Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 174 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Rgp 2008, 21:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
Automobilio, apie kuri norite paklausti E39
Pagaminimo metai:
Variklis:2.8
Degalai:

Problema/klausimas:

viena diena labai stipriai lyjo lietus gal valanda (net pro langa nieko nesimate) kita diena netycia vakare radom bala vandens salone, gale uz vairuotojo sedines kur vieta keleivio kojoms. vandens labai daug.
taigi 2 klausimai:
1) is kur ten galejo atsirasti vanduo ? radau viena konkreciai uzsikisusi kanala po kapotu, po salono filtro deze, isvaliau, bet kazkodel manau kad ne jis kaltas...
2) kaip issemti vandeni ir nusausinti ta vieta ? :roll: kiek galejau valiau paskui pastacius masina ant kalniuko pamaciau kad ten vandens DEBESYS, paspaudus ant medziagos po kilimeliu vanduo tesiog fonatnu pilasi is skyluciu prie kuriu tvirtinasi kilimelis :roll: . kaip ten prieiti ? kaip pakelti ta medziaga esancia po kilimeliu ?

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 00:27 
  
 
 
Vanduo speju pas tave papuole kaip ir pas daugeli kitu-per galiniu duru gumas,apacioje nuo stojkes 3-5cm bus pagrindinis ,,upelis'' .Plovykloj pries tai su auksto slegimo irenginiu pavaryk vandens i duru plysiu vietas po to ant dziovyklos puciant oro srautui turetu pasitvirtint ar tai mano minetas defektas ar ne.Blogiausia kad net ir duru gumas nezinia kurias keisti ? ar tas isorones kur ant paciu duru(vienu nauju galiniu duru gumu kaina apie +250lt) ar kur ant kebulo ...problematiska ir nesmagu ,priedo dar ir kvapas ne koks isveisia jei neisdziuva.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 09:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
as zinok itariu kad atejo is prekio, nes paciupinejau as ta medziaga kur prie duru yra tai ji sausa, slapia tik ta apatine danga kur kilimelis :roll: . bet tai velnias gal visdelto kas zino kaip ta kilimine danga pakelti, ten kruva vandens :( , kaip isvalyt ir nusausint :?

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 09:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.29
Amžius:
39
Pranešimai:
349
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525dA '03
Sveikas,
Man taip buvo nutikę,tiesa aš pats kaltas buvau nes pamiršau langus uždaryti.. buvau gavęs pasiūlymą gręžt skyles per grindis (vandens buvo gale tiek už keleivio priekinių sėdynių, kilimai plaukė), bet atsisakiau minties apie dugno gręžiojimą.
Norėdamas normaliai išdžiovint dugną, kad per metus neprarūdytų kiaurai visai, išėmiau visas sėdynes, kilimus, nusausinęs palikau parai pradžiūt atidaręs visas dureles. Po to tepiau rūdžių surišėju... vargo nemažai, bet bent jau buvau tikras kad nepradės pūt dugnas..

_________________
Jonas


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 10:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
zapadlo :(

gal gali truputi placiau papasakoti kaip tuos kilimus nuimti ?

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 10:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.29
Amžius:
39
Pranešimai:
349
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525dA '03
em..mielai papasakočiau, bet esmė tame, kad ten buvo VW markės automašina. Bet vistiek trumpai nupasakosiu:
Sėdynes išiimti vargo daug nėra (manyčiau). Nuimti visas plastmases nuo rankinio, išsiimti apatines dalis priekinės panelės,priekinę pagrindinę konsolę (kur magas, klima) nuimt? slenkstukus nuimti.. Žodžiu reikalų yra nemažai. Bet vienintelis negerumas kuris man gavosi surenkant - kad kilimas niekaip negulė lygiai ant visų kantų ir sulenkimų - gal kad aš jį pralaikiau keletą parų išimtą, gal kad labai jau minkštas buvo.. žodžiu surinkus matėsi, kad kilimas buvo keltas..
Kaip su bmw kilimu negaliu pasakyti, esu pakėlęs tik kraštą palei slenkstį vairuotojo pusėj - laidus trempti, tai lyg ir normaliai į savo vietą atgulė.. :roll:
Nedaug čia naudos iš patarimo, bet reikalas toks kad beardant viską pamatai pats...

_________________
Jonas


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 10:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
omg :shock: , tikiuosi man neprireisk to daryti, nes nei salygu nei noro nei labai tiesiu ranku nera :? . bet matai pas mane tik gale uz vairutojo sedines tas potvinis, visur kitur sausa, sakau gal uzteks tik kaip nors pakelti ties ta vieta ta kilimine danga...

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 10:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.29
Amžius:
39
Pranešimai:
349
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525dA '03
Aš supratau kad tik gale. Kilimą pakelt po keleivio kojom tai mėginčiau nusiėmęs slenkstuką, ten šiek tiek pasikelt turėtų kilimas ties ta vieta, tada su kokiu skudurėliu , ar fenu statybiniu prapūst.manau pas E39 panaši konstrukcija kaip ir E34, tai nuėmus sėdynės galinės apatinę dalį, matosi kraštas kilimo, ji keliant pasiektum manau vietą kur keleivio kojos dedasi.. :wink:

_________________
Jonas


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 11:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
bandisim, blogiausiu atveju neatmenu galimybes ta vieta ipjauti su peiliu (Cia krastutiniu atveju) ir isvalyti, paskui suklijuoti ar sukniediti kaip nors, nes realiai dedasi ant virsaus kilimelis ir nesimatis gi nieko...

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 11:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.29
Amžius:
39
Pranešimai:
349
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525dA '03
Bijau kad du realiausi variantai ir belikę - arba kelt nuo krašto kilimą, arba pjauti.. nes vistiek reik gerai išvalyti po juo, nes tik iš viršaus nusausinus manau po juo vistiek liks drėgmės.. paskui visokie galinių langų rasojimai, rūdys ir pns #-o ...

_________________
Jonas


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 11:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.24
Pranešimai:
184
Miestas:
Palanga
Automobiliai:
316i 325i
MaxPower69 rašė:
Aš supratau kad tik gale. Kilimą pakelt po keleivio kojom tai mėginčiau nusiėmęs slenkstuką, ten šiek tiek pasikelt turėtų kilimas ties ta vieta, tada su kokiu skudurėliu , ar fenu statybiniu prapūst.manau pas E39 panaši konstrukcija kaip ir E34, tai nuėmus sėdynės galinės apatinę dalį, matosi kraštas kilimo, ji keliant pasiektum manau vietą kur keleivio kojos dedasi.. :wink:

Nuimant slenkstuka svarbiause nesulauzyti jo fiksatarius [-o<

_________________
Svarbu turėti Ne butina kad važiuotu !


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 11:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.29
Amžius:
39
Pranešimai:
349
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525dA '03
Būtent, bet ką nuimt,ardant svarbiausia nesulaužyt fiksatorių.. :wink: :!:

_________________
Jonas


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 11:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.02
Amžius:
36
Pranešimai:
6
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d
O jeigu pabandyt nuvezti masina ten, kur valo salonus, jie manau su tuo turetu buti susidure ir gal galetu padeti.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 12:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.02
Amžius:
36
Pranešimai:
167
Miestas:
marijampole/vilnius
Automobiliai:
e60 530d 05'
e70 X5 3.0d 08'
x E39 525tds 98'
x E34 524td 89'
girdejau kaip jie valo salonus, pripurskia su kercheriu i vidu vandens, patrina , prasiurbia siurbliu o poto ismusa kirstuku grindyse skyle, kad vanduo isbegtu (bent taip rusams padaro), o seip tai nemanau kad tau jie ka pades nes jie visada isvale salona atiduoda ji slapia ir jau čia tavo problemos kaip issidiovinsi :|


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2008, 13:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
39
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
Sveiki, pas mane irgi tokia bedele....siandien pastebejau kad masinoj smarve kaip padvesusios ziurkes, krc puvesiai.... paskaitinejau cia ir akurat.... keleivio pusej gale kampas slapias (kampas arciau balkio). Koki sprendima priimti?? kur ieskoti tos skyles??


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 174 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery