Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Lap 2008, 09:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
39
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
pradzioj reiktu salono oro filtrus pasikeisti!!


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2013, 20:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.11
Pranešimai:
102
Sveiki,nekuriant naujos temos prasau pagalbos.Paaiskinkit man kasnors kaip teisingai turi veikti klima.Turiu omenyje vat dbr lauke +10-13,as nustatau temperatura 16,ijungtas rezimas auto,bet auto sklendziu kaip suprantu,nes galima ijungti auto,kad putimo stipruma reguliuotu,tai pas mane stiprumas ant 3 padalu ir ijungtas auto,tie 3sklendziu rezimai isjungti.Esme tame,kad per widuri pucia saltokas oras,is widiniu sklendziu,o ant lango ir koju,pucia siltas,padidinu iki 21laipsnio,tai bunan ustoja is widaus pust iswis.Klausimas butu tame,ar tos vidurines sklendes nuo klimos visiskai nepriklauso?Ta prasme ten yra mechaniskai nustatyti ant raudono ir melyno.Bet pas mane stovi per vidu,tj suprantu taip kad turetu klausytis jos klimos.Tai kaip is tikruju ji turi veikt?Kaip veikia tas auto kuris dabar pas mane ijungtas?Ir buna taip,kad stovi nustatyta 17 laipsniu,tj pirma pucia saltesni,veliau pati pucia siltesni,ar ji taip ir turi veikt,ta prasme pati pust tj siltesni tai saltesni kad palaikyt temperatura?


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2013, 21:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.01
Pranešimai:
50
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 530 M57
Pradzioj patikrink ar klimos bloke sukasi tas mazas ventiliatorius, kuris traukia ora is salono per davikli. Nes daznai buna kai jis stovi ir klima neatlieka savo darbo. O geriausia diagnostika prijunkti.


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2013, 22:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.11
Pranešimai:
102
Veikia jis,anais metais nuo dulkiu valiau.Ir dabar ziurejau,veikia.Tj gal paaiskinkit prasau kaip su ja naudotis,ar ji gali pvz nustacius 17laipsniu,pirma pust salciau,poto karsciau,poto wel salciau.Ir del widuriniu sklendziu,jos nesivaldo pacia klima(tipo tik mechaniskai tuo ratu?Dar pastebejau kad is widutiniu buna is vienos siltas pucia,is mano puses,is kelevio saltas,ir atvirksciai(pas mane stovi ant widurio tas ratukas,nei ant salto nei ant karsto nustatytas)


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2013, 09:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.03.25
Pranešimai:
15
Automobiliai:
E36 325 m50 95
ex E36 318 m40 93`
taip vidines skledes retai pus salta ora.. taip turi buti nes kad veidui butu vesiau "Its a safety feature to stop the driver from falling asleep."


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2013, 12:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.11
Pranešimai:
102
Aisku,tai ta vidine linija visa(dar durelese)valdosi mechaniskai,nuo nustatytu laipsniu nepriklauso,taip iseina?Ir dar nieks neatsaket,jei pvz nustatyta 17laipsniu,tai viena d buna siltesnis pucia,kita d vesesnis,tai čia priklauso nuo lauko temperaturos,t.y. jej lauke gan salta,tai nustacius 17 pus karsciau,jei lauke gan silta,tai vesiau?


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2013, 12:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.11
Pranešimai:
102
Pamirsau dar prirasyt...ar galimas dalykas vairuotojui ir keleiviui,pvz i kojas,ar i langa priekini mano pusej ir keleiviui pust skirtingai,pvz man vesiau,ten karsciau,jej nustatyta vienodai,po 18pvz,čia ji taip ir turi veikt,ta prasme palaikant temperatura ir puciant skirtingai,kad palaikyt tuos 18?:)


StandartinėParašytas: 22 Geg 2014, 14:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.03
Pranešimai:
125
Sveiki.Noreciau paklausti BMW veikia klimato kontrole.Pvz jeigu ziema esant lauke -10 as nustates klima ant 18-19 ji pucia gan karstoka ora.O vasara kai lauke 27 laipsniai as nustatau 18laipsniu,ji koki turi pusti,gan vesu toki,nes lauke karsta?Ar cia taip laipsniais tiesiog nustatinejamas siltas ir saltas oras,ir nepriklauso lauke -10 ar +30,nustacius 19laipsniu tiek vasara tiek ziema pus vienoda ora?Ir AUTO mygtukas jis regulioja tik putimo intensyvuma automatiskai kad automobylije nebutu per karsta,ar jis ir kada nori pucia tai vesiau tai karsciau ir kartu darineja sklendes,tai yra papucia tai i kojas tai nustoja i kojas ir pucia kitur?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery