Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 12:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 222 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Rgs 2011, 22:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.07.08
Amžius:
35
Pranešimai:
76
Miestas:
Kaunas
atrodys gan keistai , bet as devetu spyruokliu nepirkciau :) nuanglejimai ir t.t. (aisku gal per metus kol masina turesi ir nieko nenutiks) o naujos kainuos grazu piniga tai siulau darytis, tuo labiau kad Raudondvario pl. daro ;) pasiskolini is kokio sroto galine touringo spyruokle ir uz keletos savaiciu gauni nauja spyruokle realia kaina.

_________________
If It's Got Tits Or Tyres - It's Gonna Give You Problems


StandartinėParašytas: 18 Spa 2011, 16:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.05.09
Amžius:
45
Pranešimai:
188
Miestas:
Sostinė
Automobiliai:
E39 530D 99m
sveiki, gal kas pasakys ar hidrauline pakaba turi saugikli, jei taip tai kur jis turetu buti. Pagal sia tema viewtopic.php?f=18&t=69028&p=945219&hilit=+E39+saugikliai#p945219 atsakymo neradau. Joje rasoma, kad saugikliai 50 ir 51 skirti butent siam reikalui. Pas mane 51 yra galines prikurkes saugiklis, o apie 50 isviso nieko neraso.

_________________
BMW 530 D, 99m, touring


StandartinėParašytas: 24 Spa 2011, 12:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.15
Pranešimai:
71
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525D
Nikas:
Kaifas
Borto kompe vis gaunu šią klaidą:


NIVEAUREGEL. INAKTIV – Neveikia oro amortizatorių reguliavimas

Elektrikai kažką ten patvarkė, sakė kažkoks tai laidukas buvo blogas, pakeitė, kurį laiką buvo viskas gerai, šiandien vėl išmetė tokia pat klaidą, čia gal kažkokia dažna liga su E39 modeliu ir tom paduškom? Nes kiek žinau ir prieš mane kas turėjo šį BMW sunkiai sekėsi sutaisyti šią problemą, vis kažką paklibina, kurį laiką būna gerai, vėliau vėl išmeta klaidą... Gal kas duos kokią patarimų...

Būna kai išjungi degimą ir vėl greit įjungi, girdisi kaip kompresorius dirba ir pakele visą galą po to vėl nuleidžia... Jis ten tikriausiai kažką tikrinasi ir pan...


EDIT: Na daviklį sutvarkė, viskas kaip ir gerai, bet galas kažkoks kietokas.. Neaišku dėl ko, galvoju gal dėl 17" ratų, greit dėsiuos žieminius 15" ir bus matyti, bet gal turit ką papasakoti apie tas paduškas, jų minusus...


StandartinėParašytas: 24 Spa 2011, 12:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.01.14
Pranešimai:
715
Miestas:
Vienkiemis
Automobiliai:
-
Nžn, ar taip turi būti, bet mano touringo galas irgi kietokas, kol gerai nepakrauni į bagažinę svorio, arba pilna mašina neprisėda. Tada minkščiau būna.


StandartinėParašytas: 24 Spa 2011, 14:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.15
Pranešimai:
71
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525D
Nikas:
Kaifas
Aš šitą irgi pastebėjau, kad kai prikrauni tada būni minkštesnis, na viskas aišku tada... :)
Gal vis tik taip turi būti.


StandartinėParašytas: 28 Spa 2011, 21:22 
  
 
 
munass rašė:
Po pagalves pakeitimo klaida is karto nedege. Tik po kurio laiko pradejo degti, kazkaip sutapo su akumuliatoriaus keitimu. Beto keiciant pagalve nelieciau jokios elektronikos.



Tai gal kokia kleima (-+) blogai uzdeta del to ir gali degti pakabos lempute ...


StandartinėParašytas: 28 Spa 2011, 22:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.26
Amžius:
34
Pranešimai:
129
Miestas:
Marijampole
Automobiliai:
ex.E39 530d auto touring
now:E39 530d manual touring
Skype:
mariuss16
manyciau dedant akuma nutraukei kazkoki laida ar ka nes pro ten viskas juk eina kas susija su galine pakaba. plius saugikli pasitikrink :)


StandartinėParašytas: 30 Spa 2011, 14:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.15
Pranešimai:
71
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525D
Nikas:
Kaifas
Na viskas sutvarkyta, užsidėjau žieminius 15" ratus, na bmw tikrai minkštesnis, bet galas vistiek toks gal truputi kietesnis negu priekis.


StandartinėParašytas: 09 Lap 2011, 20:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.06.23
Pranešimai:
24
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 530D touring M57 99'
Vaziuoklem su selfleveling (oro pagalves) nepatartina atjungineti akumo klemu, nes daznas atvejis kai selfleveling programa perina i kazkoki gaidiska rezima (ten siurblys atsijungia, jokie voztuvai nebeveikia, zodziu kiek buvo oro tiek ir lieka), beje ir klaidos jokios nemeta (dazniausiai). Ira tam tikri auksciai nuo apatines ratlankio briaunos iki arkos kurie turi buti islaikyti, kad nesigautu tai per minksta tai per kieta pakaba. Turbut lengviausias budas (programa) susireguliuoti selfleveling'a - INPA.


StandartinėParašytas: 12 Lap 2011, 12:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.15
Pranešimai:
71
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525D
Nikas:
Kaifas
Na buvau pas elektrikus, jie ten jungė prie kompo. Bet iš pirmo buvau galą daug aukščiau pakėlę negu priekis, tai galas minkštesnis buvo, po to nuvežiau sakau padarykit kaip priekį, tai padarė kaip priekį ir pasidarė kaip ir kietesnė.. Tai net nežinau, ar jį vėl sukelti ar ką. Nes tada kaip sakei gal neatitinka čia tie aukščiai, gal dabar pas mane per žemai padarė ir todėl ji gali būti kietesnė, kaip sakai?


StandartinėParašytas: 16 Lap 2011, 20:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.05.04
Pranešimai:
85
Automobiliai:
530d
Pas mane buvo sudiles kompresoriaus cilindriukas. Kai kazko pasikraudavau i masina, kompresorius bandydavo pakelti iki normalaus aukscio, bet neuztekdavo slegio, jis pradedavo kaisti, ji automatiskai isjungdavo ir ismesdavo klaida self.level inact. Nusipirkau visa "apversta kibira" :) po zapaske, isidejau ir vel iskas labai gerai. Tekainavo 100lt. Masina naudoju darbui, tai apie tokia nesamone kad isidet spyruokles net nenoriu pagalvot :)


StandartinėParašytas: 09 Kov 2012, 23:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.05.09
Amžius:
45
Pranešimai:
188
Miestas:
Sostinė
Automobiliai:
E39 530D 99m
papasakosiu, kaip aš išsprendžiau nedidelį pneumatinės pakabos gedimą. Gal kažkam tai ateityje padės.
keičiant tepalus dėžėje ant keltuvo mašina buvo užkelta ir kurį laiko dirbo ant pavarų padėties D. Nuleidus mašiną ant žemės, nukrito galas ir niekaip nesikėlė aukštyn. Varikliukas visai nedirbo ir nepompavo oro. Užgesintai mašinai ištraukiau pneumatinės pakabos saugiklį ir vėl jį įdėjau. Rezultato jokio. Kartojau taip kelis kartus. Niekas nesikeitė. Tada užkūriau mašiną, sėdžiu bagažinėje ir naiviai tikėjausi, kad suveiks sistema ir pradės pompuoti orą. Nieko. Tada galvoju ištrauksiu saugiklį užvestai mašinai. Ištraukiu, įdedu - varikliukas sudirbo, pradėjo orą pompuoti. Laimingas kaip rublį gavęs :D .
Nors pas mane pastoviai dega self levelingo klaida, bet sistema veikia, tai anksčiau ir nekreipiau daug dėmesio į tai. Tai šiandien jau galvojau išlindo bėda, bet gerai, kad ta bėda man greitai išsisprendė

_________________
BMW 530 D, 99m, touring


StandartinėParašytas: 10 Kov 2012, 19:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.08.31
Pranešimai:
41
Miestas:
Klaipėda
pas mane gale amortizatoriai ir spyruokles :) o as maniau kad ir tokie ir tpkie ejo is jusu kalbu suprantu kad visi touringai su paduskom.

_________________
Byemdabalju


StandartinėParašytas: 11 Kov 2012, 12:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.08.06
Amžius:
56
Pranešimai:
11
Automobiliai:
E39 520d 2000
Atejau siandien prie masinos, ziuriu - galas guli beveik ant zemes... Ir nebepakelia, nors kompresorius girdisi , kad pucia ora. Bandysiu dariedet iki kompo ir patikrint.
O kaip geriau daryt - bandyt paciam vaziuot 10 km, ar kviest traliuka, kol ko nors nenulauziau bevaziuodamas?


StandartinėParašytas: 11 Kov 2012, 18:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
Pagalve greiciausiai plyso, sulauzyt nesulauzysi ten nieko tik vaziuok atsargiai, nors neatsargiai ir nepavaziuosi, jai noresi kad dantys vietoij liktu :D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 222 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery