Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 08:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Vas 2011, 14:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.09.26
Pranešimai:
558
Automobiliai:
E39 528iA 97'
Mega rašė:
Nesigaus :) nes nepavyko isimt tos dezutes :roll: plastmase nuimt isejo, bet va varztu, kurie laiko ta dezute neimanoma atsukt.. uzrudyje kaip reikalas.. tai supurskiau su WD ir vel viska surinkau atgal...

tau reikia per valentinke bahura susirast, turetu sutvarkyt viska :wink:

_________________
"float like a butterfly, sting like a bee......" MUHAMMAD ALI


StandartinėParašytas: 15 Vas 2011, 14:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.23
Amžius:
49
Pranešimai:
37
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530D Touring 00'
Iš asmeninės patirties :) : išlankstyti iš skardos kažką panašaus į buvusį kontaktą ir su savisriegiu prisukti į buvusio kontakto vietą. Savisriegis turėtų "pagauti" viduje esančias kontakto liekanas. Man taip atlaikė maždaug metus. Po to teko pirkti visą numerių apšvietimo bloką, nes atsukti tų varžtų praktiškai jokių šansų, teko nugręžti.


StandartinėParašytas: 15 Vas 2011, 16:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.22
Amžius:
41
Pranešimai:
73
Miestas:
Kaunas - Copenhagen
Automobiliai:
BMW
ex E36 318is 94'
ex E39 530D 00'
Skype:
danija08
Hm, reiks kazka mastyt.. :roll:


StandartinėParašytas: 30 Lap 2011, 21:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.08.03
Amžius:
34
Pranešimai:
134
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d
E39 530d Sedanas

Sveiki, kad nekurt naujos temos isdestysiu cia savo klausimus. Tai vat, noriu as pasikeist numeriu apsvietimo geltonas lemputes i baltas, ar baltos lemputes buna tiktai diodines(kiek suprantu su diodinem meta klaida kompas) ar ir kitokiu yra? Man reik, kad butu balta sviesa ir nemestu klaidu :) Beto ar butina turet ta special tool kur pavaizduota cia http://tis.spaghetticoder.org/s/view.pl?1/06/80/90 , ar imanoma tai padaryti su paprastu atsuktuvu? :roll:

Dekui :)

_________________
Moteris prie vairo - tai žvaigždė danguje: spindi, žiba. Tu ją matai, o ji tavęs ne....


StandartinėParašytas: 30 Lap 2011, 23:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
su atsuktuvu visi daro. ten tikrai nepatogiai, surask naujo plafono paveiksliuka, bus lengviau susigaudyti. per jega netrauk, geleziukas ten nesunkiai issiima, ieskosi paskui dangtyje ji. o jei ir sulauzisi ~25 litus naujas kainuoja. arba sena tiesiog iklijuoti galima. tai nieko baisaus.
o su lemputem tai nesamone sugalvojei, bet tavo reikalas aisku.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 30 Lap 2011, 23:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.08.03
Amžius:
34
Pranešimai:
134
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d
as bsk nepagaunu kampo, cia rodo kad vienur iranki kist http://tis.spaghetticoder.org/s/view.pl?1/06/80/90, o cia jau kad kitur http://www.m5board.com/vbulletin/e39-m5 ... -bulb.html , kuo tiket? :D

Beto, ar kas esat pasikeite tas lempeckas i baltas, ir pasidare, kad nemestu klaidu?

_________________
Moteris prie vairo - tai žvaigždė danguje: spindi, žiba. Tu ją matai, o ji tavęs ne....


StandartinėParašytas: 01 Gru 2011, 12:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
asmeniškai man tas baltas apšvietimas atrodo gana "pigiai" ir sakykim gaidiškai, nes diodai šviečia tiesia linija (aišku yra ir kitų diodinių lempučių kurios sklaido šviesą ir nešviečia "į tašką" bet jos jau ir kainuoja atitinkamai) ir žiūrint iš galo tai atrodo kaip 2 snargliai nutysę, numerio apšvietimas realiai pablogėja, tik va yra 2 baltai šviečiantys snargliai :) kiek kitaip yra su JAV standarto bagažinės dangčiu (kvadratiniu numeriu), tada lemputės yra daug arčiau viena kitos ir skleidžiama šviesa tarpusavy "susijungia", tada pritariu kad atrodo gražiai - pats buvau pasidaręs su B5.5 passatu iš JAV - pačiam patiko, o dabar kai pamatau kokį e60 su 2 baltais snargliais tai juokas paima ir mašinos vertė akyse krenta :) nieko asmeniško - tai tik mano nuomonė :)


StandartinėParašytas: 01 Gru 2011, 13:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.08.03
Amžius:
34
Pranešimai:
134
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d
Audintas rašė:
asmeniškai man tas baltas apšvietimas atrodo gana "pigiai" ir sakykim gaidiškai, nes diodai šviečia tiesia linija (aišku yra ir kitų diodinių lempučių kurios sklaido šviesą ir nešviečia "į tašką" bet jos jau ir kainuoja atitinkamai) ir žiūrint iš galo tai atrodo kaip 2 snargliai nutysę, numerio apšvietimas realiai pablogėja, tik va yra 2 baltai šviečiantys snargliai :) kiek kitaip yra su JAV standarto bagažinės dangčiu (kvadratiniu numeriu), tada lemputės yra daug arčiau viena kitos ir skleidžiama šviesa tarpusavy "susijungia", tada pritariu kad atrodo gražiai - pats buvau pasidaręs su B5.5 passatu iš JAV - pačiam patiko, o dabar kai pamatau kokį e60 su 2 baltais snargliais tai juokas paima ir mašinos vertė akyse krenta :) nieko asmeniško - tai tik mano nuomonė :)


Man del to numeriu apsvietimo pablogejimo, nei silta nei salta, ne as i juos turiu ziuret :D Cia skonio reikalas, bet man tai pvz masinos su baltu numeriu apsvietimu daug geriau atrodo, pvz buna lexusai dbr nepamenu modelio su baltu, ziauriai geriau atrodo, ir dar beto kai masinoje yra xenon ir lediniai ziedai balti, viskas derinasi, bet aisku cia tik skonio reikalas.

Man idomu ar kas buvot susideje baltas lemputes ir pasidare kad nemestu klaidu, ar kokias spec lemputes baltas ne diodines isideje, kad nemestu, nes chimycint ten su tais klaidu metimais ir diodais tai bus daug reikalu...

_________________
Moteris prie vairo - tai žvaigždė danguje: spindi, žiba. Tu ją matai, o ji tavęs ne....


StandartinėParašytas: 01 Gru 2011, 14:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
nu tikrai kad skonio reikalas :) naują lexusą su E39 net nereiktų lygint, 96m lexuse tikrai nėra diodinio apšvietimo, o naujam lexuse jau ten paderinta kad nebūtų 2 baltų snarglių ir abejoju ar tos lemputės kainuoja po 10 Lt, kokias kogero tamsta žadate susidėt, o apie ccfl žiedus išvis patyliu, led marker - nu nebent gražios raudonos spalvos bmw ir raudoni led markeriai, o šiaip tai... :) nenori kad mestų klaidų - pajunk ant laidų lygiagrečiai paprastą lemputę - manau lengviausias ir greičiausias būdas


StandartinėParašytas: 01 Gru 2011, 14:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.01
Pranešimai:
910
Automobiliai:
E39 523i
E46 330Ci
E53 4.6is
Lengviausias yra atjungt lempuciu patikrinima :)
Sunkesnis yra lempute 2 pakabint
Dar sunkesnis yra graziai reles idet :)

_________________
If It's Got Tits Or Tires, Sooner Or Later You Are Gonna Have Trouble!


StandartinėParašytas: 01 Gru 2011, 14:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
o sunkiausia yra išaiškinti, kad diodinio numerių apšvietimo mintis yra nekokia :D nu bet palikim tai skonio reikalui ;)


StandartinėParašytas: 01 Gru 2011, 16:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.08.03
Amžius:
34
Pranešimai:
134
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d
ill rašė:
Lengviausias yra atjungt lempuciu patikrinima :)
Sunkesnis yra lempute 2 pakabint
Dar sunkesnis yra graziai reles idet :)


Pradzioj reikia pabandyt taip isimest, nes kaikas sake, kad tipo nemeta jokiu klaidu diodus susidejus, teks pabandyti :)

Audintas rašė:
o sunkiausia yra išaiškinti, kad diodinio numerių apšvietimo mintis yra nekokia :D nu bet palikim tai skonio reikalui ;)


Dekui, as jau supratau tavo nuomone, bet mano nuomone nuo tavo skiriasi, taip kad kaip ir sakai "palikim tai skonio reikalui" 8)

_________________
Moteris prie vairo - tai žvaigždė danguje: spindi, žiba. Tu ją matai, o ji tavęs ne....


StandartinėParašytas: 01 Gru 2011, 19:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
del klausimo kur ir kaip kisti:
viewtopic.php?p=779304#p779304
pamirsk apie ta specialu iranki.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 13 Vas 2016, 17:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.08.10
Pranešimai:
15
Sveiki pas mane sedanas ir nusilankstes laidas nedega numerio apsvietimas desines puses. Ar imanoma kaip nors isimti ta guma kurioje yra visa kruva laidu jos nepazeidus nes man neiseina surast kito laido galo?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery