Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 11:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Bir 2009, 11:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
stasietis rašė:
as gaunu... skaitau per magelio eilute. Pabandyk kokia kita kortele deti :roll: siuo metu naudoju omniteli.


pas mane pildyk, kitos nedesiu, nes siaip man tie sms'ai dzin, niekas man neraso ten, bet va pats faktas... nu bet eisiu per pietus gal pamaigyt truputi tuos meniu, gal ka rasiu. as taip isivaizduoju kad jo meniu turetu buti kazkas panasaus i nokios, klasikines "kalades" 1611 :D

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 23 Bir 2009, 15:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.03
Amžius:
35
Pranešimai:
40
Miestas:
Vilnius
sickdog rašė:
pas tave bus mires mikrafonas, dazna problema kiek girdejau. pas mane jis veikia, tai galiu kalbet ir per ji ir per rageli, tiek kad per mirkafona mane prasciau girdi.

bet va taip ir nesupratau del SMS'u. kas nors is jusu gauna SMS'us ar ne i ta gamiklini telefona?


bet tai jaj mikrafas mires as bent per koloneles girdeciau ka man sako,nieko negirdziu nei skambucio nei kai kalba... Galiu kalbet per rageli tik..
P.s. buvau isidejas pildyka sms gaunu.


StandartinėParašytas: 23 Bir 2009, 15:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
paknisinejau meniu... nieko gero neradau, tik pakeiciau kalba i anglu ir ijungiau garsini skambucio signala. o pvz tokio punkto kaip SMS arba SMS nustatymai isviso nera :roll: , kazkokia mistika :roll:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 25 Bir 2009, 09:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
57
Pranešimai:
175
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 523 M52TU 00'
E60
E70
bet tai jaj mikrafas mires as bent per koloneles girdeciau ka man sako,nieko negirdziu nei skambucio nei kai kalba... Galiu kalbet per rageli tik..
P.s. buvau isidejas pildyka sms gaunu.[/quote]

Ar pas tave yra valdymas balsu? Gali buti, kad jis neveikia, o blokas yra . Iseitis - prkti kita bloka, (shrotuose dazniausiai buna vokieciu kalba ~ 100 Lt) arba sugedusi bloka perlituoti taip, kad laisvu ranku irangos garsas eitu ne per ji.


StandartinėParašytas: 10 Rgs 2009, 12:14 
  
 
 
sickdog rašė:
paknisinejau meniu... nieko gero neradau, tik pakeiciau kalba i anglu ir ijungiau garsini skambucio signala. o pvz tokio punkto kaip SMS arba SMS nustatymai isviso nera :roll: , kazkokia mistika :roll:

Kaip pavyko pakeisti kalba :?:


StandartinėParašytas: 10 Rgs 2009, 13:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
BMW 528 rašė:
Kaip pavyko pakeisti kalba :?:


tai kaip ir betkuriam telefonui per meniu... nebent tu nzn kaip atsidaryti ta meniu o atsidaro jsi taip - ispradziu spaudi migtuka su rodykle kuris yra po meniu migtuku ir iskarto pati meniu migtuka, vaikscioti per meniu reikia su * ir #. toliau jau aisku bus.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2009, 10:25 
  
 
 
Nu as i meniu ieinu, tik kalba, kiek suprantu vokieciu idiegta telefone. Nieko neduoda pasiringti apart vokieciu.


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2009, 10:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
BMW 528 rašė:
Nu as i meniu ieinu, tik kalba, kiek suprantu vokieciu idiegta telefone. Nieko neduoda pasiringti apart vokieciu.


nezinau, turi buti, pas mane irgi vokeciu buvo, tesiog kazkuris meniu punktas atsakingas uz kalba, kadangi meniu grubiai tariant oldschoolinis labai tai iskarto gal ir nesusigaudai...

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 12 Rgs 2009, 21:55 
  
 
 
As randu meniu kalba, ieinu pasirinkti, o tenai tik vokeciu kitos nera. Gal galima kaip nors instaluoti?


StandartinėParašytas: 13 Rgs 2009, 18:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.29
Amžius:
45
Pranešimai:
126
Miestas:
Ignalina
gal zinote kame saknys: telefono ragelyje negaliu ieiti i meniu. Dega visa juosta xxxxxxxxxx ir viskas . telefonas veikia normaliai per monitoriu galiu skambinti, gaunu sms tik manes negirdi kai kalbu. bet per rageli nieko nesigirdi tik galima ijungti ir isjungti telf. :(


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2009, 08:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
gal pas tave bus mires mikrafonas kuris yra prie liuko valdymo migtuku.

kelintu metu pas tave ? koks modelis ? nes kazkodel pas mane isviso jokie sms neatina ir nera galimybes siusti, pervarciau visa meniu net nera jokio sms punkto, reiskia nera tos funkcijos :roll:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2009, 09:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.29
Amžius:
45
Pranešimai:
126
Miestas:
Ignalina
pas mane senas mod. as valadau per tv ekrana.


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2009, 09:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.29
Amžius:
45
Pranešimai:
126
Miestas:
Ignalina
sitas modelis


Prikabinti failai:
telefonas.jpg
telefonas.jpg [ 14.95 KiB | Peržiūrėta 6845 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 14 Rgs 2009, 09:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
pas mane reiskia dar senesnis, nera sms funkcijos isviso. mano kitoks displejus telefono.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2009, 10:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
39
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
pas mane toks pat, sms gaunu, skaitau ir ant eilutes ir ant ragelio...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery