Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 23:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 371 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Bal 2008, 08:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
vakar meginau pagooglint ir radau tokiu aprasymu kaip kad, matuoklius reik pravalyt kekviena karta keiciant oro filtra ir yra net spec skysciai joms nupurksti ( tipo padideja nuo 4 iki 10 ag) ar kazkas tokio aisq čia tik reklama galejo but, bet maciau video kaip ja istraukia nupucia ir ideda atgal :) niekas nebandet tokiu dalyku ? :)

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 29 Bal 2008, 08:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.04
Amžius:
35
Pranešimai:
519
Miestas:
Marijampolė
Automobiliai:
e61 & er6n
Skype:
rimvydasmac
nu per savaite sutvarke man masina,tai zodziu pakeite oro srauto metuokle, idejo kita is sroto,patikrino kompu ir ten viskas ciki :) vyrai sake,kad cia bus dujos kaltos,nes jos kazkada buvo sitoj masinoj :) siaip niekas nebeik nepasikeite,tik kuriasi kurkas lengviau :)


StandartinėParašytas: 29 Bal 2008, 09:02 
  
 
 
sanimda rašė:
vakar meginau pagooglint ir radau tokiu aprasymu kaip kad, matuoklius reik pravalyt kekviena karta keiciant oro filtra ir yra net spec skysciai joms nupurksti ( tipo padideja nuo 4 iki 10 ag) ar kazkas tokio aisq čia tik reklama galejo but, bet maciau video kaip ja istraukia nupucia ir ideda atgal :) niekas nebandet tokiu dalyku ? :)


cia idomu. :) gal gali placiau kazka pasakot, kuom ten plauna ir pan? :) arba gal tuos linkus gali papostint kur apie tai rase ir tai rode? :) dekoju.


StandartinėParašytas: 29 Bal 2008, 09:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.04
Amžius:
35
Pranešimai:
519
Miestas:
Marijampolė
Automobiliai:
e61 & er6n
Skype:
rimvydasmac
mantOzas, kelsi AG? :D :mrgreen: =D>


StandartinėParašytas: 24 Bir 2008, 00:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.11
Amžius:
37
Pranešimai:
2205
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
sveiki nekurent naujos temos noriu jusu paklausti...zodziu siandien teko man krapstytis prie auto ir as buvau atjunges ta dacika nuo oro srauto matuokles ir finale viska surinkes pamirsau ja pajungti ir uzkures isvaziavau,poto gryzes atsidarau kapota ir ziuriu,kad tas laidas nepajungtas(seip variklio darbas ir vaziavimas niekuo nebuvo pasikeites)poto as ji uzdejau vel uzkuriau ir variklis pradejo keistai dirbti ir anksciau apsukos budavo tarp tos pirmos linijos ir 1000 o dabar su uzdetu laidu jos nukrenta truputi zemiau nei kad turetu buti...kas čia galetu but čia greiciausiai kompas persijunge i avarini riezima?kas belieka jungti kompa ir trinti klaida ir tuomet viskas turetu atsigauti...


StandartinėParašytas: 24 Bir 2008, 01:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.05
Amžius:
42
Pranešimai:
426
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 330i m-sport
ex E34,E39,e53
kame tas keistumas?As ir ant dienu atjunginejau,anksciau buvo atjungi ir jokio skirtuma ar ji pajungta ar ne ,dabar atjungiu iskart masina dust pradeda


StandartinėParašytas: 24 Bir 2008, 08:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.24
Pranešimai:
184
Miestas:
Palanga
Automobiliai:
316i 325i
Aš pirkau šrote už 130lt viskas labai gerai pagijo svarbu perkant ja pauostyti kad nebutu važiavusi snt duju pa keliu [nusičiaudėjimu] paprastai jas sugadina,deformuoja ir pradeda ji nebesivaldyti [-o<

_________________
Svarbu turėti Ne butina kad važiuotu !


StandartinėParašytas: 24 Bir 2008, 10:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
57
Pranešimai:
175
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 523 M52TU 00'
E60
E70
ANUKELIS... rašė:
sveiki nekurent naujos temos noriu jusu paklausti...zodziu siandien teko man krapstytis prie auto ir as buvau atjunges ta dacika nuo oro srauto matuokles ir finale viska surinkes pamirsau ja pajungti ir uzkures isvaziavau,poto gryzes atsidarau kapota ir ziuriu,kad tas laidas nepajungtas(seip variklio darbas ir vaziavimas niekuo nebuvo pasikeites)poto as ji uzdejau vel uzkuriau ir variklis pradejo keistai dirbti ir anksciau apsukos budavo tarp tos pirmos linijos ir 1000 o dabar su uzdetu laidu jos nukrenta truputi zemiau nei kad turetu buti...kas čia galetu but čia greiciausiai kompas persijunge i avarini riezima?kas belieka jungti kompa ir trinti klaida ir tuomet viskas turetu atsigauti...


Tu turbut buvai atjunges oro srauto temperaturos davikli, nes jis stovi ten pat, kur senesnio variklio oro srauto matuokle.


StandartinėParašytas: 25 Bir 2008, 11:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
41
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
Na as ir atjungiu ir nieko,tai labai idomu ar ji gera ar ne,nes E34 atjungus,uzgesta iskarto,na man taip budavo,o E39 niekas nesikeicia,gal rimtai kompas su avariniu rezimu db yra?mano dusta is vietos,spaudziu gaza,tai atrodo,kad stabdi,dare diagnostika,nieko nerado,nzn kame reikalas,kelyja,kai issibegeja na eina normaliai,bet kuro sanaudos mieste su 15 litru 74 km,na su 2.5 varikliu ir mechanine deze nemanau,kad tiek turetu imti,taigi galvoju,gal ta oro srauto matuokle.Zadu uzsisakyti is http://www.osm.lt Cia jos kaina mano e 39 berods 221 lt,gal kas is ten sakets?Kaip ju kokybe? :D

_________________
...Fuk the fuel economy...


StandartinėParašytas: 25 Bir 2008, 19:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
57
Pranešimai:
175
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 523 M52TU 00'
E60
E70
Jei pas tave auto po 99 metu gamybos, tai atjunges ant karsto variklio nieko nepajusi. Pabandyk ryte kai saltas variklis atjungti pamatysi, kad nepakelia apsuku kol variklis pasyla.


StandartinėParašytas: 25 Bir 2008, 20:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Amžius:
41
Pranešimai:
747
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
[E39] 523i
Skype:
tenets262
Nikas:
tenets
96 metai pas mane,na reikes padandyti ryte,kol salta :D

_________________
...Fuk the fuel economy...


StandartinėParašytas: 05 Spa 2008, 22:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.03.16
Amžius:
36
Pranešimai:
16
Miestas:
Ukmergė
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:1998
Variklis:2.5tds
Degalai:Dysel

Problema/klausimas:Konkretaus atsakymo neradau.Norejau suzinot,kodel atjungus oro srauto matuokle,masina pradeda daug geriua traukt?Kai ji ijungta,iki 2tukst. sukiu kaip kuolas.Ir dar klausimelis,kiek turi reiksmes kuro sanaudom oro sraut. matuokles atjungimas(tai yra jos neveikimas?)


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 08:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
39
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
Kai atjungi matuokle, variklis veikia pagal "default" moduli. As vakar bandziau vaziuoti su pajungta ir atjungta matuokle ir kuro skirtumas kazkur apie 0.7ltr trasoj. Bet su ta naujaja matuokle pradejo kazkaip deze laginti judant is vietos :)


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 08:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.03
Pranešimai:
21
jei atjungus geriau, reiskia tavo oro srauto matuokle neveikia


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 08:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.01
Amžius:
36
Pranešimai:
125
Miestas:
sakiai
Automobiliai:
E36 92 is' E32 jau iskeliavo
keisk matuokle, man tas pats buvo. pakeiciau ir pasiteise


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 371 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery