Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Bal 2024, 11:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 11:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
Siulyciau pasikeisti LZ, nes su laiko jo efektyvumas mazeja, nors ir geras dar buna. Gal pasildymas LZ neveikia?! Siulyciau pasimatuoti CO kieki. Tada bus viskas aisku. Gal jau varikliukas reikalauja Wyns :)


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 11:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Kas , su kuo ir kaip ta diagnostika dare? Matau kad siame forume apie diagnostika skirtingai zmones galvoja. Vien tik klaidas nuskaityti ir jas istrinti neuztenka. reikia live data ziureti ir suprasti ka ten turi rodyti nes kompas sitoje vietoje nepasko kas blogai. Priklausomai nuo skanerio bet ir babinas galima matyti ar jos dirba taip kaip reik. Prie to pacio kompresija pamatuoti ne pro sali. Ir vizualiai visas vakumines slangas patikrinti. Esu turejas po vadinamu diagnostiku automobiliu atvaziavusiu kuriems isurbimo guma beveik nuplysusi visai tarp oro srauto matuokles ir kolektoriaus ir tipo jiems kazkas dare diagnostika ir nieko nerode ;)


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 11:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
LZ pries mirti tik pradeda durniuoti, nera taip, kad silpsta... vazinejau be LZ pasildymo bent menesi, jokio skirtumo nepastebejau - cia tik pagalbine funkcija greiciau ijungti LZ, del ekologijos.
vat reiketu oro traukima patikrinti, ar pro sali neina, bet tokiu atveju liesintu misini...
o pagrinde reiktu diagnostika normalia pasidaryti, kad life data patikrintu. kiek matuokle kg oro rodo, ar LZ veikia, temperatura ir t.t.
del padidejusiu sanaudu galimo priezastys: kuro slegis per didelis (slegio reguliatorius), leidziantys purkstukai, temperaturos daviklis, LZ, matuokle, arba kompas.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 14:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
44
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
all in music rašė:
LZ pries mirti tik pradeda durniuoti, nera taip, kad silpsta... vazinejau be LZ pasildymo bent menesi, jokio skirtumo nepastebejau - cia tik pagalbine funkcija greiciau ijungti LZ, del ekologijos.
vat reiketu oro traukima patikrinti, ar pro sali neina, bet tokiu atveju liesintu misini...
o pagrinde reiktu diagnostika normalia pasidaryti, kad life data patikrintu. kiek matuokle kg oro rodo, ar LZ veikia, temperatura ir t.t.
del padidejusiu sanaudu galimo priezastys: kuro slegis per didelis (slegio reguliatorius), leidziantys purkstukai, temperaturos daviklis, LZ, matuokle, arba kompas.


dekui riebiatos , bandysiu normalia diagnostika padaryti. Bo vakar abieju aparatu test draivus padariau
, tai tai mano gaidys pasirodo traukos neturi -ypač jaučias iš vietos startuojant. Plius dar kuro paeda.


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 17:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
siulyciau isbanit uz tokius zodzius :)

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 18:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.25
Pranešimai:
290
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
'10 m. e90 325da m-sport
ex '08 m. Golf Mk V 1.9 tdi
ex '96 m. E39 528ia
ex '93 m. E36 325ci
ex '96 m. Fiesta MK 4 1.25i
nu ka, ikisau 1100lt
nauji LZ, bosch zvakes, apatinis veleno padeties daviklis, (trukciojo, kurtis blogai pradejo)
dabar vieninteliai ka rodo tai abieju lamdu voltage. jie veikia idealiai, bet neoriginalai, du variklistai pasake, kad itakos neturi visiskai sitie parodymai, pamatavo sroves, kaip ir turi but tose vietose : 0 - 5 v, zodziu neesme.
bet triptronikas 2.8 + dujos (kapitalke pries 2metus daryta, sintetika visada pilama) ~15 duju pastoviai misriu rezimu ne pensininko.
as jau susitaikiau kad tipo normalu.
prie 90km/h - ~10l..
prie 140 - ~12.5


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 21:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
Nebutu smagiau ir pakenciama kaina siomis dienomis vazineti ne dujomis, o benzinu? :) ir problemu maziau butu :)


StandartinėParašytas: 20 Lap 2008, 00:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.12.09
Amžius:
40
Pranešimai:
343
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
BMW e60 525d
ex. BMW E39 528 96'
dujos
Skype:
Skrilis
Linius rašė:
Nebutu smagiau ir pakenciama kaina siomis dienomis vazineti ne dujomis, o benzinu? :) ir problemu maziau butu :)


apie ka sneka =D> =D> =D>

_________________
viskas yra gerai


StandartinėParašytas: 21 Lap 2008, 22:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.16
Amžius:
46
Pranešimai:
49
Miestas:
Kretinga-Klaipėda
Automobiliai:
dabar E39 528i touring benzinas/dujos
Sveiki, pas mane 528i benzas/dujos
panaši problemėlė: žodžiu šiandien variau pas meistrus savo mašinikę - krtais sutrūkčioja kol šaltesnė, traukos lyg ir sumažėję (lyginant su anksčiau), ir kuro paima 17-19 litrų dujų :x
Tai kompas parodė, kad abu LZ parėję #-o Sakė vienas apie 700 Lt kaštuoja (ar tai tiesa?). Bet dar lyg suabejojo ar LZ turi įtakos dujų suvartojimui (brol lyg LZ susiję su benzu tik). Aš tai menkas meistras pats. Aš tik važiuoju. Bet man patinka kai mašina čiki (gali būti nubraižyta, surūdijus, bet kitur, kad OK). Tai jūs man kolegos pasakykit kas kaip.
Kažkada 11-12 litrų benzo užtekdavo. Manau, 14-15 dujų irgi turėtų užtekt.
Prieš tikrinant galvojau, kad kokios žvakės, laidai, bet jų net netikrino, nes, sako kol LZ netvarkoj nieko per daug nepažėsi ir nepajusi. Beje, prieš kokį 700-1000 km ten pat keitė trūkusią galvą, tai sako, jau surinkinėjant variklį viską patikrino ir viskas (žvakės, laidai, etc) buvo geri. Tada ištrynė visas klaidas iš kompo. O dabar abu LZ... :cry:
Beje, pas mane kažkokie stovi, kad BOSHiniai neoriginalai netinka, vien žo...

P.S. - nepradėkit apie dujų žalą. ~8 metus važiuoju dujomis – dujos tai atpirkimo ožys kai kažkur galai parėję. Kai pavasarį pirkau šitą jau žinojau, kad dėsiu dujas.

_________________
...o bet tačiau nors, jei nebūtų geresnių - būčiau pats geriausias!..


StandartinėParašytas: 22 Lap 2008, 03:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
Jei pas tave ne I kartos duju iranga, tai LZ tikrai turi itakos ir labai daug!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ir tu man parodyk, kurioje vietoje yra pas E39 zvakiu laidai?!!!!!!!!
Cia tavo tos dujos ir suede LZ :D dabar ir skaiciuok ekonomija...


StandartinėParašytas: 22 Lap 2008, 13:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.16
Amžius:
46
Pranešimai:
49
Miestas:
Kretinga-Klaipėda
Automobiliai:
dabar E39 528i touring benzinas/dujos
Nu bliam, manau už 3400 Lt gal ne I kartos įranga... :roll: Dėl laidų - juk rašiau, kad aš ne meistras - aš vairuotojas. Pasidomiu kažkiek, kiek patikimi žmonės pasako, kad kiti negalėtų žiauriai durinėt ir viskas. Juk dėl to pačio čia ir rašau. :shock:
Nu reiškias LZ keisim. O suverst visą bėda ant dujų, nu kažkaip nenorėčiau... Tikiu, kad jos "padeda", bet tik tada kai dar kažkas ne taip...
Jau pradeda imti sportinis pykis - vistiek aš tą mašinikę padarysiu ledinę (ne išvaizdos prasme)! :!:

_________________
...o bet tačiau nors, jei nebūtų geresnių - būčiau pats geriausias!..


StandartinėParašytas: 22 Lap 2008, 13:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.16
Amžius:
46
Pranešimai:
49
Miestas:
Kretinga-Klaipėda
Automobiliai:
dabar E39 528i touring benzinas/dujos
Beje, tai kas nors pasakys man dėl LZ kainų... :shock:

_________________
...o bet tačiau nors, jei nebūtų geresnių - būčiau pats geriausias!..


StandartinėParašytas: 22 Lap 2008, 14:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
Su dujom vazinejant nudega LZ nes temperaturos ten aukstesnes jie gauna, o jei ir nenudega tai kompas klaidu prisiraso. Tik tai ne pas visas masinas vienodai, konkreciai BMW laiko ilgiau negu kokie mitsubishai.

Konfedas rašė:
Beje, tai kas nors pasakys man dėl LZ kainų... :shock:


Imesk kebulo numeri man i PM paziuresiu kiek pas mus UK tau kainuos manau bus pigiau negu LT.


StandartinėParašytas: 22 Lap 2008, 18:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.16
Amžius:
46
Pranešimai:
49
Miestas:
Kretinga-Klaipėda
Automobiliai:
dabar E39 528i touring benzinas/dujos
Tai kaip suprantu LZ net labai turi įtakos suvartojimui ir dujos LZ darbui? Bet ar nebus pasikeitus vėl, kad per kokį pusmetį nusprogs naujieji? Ar taip greit nepareina?
Beje, turiu ir Mitsubishi senesnį (1993 Lancer 1,6 GLXI su dujom), tai trūkčioja nerealiai (ačiu Die, kad mažai tenaudoju aš jį). Ar ten irgi LZ yra? :shock: :roll:

_________________
...o bet tačiau nors, jei nebūtų geresnių - būčiau pats geriausias!..


StandartinėParašytas: 22 Lap 2008, 18:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
41
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
Juras rašė:
nu ka, ikisau 1100lt
nauji LZ, bosch zvakes, apatinis veleno padeties daviklis, (trukciojo, kurtis blogai pradejo)
dabar vieninteliai ka rodo tai abieju lamdu voltage. jie veikia idealiai, bet neoriginalai, du variklistai pasake, kad itakos neturi visiskai sitie parodymai, pamatavo sroves, kaip ir turi but tose vietose : 0 - 5 v, zodziu neesme.
bet triptronikas 2.8 + dujos (kapitalke pries 2metus daryta, sintetika visada pilama) ~15 duju pastoviai misriu rezimu ne pensininko.
as jau susitaikiau kad tipo normalu.
prie 90km/h - ~10l..
prie 140 - ~12.5



Tai tipo tau cia daug ryja??? :shock:

_________________
...Fuk the fuel economy...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery