Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 07:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Rgs 2009, 07:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
41
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
O kaip jis prades veikti,jei tarkim pas jy sudilusios gumeles arba nukritusios,ir nesadaro tepalo spaudimo?O man tas ir idomu,ar reikia jy paty ardyt,ar is el dalies kazkas negerai.O kaip ta lempute ten mirkteles,jie pastoviai 2 pliusai ten ateina,y ta solenoido fyske,bandyta su testeriu 1000 kartu,i abu laidus ateina pliusas.Jei tarkim y viena laida ikisi testeri,o kita testerio gala prie minuso,tai lempa dega,o ikisus i abu pas mane niekas nedega,galiu net iki dugno tapke uzminti.Apsuku kelimas jokios ytakos nedaro.As jau auksciau rasiau,kad pas mane buten taip veikia.Tik neaisku kaip pas kitius.Dar kazkas rase kad kai solenoidas uzdetas,tai per jy kazkaip minusa gauna,ir ta stumokliuka stumdo.

_________________
...Fuk the fuel economy...


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2009, 10:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
nesu dar girdejes, kad kazkam solenoidas sugestu :) el dalis - nebent DME.
strigt gali pats pistonas, kur tarp solenoido ir vanos, arba pats vanos cilindras nevaiksto (gumeles, tepalo slegis).
va ir visos paslaptys :)

jei neaisku veikia jis ar ne, tada kaip jau rase, atjungi solenoida ir praskrendi, paskui su pajungtu. va ir turesi skirtuma. o pas M52 ir toliau, solenoidas labai lengvai atsijungia, nera uzslepta fyske.

palaikius rankoj senas gumeles ir palyginus su naujom, nekyla klausimu, kodel nelaiko slegio cilindras ir kodel vanos neveikia kaip turetu :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2009, 11:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
41
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
Viskas yra aisku,bet nei viena diagnostika,iskyrus osilografa nerodo vanos darbo,o atjung ir pirjung solenoida,tai nieko nesuprasi,bet kokiu atveju,jei kazkas is tos puses neveikia tai nieko ir nekeicia.Man reikia isiaiskint,ar gumeles geros,o jas tik kaip ir minejau,su osilografo pagalba galima,jei jos butu geros,ta prasme sudarytu reikiama spaudima,tada jau galima kitur bedos ieskot.O paprasta diagnostika meta vanos klaida.Dme jei ka naujas.Solenoidas veikia,ir tas tarp vanoso ir solenoido nestringa.Beda arba elektroj,arba spaudimo nera.Bet nesinori ardyt,kol 100% bus aisku,gumeles.Beto kaip ir minejau,sake tikrai manau neblogi meistrai,jei vanosas nebarska,nera prasmes jy ardyti,nes jis yra geras,ir turi ir mechanines puses veikt.O kaip tik pas mane jis ir nebarska.Bet ir neveikia :D

_________________
...Fuk the fuel economy...


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2009, 12:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
tenets rašė:
O kaip jis prades veikti,jei tarkim pas jy sudilusios gumeles arba nukritusios,ir nesadaro tepalo spaudimo?O man tas ir idomu,ar reikia jy paty ardyt,ar is el dalies kazkas negerai.O kaip ta lempute ten mirkteles,jie pastoviai 2 pliusai ten ateina,y ta solenoido fyske,bandyta su testeriu 1000 kartu,i abu laidus ateina pliusas.Jei tarkim y viena laida ikisi testeri,o kita testerio gala prie minuso,tai lempa dega,o ikisus i abu pas mane niekas nedega,galiu net iki dugno tapke uzminti.Apsuku kelimas jokios ytakos nedaro.As jau auksciau rasiau,kad pas mane buten taip veikia.Tik neaisku kaip pas kitius.Dar kazkas rase kad kai solenoidas uzdetas,tai per jy kazkaip minusa gauna,ir ta stumokliuka stumdo.


Tu viena karta apsispresk ka tu nori tikrint ar mechanine vanuso dali ar elektronine. Mechanine dalis tikrinasi padavus oro spaudima ir pamatavus kiek jis pasuka veleneli. Jokie osilografai jo mechaninio veikimo tau neparodys. Del tu dvieju pliusu tai jau atsibodo tau aiskinti nes tu apie elektra nieko nenusimanai jei tokio elementaraus dalyko nesupranti. Jei kaip sakei pas teve dme yra "vanos mechanically jammed" reikia istrint klaida pries jungiant testerius prie solenoido nes kitaip nieko nebus.


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2009, 12:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
41
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
:D Viskas istrinta,artiste tu :wink: Siulai apsispres,neveikia nanos,buk toks gudras ir pasakyk,kame reikalas?Ir kaip tu isprestum sia beda,jei ne tikrindamas mechanine puse,o paskui el puse?Labai gudru dediesi [-X Didis elektrikas mat atsirado :roll:

_________________
...Fuk the fuel economy...


Paskutinį kartą redagavo tenets 23 Rgs 2009, 12:22. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2009, 12:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
41
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
Arunas B rašė:

Tu viena karta apsispresk ka tu nori tikrint ar mechanine vanuso dali ar elektronine. Mechanine dalis tikrinasi padavus oro spaudima ir pamatavus kiek jis pasuka veleneli. Jokie osilografai jo mechaninio veikimo tau neparodys. Del tu dvieju pliusu tai jau atsibodo tau aiskinti nes tu apie elektra nieko nenusimanai jei tokio elementaraus dalyko nesupranti. Jei kaip sakei pas teve dme yra "vanos mechanically jammed" reikia istrint klaida pries jungiant testerius prie solenoido nes kitaip nieko nebus.



Tu man paridyk,kas atliktu toki darba?Labai idomu butu kontaktus to veikejo gauti?Teoriskai as pats zinau,kaip ka tikrinti,o mechaniskai kas ta gali padaryt?Gal tamsta?

_________________
...Fuk the fuel economy...


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2009, 12:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
tenets rašė:
Tu man paridyk,kas atliktu toki darba?Labai idomu butu kontaktus to veikejo gauti?Teoriskai as pats zinau,kaip ka tikrinti,o mechaniskai kas ta gali padaryt?Gal tamsta?


Jei davaziuotum iki Londono patikrinciau ;) o faktiskai tai gali ir pats pasitikrinti reik tik spec yranki pasidaryti kuris yra gan paprastas ir nuimti voztuvu dangteli kad prieiti prie veleneliu zvaigzduciu. O tas yrankis jei nuvaziuorum i srota ir nusipirktum tepalo padavimo i vanosa slange ir nusiluptum nuo jos viena gala ir prijungtum prie jo komresoriu su oru. Aisku gali ir pas tekintoja nuvazeves issitekinti ta pati daigta.


Paskutinį kartą redagavo Arunas B 23 Rgs 2009, 12:36. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 23 Rgs 2009, 12:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
all in music rašė:
nesu dar girdejes, kad kazkam solenoidas sugestu :)


Pas mane buvo uzlinkes kazkaip idomiai prakiures ir pribegdavo i jo vidu tepalo tai pradedavo trumpinti ir neveikdavo, o isemus ir palaikius zemyn galva kad isvarvetu tepalas vel pradedavo veikt.


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2009, 18:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
kazkur internete maciau, kai darant diagnostika rode velenelio pasukimo kampa, kiek vanos sudirba. bet kazkaip pas mus tokiu dalyku neturi man rodos...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2009, 18:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
all in music rašė:
kazkur internete maciau, kai darant diagnostika rode velenelio pasukimo kampa, kiek vanos sudirba. bet kazkaip pas mus tokiu dalyku neturi man rodos...
Jei kompas live data rodo tai mazdaug turetu matytis ir ten aktyvuoti solenoida reiktu dirbtinai.


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2009, 20:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.10
Amžius:
40
Pranešimai:
678
Miestas:
Klaipėda - Bergen
Automobiliai:
Ex... E39 528I
Ex... E39 525I
Ex....E39 530IA
E39 530D 225Ag 490NM
Skype:
Skype
Nikas:
Nikas
Arunas B rašė:

Pas mane buvo uzlinkes kazkaip idomiai prakiures ir pribegdavo i jo vidu tepalo tai pradedavo trumpinti ir neveikdavo, o isemus ir palaikius zemyn galva kad isvarvetu tepalas vel pradedavo veikt.

tai ten tepalo negali but? pas mane jo buvo, kai atsukau. solenoidas stumdo ta voztuveli, tai ten nori nenori turi but tepaliuko, ar ne?


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2009, 20:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Andrelisklp rašė:
tai ten tepalo negali but? pas mane jo buvo, kai atsukau. solenoidas stumdo ta voztuveli, tai ten nori nenori turi but tepaliuko, ar ne?


ten kur pats voztuvas ir ta adata islinusi tai tepalo buna bet jau kur adata sulindusi i pati solenoida neturetu buti tepalo bent pas mane kai buvo sugedes tai pastacius ant stalo zemyn galva isbegdavo is jo nemaza bala tepalo ir pradedavo vel jis veikt.


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2009, 21:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.10
Amžius:
40
Pranešimai:
678
Miestas:
Klaipėda - Bergen
Automobiliai:
Ex... E39 528I
Ex... E39 525I
Ex....E39 530IA
E39 530D 225Ag 490NM
Skype:
Skype
Nikas:
Nikas
ten vidui tai nera. normaliai slankioja, paverti ir islenda iki ta puse sulenda. keisiu vanos gumeles, tik dabar galvoju is kur gaut paypal kortele, kad galeciau parsisiust.
beje pas mane vanosas ir barska, kai nufilmuoji ir ziuri, tai lygiai taip pat atrodo kaip dyzelinis variklis kad dirbtu, nors gyvai nesigirdi taip. :mrgreen:


StandartinėParašytas: 28 Gru 2010, 19:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
38
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
o atjungus ta solenoida kaip pasilieka stovet velenelis? ant metkiu ar kazkur pasuktas? ar imanoma pabandymui kaip nors padaryt kad veleneliai stovetu ant metkiu ir nepasukti ir nesisukinetu? ar atjungus jie atsoka i pradine padeti ir ten stovi?


StandartinėParašytas: 29 Gru 2010, 01:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.14
Pranešimai:
576
Automobiliai:
E39 523i 1997m
pas mane E39 523.1996m.ps mane vanosas ar nea? nemoku atskirti ju


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery