ar ateina srove ir pakeicia 8)


konkreciau, kur ten tvarko ? isukimas ten pat kur ir svaros broliai ?


StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:10 
  
 
 
MafiaMemba rašė:
Skeleton rašė:
Blemba, o gal kas Kaune vare pas koki meistriuka, del to sildymo elemento? Nes pas many ir vairuotojo puses neveikia :( Paskaicius, tai Vln. uz 20Lt sutvarke, tai gal kazkas panasasu ir Kaune yra?

p.s. gal prie to pacio, o ar pas visus E39 sildomi purkstukai langams? Pas mane sildomi, bet labai idomu ar pas visus eina, ar vel cia nuo komplektacijos priklauso?


Kaune tvarko Vaisvydavoje, uz IKI name kur sultis spaudzia. Kontora vadinasi AUGIJA. Sekmes. :twisted:


Jo zinau, didziausia iskaba VEIDRODELIAI tipo, bet jie gali ir sildymo elementa pakeist? Kiek nuplestu? O gal kokius kontaktus ju turi? :roll:


StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:27 
  
 
 
Kaune tvarko Vaisvydavoje, uz IKI name kur sultis spaudzia. Kontora vadinasi AUGIJA. Sekmes. :twisted:[/quote]

Jo zinau, didziausia iskaba VEIDRODELIAI tipo, bet jie gali ir sildymo elementa pakeist? Kiek nuplestu? O gal kokius kontaktus ju turi? :roll:[/quote]

Gali pakeisti, bet pas E39 problema tame, kad veidrodeliai sildo visa laika, o daviklis ju isijungimo yra ant sildymo elemento, o vat sito Vaisvydavoj sutvarkyti ir negali... gali nebent padaryti atskira jungikli siam veidrodeliui. Kitas reikalas, jei veidrodeliai isijungia ijungus galinio lango sildyma. Tada jokiu problemu.


StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 16:12 
  
 
 
Doncius rašė:
Kaune tvarko Vaisvydavoje, uz IKI name kur sultis spaudzia. Kontora vadinasi AUGIJA. Sekmes. :twisted:


Jo zinau, didziausia iskaba VEIDRODELIAI tipo, bet jie gali ir sildymo elementa pakeist? Kiek nuplestu? O gal kokius kontaktus ju turi? :roll:[/quote]

Gali pakeisti, bet pas E39 problema tame, kad veidrodeliai sildo visa laika, o daviklis ju isijungimo yra ant sildymo elemento, o vat sito Vaisvydavoj sutvarkyti ir negali... gali nebent padaryti atskira jungikli siam veidrodeliui. Kitas reikalas, jei veidrodeliai isijungia ijungus galinio lango sildyma. Tada jokiu problemu.[/quote]

Na pas mane veidrodeliai isjungia lyg ijungus galinio lango sildyma, tai tadum LUX manau butu :roll: O kiek jie pinigeliu paims uz tai, nieks nezinot? :roll:


StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 16:15 
  
 
 
~100 LTL


StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 16:19 
  
 
 
Doncius rašė:
~100 LTL


Wo teberas, tai jau tadum pigiau Vln. taip iseina susitvarkyt, ten Ozog. ar ten pries Svaros Brolius kazkur, nei Kns. :cry:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery