Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 18:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Bal 2014, 00:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.10
Pranešimai:
488
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36
Skype:
aur1m4z
justezas rašė:
Gal kas atsakys man i svarbu klausima :
Turiu viena auto,kuris man ir kiekviena diena i darba vazinet ir panasiai,negaliu palikti jo remontui ilgiau nei 1 diena.Taigi toks klausimas iskilo: nustaciau kuris daviklis blogas,ji isemus ir kitus 3 palikus gerus vaziut su 3 gerais galima,nesuges jie kol isistatysiu 4-ta nauja ?
ačiū

Jei jau tu ji isimsi, tai ar tikrai verta kazka kamsyt ar vazinet be jo? Juk ji idet zymiai paprasciau, nei istraukt ;)


StandartinėParašytas: 19 Bal 2014, 13:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.14
Pranešimai:
576
Automobiliai:
E39 523i 1997m
Sveiki,dar syki visi.
Taigi - kaip jau anksciau sitoje temoje minejau,mano problema del abs lemputes ir rodikles prietaisu skidelije degimo nuvaziavus pas zmogu ,kuris diagnostika atlieka -nustate kuris 1 daviklis blogas priekije.As nusipirkau nauja davikli ir isistaciau,net akuma pries issistatant atjungiau del visako ,kad kasnors nebutiktu - gi neelktrikas as ;]Taciau isistacius davikli ir vel akuma pajungus ir masina uzvedus tapati problema,viskas dega....Kaip pats pagalvojau,gal uzsilikus klaida ir vel pas elektrika reikia diagnostika varyt ,kad istrinus klaida vel ziuretu ar tos pacios nemes.O as dabar pagalvojau iki to vaziavimo pats su testeriu pabandysiu paziureti daviklio fiskute kuri is kebulo dalies ateina ir du spigliukai (kontaktai) yra ,nes ten laidai gilyn kur nueina tokie izolke susukti,gal ten kas negerai.
Taigi klausimeliai : su testeriu ziureti ant varzos nusistacius ar dar ant kazko?
ir ziureti masina uzvedus ,ar tik degima ijungus?ačiū


StandartinėParašytas: 19 Bal 2014, 17:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.09.25
Pranešimai:
1558
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530da 142kw
justezas rašė:
Taigi klausimeliai : su testeriu ziureti ant varzos nusistacius ar dar ant kazko?
ir ziureti masina uzvedus ,ar tik degima ijungus?ačiū

Tu bent pirmiausiai ABS daviklio veikimo principa issiaiskink (vienu laidu pastoviai srove ateina, o iseina impulsais, kai ratai sukasi ir davikliai geri, ABS modulis skaiciuoja ir sulygina atskiru asiu ratu sukimosi kampinius greicius ir esant reikalui juos koreguoja.


StandartinėParašytas: 23 Bal 2014, 16:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.14
Pranešimai:
576
Automobiliai:
E39 523i 1997m
Taigi ,visos sitos buvusios problemos reziume.
Apie kontaktus domejausi,nes pagalvojau pats prasiskambinsiu,nes kai atliko diagnostika,negalejo tikslaii atsakiti ar daviklis kaltas ar laidai nuo daviklio i bloka einantys pazeisti.Pasiule pasikeisti davikli ir ziureti kaip tada bus.Davikli pasikeiciau,bet pasikeitus su masina nejudejau is vietos ,del to degancios tos lemputes mane nugasdino ,kad daviklis nekaltas buvo ,o laidai...
Taciau siandien uzsikuriau ir isvaziavau ir visos lemputes uzgeso ir nei viena nebeuzsidege.Beja davikli pirkau tanagroje - Vilniuje,nes eolte siule gera bosini virs 250lt,krastoj dar gerokai brangiau,o kur orginalaiis dar prekiauja siemensais ,tai be 200lt net ieskoti gali nepradeti.Pagalvojau pabandysiu papigei,nes minejo kas pirko nesiskunde ir grazinti neatvaziavo.O visgi daviklis Voketijoje pakuotas,tik neaisku kur gamintas ;] Taciau kaip manau ABS daviklis veikiantis ir uz 65Lt. tikrai gera kaina.Beto suges,per 14d. gi galiu grazinti ;]

Reziume: 1.Nebutina pirkti orginalu siemensu ar boshiniu,veikia ir pigesni.

Problema isspresta.


StandartinėParašytas: 23 Bal 2014, 16:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.07.31
Amžius:
34
Pranešimai:
405
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex BMW E36 2.0 110kw
BMW E39 530d 135 kw
BMW E61 535d 248KW
justezas rašė:
Taigi ,visos sitos buvusios problemos reziume.
Apie kontaktus domejausi,nes pagalvojau pats prasiskambinsiu,nes kai atliko diagnostika,negalejo tikslaii atsakiti ar daviklis kaltas ar laidai nuo daviklio i bloka einantys pazeisti.Pasiule pasikeisti davikli ir ziureti kaip tada bus.Davikli pasikeiciau,bet pasikeitus su masina nejudejau is vietos ,del to degancios tos lemputes mane nugasdino ,kad daviklis nekaltas buvo ,o laidai...
Taciau siandien uzsikuriau ir isvaziavau ir visos lemputes uzgeso ir nei viena nebeuzsidege.Beja davikli pirkau tanagroje - Vilniuje,nes eolte siule gera bosini virs 250lt,krastoj dar gerokai brangiau,o kur orginalaiis dar prekiauja siemensais ,tai be 200lt net ieskoti gali nepradeti.Pagalvojau pabandysiu papigei,nes minejo kas pirko nesiskunde ir grazinti neatvaziavo.O visgi daviklis Voketijoje pakuotas,tik neaisku kur gamintas ;] Taciau kaip manau ABS daviklis veikiantis ir uz 65Lt. tikrai gera kaina.Beto suges,per 14d. gi galiu grazinti ;]

Reziume: 1.Nebutina pirkti orginalu siemensu ar boshiniu,veikia ir pigesni.

Problema isspresta.

Kiek žinau tanagroje duoda garantija detalej jei jie patys savo servise ir sumontuoja. Aš pirkau jau 3 daviklius iš tanagros BOSH ir per 1-1,5 metu dar ne su vienu nebuvo problemu, o važiuoju tikrai daug. nuoroda daviklio https://www.e-tanagra.com/lt/products-i ... 10Y4442802 kaina kaip bosho tai tikrai nėra didelė


StandartinėParašytas: 23 Bal 2014, 17:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.14
Pranešimai:
576
Automobiliai:
E39 523i 1997m
SOAD rašė:
Kiek žinau tanagroje duoda garantija detalej jei jie patys savo servise ir sumontuoja. Aš pirkau jau 3 daviklius iš tanagros BOSH ir per 1-1,5 metu dar ne su vienu nebuvo problemu, o važiuoju tikrai daug. nuoroda daviklio https://www.e-tanagra.com/lt/products-i ... 10Y4442802 kaina kaip bosho tai tikrai nėra didelė


cia klausimas ateiciai.Fiskes spalva svarbi? pas mane prieki matau pilka,pas tave melina.....tai kazka reiskia ar nea? Nes man parduotuvese tai bande irodineti ,kad tai labai svarbu - pardavejai....


StandartinėParašytas: 23 Bal 2014, 18:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.07.31
Amžius:
34
Pranešimai:
405
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex BMW E36 2.0 110kw
BMW E39 530d 135 kw
BMW E61 535d 248KW
justezas rašė:

cia klausimas ateiciai.Fiskes spalva svarbi? pas mane prieki matau pilka,pas tave melina.....tai kazka reiskia ar nea? Nes man parduotuvese tai bande irodineti ,kad tai labai svarbu - pardavejai....

Taip svarbu, pilkos jei gerai pamenu iki 1998 o tada jau gamino melynas, na vienu žodžiu pilkom senesnem mašinom :)


StandartinėParašytas: 23 Bal 2014, 18:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.14
Pranešimai:
576
Automobiliai:
E39 523i 1997m
SOAD rašė:
Taip svarbu, pilkos jei gerai pamenu iki 1998 o tada jau gamino melynas, na vienu žodžiu pilkom senesnem mašinom :)

bet vistiek tiem patiems E39 ;]


StandartinėParašytas: 23 Bal 2014, 21:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.01.14
Pranešimai:
715
Miestas:
Vienkiemis
Automobiliai:
-
melynom fyskem skirias nuo pilku.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery