Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 02:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Bir 2009, 21:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
Cippis rašė:
Nekuriant naujos temos norejau paklausti,pas mane atsitiko beda su xenonais,speju perdege,bet toks idomus dalykas,kai ijungi sviesas ten kur perdegus lempute sublyksi kaip zaibai :D praeina pora sec vel sublyksi ir neuzsidega, tai gal cia beda ne lemputej?kolkas neardziau nes neturiu tokio rakto (zvaigzdutes) kad isimt lempute paziuret.Gal kas nors kokiu nors minciu turit?


nesu tikras, bet manyciau, kad cia su transformatorium problemos labiau


StandartinėParašytas: 07 Bir 2009, 22:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
Cippis rašė:
gal cia beda ne lemputej?.......Gal kas nors kokiu nors minciu turit?

statau ant lempuckos. o geriausiai isigik torx'u (vistiek be ju neapseisi) ir sukeisk lempuckas vietomis. gausi atsakyma.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 22 Bal 2012, 13:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.10.17
Amžius:
36
Pranešimai:
11
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW E39, 530, 01'
sorry uz gal kvailoka klausima, bet iskilo toks dėl facelifto originalių xenon lempuciu. tech.apziurai slabnai svietė viena lemputė, ja man pakeitė ir net nzn kokia ten idejo. problema tokia, kad ji kartais net neisijungia, reikia perjungti sviesas kelis kartus, kol ji uzsidega.
Tas kuris keitė sako gal idėjau per stipria. Sena lempute jis ismetė ir nzn kokia ji ten turi buti. Taip nutinka, kai darba patiki nemokanciam normaliai dirbti ir nori sutaupyti. Tai kaip suprantu trumpu sviesu lemputės turėtu buti D2S, o koks galingumas. aciū uz ats


StandartinėParašytas: 22 Bal 2012, 13:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
35w 12v d2s 4300k. rekomenduotina keisti porom.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 22 Bal 2012, 14:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.05.02
Pranešimai:
251
Automobiliai:
Now - 320d. 120kw Mech 06' m-pack, sedan
Ex. - 530d 142kw AT 03' touring.
Wydme rašė:
sorry uz gal kvailoka klausima, bet iskilo toks dėl facelifto originalių xenon lempuciu. tech.apziurai slabnai svietė viena lemputė, ja man pakeitė ir net nzn kokia ten idejo. problema tokia, kad ji kartais net neisijungia, reikia perjungti sviesas kelis kartus, kol ji uzsidega.
Tas kuris keitė sako gal idėjau per stipria. Sena lempute jis ismetė ir nzn kokia ji ten turi buti. Taip nutinka, kai darba patiki nemokanciam normaliai dirbti ir nori sutaupyti. Tai kaip suprantu trumpu sviesu lemputės turėtu buti D2S, o koks galingumas. aciū uz ats


kinietiskas idejo todel ir sunkiau jas ijungt, tavo atveju patarciau detis orginalias ~130LT vnt. nebus bedu su ijungimu.


StandartinėParašytas: 22 Bal 2012, 14:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.10.17
Amžius:
36
Pranešimai:
11
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW E39, 530, 01'
Speju orginalias galima gauti tik kokioje "Krastoje". Arba geroje firmoje kur prekiauja xenonais. Gal kas žino konkrečią vietą kur galėčiau nusipirkti orginalias ir pakeitu vietoje, be mano išvardintų variantų.


StandartinėParašytas: 22 Bal 2012, 14:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.13
Amžius:
40
Pranešimai:
301
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530D touring
tiesiog kai lemputei ateina galas tai ji isijungia is kokio antro karto, butent taip pas mane ir buvo, pasikeiciau lemputes ir baigesi bedos. istraukus bloga lempute net matosi kad ten tokiu kaip siuksliu juodu yra o geroje- normali balta spalva. originalas laiko ilgiau, man kiniecio uztenka metams. turiu dar viena naudota bet gera lempute, jei kaunietis tai galiu padovanot


StandartinėParašytas: 22 Bal 2012, 15:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.10.17
Amžius:
36
Pranešimai:
11
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW E39, 530, 01'
Romukas530
Pas mane ta kur nauja keista neužsidega, su senaja viskas gerai kol kas, bet jei viena numiro tai ir kita spėju ilgai netems. Gal geriau kaip kiti sakė keisti abi naujas ir viskas. Bet, ačiū už pasiūlimą.


StandartinėParašytas: 23 Bal 2012, 15:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.25
Amžius:
45
Pranešimai:
240
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 '99
Steptronic
pas mane viena perdegė, pakeičiau abi po 60Lt iš bazės. tai vienos pusės ne visada uždega iš pirmo karto. kai neuždega, tai sublyksi tris kartus su pertraukom, ir išmeta klaidą į panelę. Šviesų junginėjimas nepadeda. Užtenka prie progos užgesint mašiną, užvest iš naujo ir užsidega su 99% tikimybe.

Bet originalių kaina tai da nu i na..... ir nematau garantijos kad ten tikrai originali o ne iš kitos bazės pusės.


StandartinėParašytas: 24 Bal 2012, 09:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.11
Amžius:
39
Pranešimai:
42
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E39 528 98
Sveiki,
prie to pacio. Jei viena lempute pakeite spalva tai irgi jai jau dienos suskaiciuotos? Sviecia dabar geltonai kazkaip, o kita normaliai baltai.
turiu dar visa xenonu komplekta nauja orginalu, galvoju pasikeisiu lemputes, bet naujos lemputes pilnai prijungtos prie laidu, pilnai viskas sujungta, uzdetas kembrikas ar kas ten ir neisivaizduoju kaip pakeisti, ardyt tas naujas ar ka... sena isemau tai su tokiu patronu ji dar bet nesupratau kaip ten issimauna. Lempos paprastos. Gal kas pakomentuotu...


StandartinėParašytas: 24 Bal 2012, 10:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
o ka cia pakomentuosi. nieko nesuprasi, kas ten pas tave. jei lemputes pilnai prijungtos prie laidu, tai cia ne originalas., o kazkoks aftermarket. greiciausiai H7, jei tinka tavo auto. ka ten istraukei - neaisku. pasiskaityk, jau sitas klausimas aptartas nuo - iki. taip pat suzinosi, jei lempute pakeite spalva reiskia jai amen.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 02 Gru 2013, 18:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.10.23
Amžius:
30
Pranešimai:
116
Miestas:
Vilnius/Rokiškis
Automobiliai:
********
BMW 530D, 2001-06, 142kw
Sedanas
BMW 530D, 2002-06, 142kw
Universalas
********
Skype:
antonas122
Nikas:
KyCaS
tvBMW rašė:
pas mane viena perdegė, pakeičiau abi po 60Lt iš bazės. tai vienos pusės ne visada uždega iš pirmo karto. kai neuždega, tai sublyksi tris kartus su pertraukom, ir išmeta klaidą į panelę. Šviesų junginėjimas nepadeda. Užtenka prie progos užgesint mašiną, užvest iš naujo ir užsidega su 99% tikimybe.

Bet originalių kaina tai da nu i na..... ir nematau garantijos kad ten tikrai originali o ne iš kitos bazės pusės.


pas mane ta pati beda meginsiu is zmoniu ieskoti 1 sudege man reikia tik dar 1 :D gal kas tures kokiam srote :D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery