Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 20:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Gru 2008, 13:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.14
Amžius:
40
Pranešimai:
153
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E39 530d 2000 135kW
mechanine, sedanas
Cituoti:
Sachs ta pati orginali bmw detale, LUK irgi jei neklystu BMW deda, o siaip abi normalios tik luk jei tvarkingai surinkt reik specialaus disko iscentravimo irankio, neesu uztikrintas 100%, bet pas mus UK taip yra.jei pirksi LUK parduotuveje pasiziurek atsidares deze diskatorius per vuduri turi tureti tokia idomios formos saiba su sesiakampe skyle per viduri raktui ikisti ir iskuti ja, tai pasitikslink su meistrais ar jie ten susitvarkys su ja.



Pas mane buvo LUK. Diskui iscentruoti garaziuke buvo istekintas specialus toks kaistis. Idedi kaisti, uzdedi diska, uzdedi diskatoriu, susuki viska ir tada nuimi ant diskatoriaus tokia keista saiba ir istrauki centravimo kaisti. Ta saiba (raktas) laiko isminta sankaba. O kaistis reikalingas kad centre pastatytum diska.
Diska su diskatoriumi reikia keisti kartu, nes ta sankaba automatiskai pati pasiverzia padilus diskui. Del to tau kol sudyla diskas sankaba daugiau maziau issimina toje pacioje vietoje.


StandartinėParašytas: 08 Gru 2008, 15:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.12.27
Amžius:
36
Pranešimai:
291
Miestas:
uk
Automobiliai:
e60 525d
man buvo tapati beda, tai as vaziavau ilgai pora men su tokia sankaba, kad kai duodi gazo, sankaba truputi subuksuoja, bet viena diena kai padaviau gazo tai taip ir parvaziavau i namus ant 20km/h... :lol: tai pas mane buvo sankabos diskas geras, bet prasisukes smagratis...


StandartinėParašytas: 08 Gru 2008, 19:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.25
Amžius:
44
Pranešimai:
480
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 525 TDS 96m. buvo
dabar Subaru Outback 2005
Skype:
koba1979
Pirk Sachs ir viskas,ir pigu ir kokybiskos detales,as pas save toki pat staciau,kai pakeite sankaba,tai pedalas iskarto imdavo,santimetra atleides tik koja,(labai sunku buvo priprasti) praejus puse metu,viskas gerai dabar,kaz kur per viduri ima sankaba :)


StandartinėParašytas: 10 Gru 2008, 08:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
38
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
kazkokia mistika dedasi, jau antra diena nebuksuoja... o pries tai gal savaite buksavo :roll: nieko nesuprantu, bes sankaba pilnai paima tik galima sakyt nuemus koja nuo pedalo, nes tik atleidus pedala paciam paciam virsuj ji normaliai pagriebia :roll:


StandartinėParašytas: 11 Gru 2008, 14:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.12.27
Amžius:
36
Pranešimai:
291
Miestas:
uk
Automobiliai:
e60 525d
man ir uzeida buksuodavo, uzeidavo nebuksuodavo, tai tiksliai pas mane ir buvo smagrati beda... as ir galvojau kas cia per mistika, kol viena diena dingo ta mistika :lol:


StandartinėParašytas: 11 Gru 2008, 14:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.14
Amžius:
40
Pranešimai:
153
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E39 530d 2000 135kW
mechanine, sedanas
Cituoti:
man ir uzeida buksuodavo, uzeidavo nebuksuodavo, tai tiksliai pas mane ir buvo smagrati beda... as ir galvojau kas cia per mistika, kol viena diena dingo ta mistika :lol:


Dingo mistika - dingo sankaba :mrgreen:


StandartinėParašytas: 11 Gru 2008, 15:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
38
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
bet tai nesuprantu kas per beda gali buti su smagraciu, jei jis ten vientiso nulieto metalo gabalas? :roll: kas ten jame gali pasidaryt niekaip nesuprantu... tu tikrai nemaisai smagracio su diskatorium? :roll:


StandartinėParašytas: 11 Gru 2008, 19:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.14
Amžius:
39
Pranešimai:
1399
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
X5 xDrive30d '09
Skype:
fructazz
studentas rašė:
bet tai nesuprantu kas per beda gali buti su smagraciu, jei jis ten vientiso nulieto metalo gabalas? :roll: kas ten jame gali pasidaryt niekaip nesuprantu... tu tikrai nemaisai smagracio su diskatorium? :roll:



Kiek znianu, jis E39 jau nebe nulietas metalo gabalas, o is keliu daliu "padarytas" .


StandartinėParašytas: 11 Gru 2008, 19:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.10.23
Amžius:
46
Pranešimai:
93
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 330
studentas rašė:
bet tai nesuprantu kas per beda gali buti su smagraciu, jei jis ten vientiso nulieto metalo gabalas? :roll: kas ten jame gali pasidaryt niekaip nesuprantu... tu tikrai nemaisai smagracio su diskatorium? :roll:

Tu tik nebedrozk tos sankabos, nes tikrai teks keist ir smagraty, nes kai taip bandineji kad buksuotu, perkaista metalas ir gali mest lauk ta smagraty, o kad sankaba sudilus tai ir taip aisku :wink:


StandartinėParašytas: 11 Gru 2008, 20:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.24
Pranešimai:
71
Automobiliai:
E39 3.0d
cia yra dvieju masiu smagratis jame yra prikniedyta apvalus metalo gabalas kuris juda nedaug ant spyruokliu taip geriau sugeriami variklio virpesiai kai jis issimala gali prasissukineti


StandartinėParašytas: 14 Gru 2008, 14:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.12.27
Amžius:
36
Pranešimai:
291
Miestas:
uk
Automobiliai:
e60 525d
nu bent jau pas mane tai nebuvo diskas sudiles,as tik smagrati keiciau... ir dar man tas smgratis parejo ramiai vazjiuoant...


StandartinėParašytas: 14 Gru 2008, 17:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
38
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
tai va remontas ivykdytas =D> :) pakeiciau sankabos diska ir diskatoriu, senasis sankabos diskas buvo apie 2mm plonesnis uz naujaji, sankaba dabar paciam paciam dugne pradeda imt, net kartais uzgestu pradedamas vaziuot kai buvau priprates kai sankaba paciam virsui eme :oops:


StandartinėParašytas: 14 Gru 2008, 17:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
studentas rašė:
bet tai nesuprantu kas per beda gali buti su smagraciu, jei jis ten vientiso nulieto metalo gabalas? :roll: kas ten jame gali pasidaryt niekaip nesuprantu... tu tikrai nemaisai smagracio su diskatorium? :roll:



Cia tiems kas vis dar galvoja kad dvigubos mases smagratis tai tik metalo gabalas ir ner ten kam gesti. http://www.lukclutch.com/support/clutch ... 20Flywheel


StandartinėParašytas: 17 Gru 2008, 10:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.01
Pranešimai:
8
Automobiliai:
E39 525 tds 97'
Sveiki. O pas mane isminant sankaba, ji pradejo girgzdet. O vakar atsirado dar vienas dalykas - kai atleidi vaziuojant ant laisvos pavaros variklis pradeda "purtytis", bet sustojus vel dirba normaliai. Kas galetu buti? Padangos keistos pries menesi, beto vaziuojant su pavara jokio purtymosi?
Gal kas susiduret?


StandartinėParašytas: 07 Lie 2010, 12:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.12.01
Amžius:
36
Pranešimai:
92
Miestas:
vilnius, siauliai, vilkaviskis
Automobiliai:
bmw 530d, E39, sidabras
Sveiki, pas mane E39, 3l. d, 99m. mehanke. norejau pasidometi ar tai gali buti kalta sankaba... Vazioujant nesvarbu kokiu greiciu ir nuo 2000 apsuku spaudziant gaza stajgiai apsukos pakyla iki 2500, garsas padidej bet masina nevaziouja... tada greit nukrenta vel iki tikru ir vel normaliai vaziouja.... gali buti sankaba? beje pas mane isminamas guolis jau gan ilga laika barska ir cia viskas vyksta kiek dabar pastebejau tik 5 begiu vazioujant...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery