Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Gru 2008, 22:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
1265
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 03'
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:96
Variklis:2.8
Degalai:benzas

Problema/klausimas: sveiki,gal kas galetu paiskint kaip pasijungt telefona kad jis weiktu? kortele kisau ir bagazinei i ta dezute ir ant porankio kur po telefu dedas,tai neswarbu kaip ja bedesi vistiek raso VEREFIER KARTE ar kazkaip panasiai nes prancuziskai nesuprantu. Gal kas galit paiskint kaip taisiklingai idet ta sim kortele ir pajungt kad viskas veiktu? kortele su visu tuo apvadu dedu ir kontaktais i virsu ir kontaktais i apacia vistiek raso ta pati.

_________________
Geriau buti zinomu pijokeliu negu anoniminiu alkoholiku.


StandartinėParašytas: 05 Gru 2008, 09:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
39
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
o negali buti kad pas tave telefonas "priristas", taip buna su paprastais mobiliakais.... Kokia korta dedi?? Pas mane viskas puikiai, kontaktai i virsu ir gilyn su visa plokstele statosi. O kur ten bagazineje statosi??? :shock:


StandartinėParašytas: 05 Gru 2008, 17:23 
  
 
 
Manau pradzij tau reikia padaryti gamyklini numetima, t.y. gamykliniu parametru atstatyma. Jis daromas is ragelio iejus i Meniu. Tiksliai neatsimenu Step by Step kuris meniu punktas. Taves klaus apsaugos kodo, gamyklinis paprastai buna 0000. Nebent pakeistas pas tave. Kaip tiksliau i ta punkta kur yra Reset nukeliauti gali pazeti atsisiuntes Telefono manuala paieskojes googleje, jei nerasi- rasyk i PM- pazesiu pas save tiksliau. Be to tame paciame meniu manau gali ir kalba pasikeisti. Pas mane irgi i poranki nejo korta, o i bagazine- viskas ok. :)


StandartinėParašytas: 05 Gru 2008, 19:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
1265
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 03'
Westend rašė:
Manau pradzij tau reikia padaryti gamyklini numetima, t.y. gamykliniu parametru atstatyma. Jis daromas is ragelio iejus i Meniu. Tiksliai neatsimenu Step by Step kuris meniu punktas. Taves klaus apsaugos kodo, gamyklinis paprastai buna 0000. Nebent pakeistas pas tave. Kaip tiksliau i ta punkta kur yra Reset nukeliauti gali pazeti atsisiuntes Telefono manuala paieskojes googleje, jei nerasi- rasyk i PM- pazesiu pas save tiksliau. Be to tame paciame meniu manau gali ir kalba pasikeisti. Pas mane irgi i poranki nejo korta, o i bagazine- viskas ok. :)

ta kad man neina i meniu ieit,spaudineju blekokias knopkesm tas pire ekranelio ir nieks nereaguoja. Korta eziom nauja dedu. O kaip del pin kodo? gal kad jis ijungas del to man neina prisijunkt?

_________________
Geriau buti zinomu pijokeliu negu anoniminiu alkoholiku.


StandartinėParašytas: 05 Gru 2008, 19:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
1265
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 03'
stasietis rašė:
o negali buti kad pas tave telefonas "priristas", taip buna su paprastais mobiliakais.... Kokia korta dedi?? Pas mane viskas puikiai, kontaktai i virsu ir gilyn su visa plokstele statosi. O kur ten bagazineje statosi??? :shock:

tokia minty turiu kad gali but priristas. Bet ar buna priristi masinu telefai?

_________________
Geriau buti zinomu pijokeliu negu anoniminiu alkoholiku.


StandartinėParašytas: 05 Gru 2008, 22:20 
  
 
 
I meniu ieinama paspaudus knopke su rodykle i virsu ir is karto meniu knopke.


StandartinėParašytas: 10 Gru 2008, 17:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
1265
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 03'
Westend rašė:
I meniu ieinama paspaudus knopke su rodykle i virsu ir is karto meniu knopke.

nu reiks pabandyt taip padaryt.

_________________
Geriau buti zinomu pijokeliu negu anoniminiu alkoholiku.


StandartinėParašytas: 11 Gru 2008, 14:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
1265
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 03'
bandziau ta sim korta visaip det bet nieks nepavyko, dek ja kaip nori ir vis raso VERIFIER CARTE,o dabar net neidejus korteles tas uzrasas buna,telefona isjungi ijungi paraso BMW GSM ir atsiranda tas uzrasas vel ir mirksi nuolatos raudonas perbreztas rutuliukas. i meniu telefono ieit irgi neina nei spaudzian ta rodykle i virsu kartu su meniu knopke nei niekaip kitaip. Ka daryt sakykit? gal kas zinot kaip ta problema isprest? gal zinot kas uzsiema tokiais remontais? ar siap kokiu minciu turit ka daryt?

_________________
Geriau buti zinomu pijokeliu negu anoniminiu alkoholiku.


StandartinėParašytas: 11 Gru 2008, 16:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.25
Pranešimai:
290
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
'10 m. e90 325da m-sport
ex '08 m. Golf Mk V 1.9 tdi
ex '96 m. E39 528ia
ex '93 m. E36 325ci
ex '96 m. Fiesta MK 4 1.25i
kiek blokas telefono srote gali kainuot?
pas mane yra ragelis, yra ant vairo, pulte valdymas, mikrafonas virsuj pagrindines lempos salono, bet bloko nera.


StandartinėParašytas: 11 Gru 2008, 17:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
1265
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 03'
Juras rašė:
kiek blokas telefono srote gali kainuot?
pas mane yra ragelis, yra ant vairo, pulte valdymas, mikrafonas virsuj pagrindines lempos salono, bet bloko nera.

paiskambinek ir pakalusinek kokiom kainom vaiksto.

_________________
Geriau buti zinomu pijokeliu negu anoniminiu alkoholiku.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2009, 12:43 
  
 
 
Tu riu problemele E39 vaikas prispaude telefona ir dabar praso kodo. Man paskambinti gali as nelabai kaip ji nuresetinti? :?:


StandartinėParašytas: 22 Bir 2009, 14:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
gal kas turi originalaus bmw telefono manuala anglu arba rusu kalbomis ? :roll:

pas mane jis veikia, bet meniu niekaip neisijungia :roll: , negaliu garso padaryti, nes kai kas nros skambina tik zalia lempute mirksi ir viskas o skambinimo tono jokio nera :roll: ir dar nors ir skambinimas veikia bet aparatas negauna jokiu sms isviso.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 23 Bir 2009, 10:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.03
Amžius:
35
Pranešimai:
40
Miestas:
Vilnius
sickdog rašė:
gal kas turi originalaus bmw telefono manuala anglu arba rusu kalbomis ? :roll:

pas mane jis veikia, bet meniu niekaip neisijungia :roll: , negaliu garso padaryti, nes kai kas nros skambina tik zalia lempute mirksi ir viskas o skambinimo tono jokio nera :roll: ir dar nors ir skambinimas veikia bet aparatas negauna jokiu sms isviso.


Pas mane ta pati beda,kai skambina nera tono,ir per mikrafona negaliu sneket tik per rageli,manau beda ne nustatymuose cia,nes per nustatymus bent jau pas mane viskas sujungta ijungta,kad kai skambina uzmutintu radija bet neweikia :| Pranesk jaj isspresi beda ne per nustatymus :)


StandartinėParašytas: 23 Bir 2009, 11:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
Cippis rašė:

Pas mane ta pati beda,kai skambina nera tono,ir per mikrafona negaliu sneket tik per rageli,manau beda ne nustatymuose cia,nes per nustatymus bent jau pas mane viskas sujungta ijungta,kad kai skambina uzmutintu radija bet neweikia :| Pranesk jaj isspresi beda ne per nustatymus :)


pas tave bus mires mikrafonas, dazna problema kiek girdejau. pas mane jis veikia, tai galiu kalbet ir per ji ir per rageli, tiek kad per mirkafona mane prasciau girdi.

beje siendien ryte pasinaudojus patarimu is anksciua parasytu pranesimu isejo ijungti telefono meniu paspaudus rodykle ir meniu knopke iskart po to :!: pasbandysiu paskui pazaisti, paziureti ko ten yra. gal kur garsas isjungtas skambucio.

bet va taip ir nesupratau del SMS'u. kas nors is jusu gauna SMS'us ar ne i ta gamiklini telefona?

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 23 Bir 2009, 11:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
39
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
as gaunu... skaitau per magelio eilute. Pabandyk kokia kita kortele deti :roll: siuo metu naudoju omniteli.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery