Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Geg 2024, 11:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 00:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.23
Amžius:
36
Pranešimai:
1428
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
neturiu kuo pasigirti :)
kiek zinau bent benzai tai neryja visai kuro kada gazas atleistas o riedama ant begio,kitaip sakant ekonomiskiau riedet ant begio,o ne ant laisvo,tik,kad ant begio riedant stoja masina :D


StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 02:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.05
Amžius:
42
Pranešimai:
426
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 330i m-sport
ex E34,E39,e53
pas mane ir stabdant kyla kaskiek ,kompas jokiu klaidu nemeta.Speju kad pas daugeli kyla pas kA AUTOMATINE DEZE :D


StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 11:11 
  
 
 
Andrius0404 rašė:
pas mane ir stabdant kyla kaskiek ,kompas jokiu klaidu nemeta.Speju kad pas daugeli kyla pas kA AUTOMATINE DEZE :D


pas mane tai mechanke,bet kartais kyla net iki 10 kai ant laisvo ijungiu..


StandartinėParašytas: 24 Kov 2008, 23:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.20
Amžius:
43
Pranešimai:
569
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525tds M51 98'
Skype:
oggiss
Kai laisvas visada rodo 2L

_________________
Turbo Diesel


StandartinėParašytas: 24 Kov 2008, 23:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.05
Amžius:
42
Pranešimai:
426
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 330i m-sport
ex E34,E39,e53
laisvas rodo apie du ,bet stabdant kyla kaskiek o kai sustoji vel 2l


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 17:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.12
Amžius:
42
Pranešimai:
362
na nezinau ar as anksciau nemaciau, ar nekreipiau demesio: stovint ir sukeliant apsukas iki 2000, ekonomaizeris nerodo nieko. O jei pradedi vaziuoti tai kyla po truputi atitinkamai kartu su apsukom.
Riedant su pavara ir stabdant atitinkamai mazejo stojant, o riedant laisva pavara kuo greiciau stoja ( iki sustojimo) tuo labiau kyla iki 10litru ir sustojus beveik -nukrenta iki 0l.Kompa nunulinus tai stovint kyla litrazas net iki 11,5, o vaziuojant rodo 7,5. Tai va tokie duomenis.

Kas cia per nesamones vyksta? Gal ka nors turi bendro, kad nuo 6 cilindro padariau gryztama iki pirmo. Daugiau tai minciu nera.


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 19:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.18
Pranešimai:
201
Automobiliai:
bmw E 39
nezinau kazkaip nekreipiu i tai demesio kai buna taip pasmane,ir man rodod iswis tas ekonomaizeris menuoja,ir kompas tuo paciu,nes kurkas daugiau kuro surija nei rodo kompas vidurki #-o


StandartinėParašytas: 10 Geg 2008, 13:21 
  
 
 
:D isibegejant bent iki 100 km/h ir tada laisva imetat - eko rodo? apie 2 litrus, riedat vos vos 20-30 km/h eko rodo 10-15 litru, norma
ekonomaizeris yra sujungtas tiesiogiai su galiniu reduktoriumi ir kuro padavimu, kai jus riedat variklis vistiek dirba (kuras naudojasi) tik jus paskaiciuokit per tapati laika pvz 5 sek kiek nuriedesit 100km/h greiciu ir 30 km/greiciu, kompas paskaiciuoja tompaciom sandaudom nuriedeta kelia - logiska riedant 30km/h ir nuriedant tapati atstuma kaip riedant 100km/h sanaudos didesnes. Logika - fizika :wink:

o stabdant jus sankaba isminat?? tai tas pats kas laisvu riedet :) o jei sankabos nemeti eko rodo 0 litru, tapati ka stambant varikliu t.y. riedet neisjungus pavaros.


StandartinėParašytas: 10 Geg 2008, 13:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.07
Amžius:
40
Pranešimai:
207
Miestas:
Vilnius
Montoe rašė:
:D isibegejant bent iki 100 km/h ir tada laisva imetat - eko rodo? apie 2 litrus, riedat vos vos 20-30 km/h eko rodo 10-15 litru .


man rodos cia maisomos dvi savokos. vidutines ir momentines sanaudos.


StandartinėParašytas: 26 Sau 2010, 14:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.07
Amžius:
37
Pranešimai:
394
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW 525 TDS + CHIP
Ka jus cia pezat #-o Pas mane irgi tokia beda kaip ir pas autoriu. Po kuro siurblio mehanines ir elektrines perrinkimo, grybauti pradejo, sustoja ant laisvo ties 10litru kad ryja. Nervas ima visada #-o Anskciau - NIEKADA, nebuvo, visada graziai nukrisdavo iki nulio.


StandartinėParašytas: 28 Sau 2010, 11:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Amžius:
37
Pranešimai:
103
Miestas:
Nottingham, UK
Automobiliai:
E60 530d
Nu jo visai nusisnekat krc #-o . pas mane ir ta rodo pieva anksciau tk nesamoniu nebuvo-isvada taip neturi but reiskias.Pas mane restaurotas kuro siurblys momentines apsukos svaigsta gal ir nuo to, dar ka pastebejau tks faktus viskas prasideja kai ziema atejo ir nuo td kai tik pradejau vazinet po metra ten bei sen,gal tai sutapimas o gal ne, dar pas mane pradejo kaip ant salto netoli vazineju ryt daug lyg.


StandartinėParašytas: 28 Sau 2010, 12:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.26
Amžius:
36
Pranešimai:
1169
Miestas:
Plungė
Automobiliai:
XC70, E39 525D
"Grybu karas" =D> :mrgreen: Sustojus ant laisvų turi rodyt virs 30 litrų, rodykle persivertus į kitą pusę. Taigi jus stovėdami kurą naudojate, bet poslinkio jokio nedarote [-X
Jeigu labai mažu greičiu riedi laisvu tai ir rodo 10ltr. Greičiau riedant laisvu rodo apie 2 litrus. :)

_________________
No money, No funny!


StandartinėParašytas: 28 Sau 2010, 23:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.07
Amžius:
37
Pranešimai:
394
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW 525 TDS + CHIP
fakumaut rašė:
"Grybu karas" =D> :mrgreen: Sustojus ant laisvų turi rodyt virs 30 litrų, rodykle persivertus į kitą pusę. Taigi jus stovėdami kurą naudojate, bet poslinkio jokio nedarote [-X
Jeigu labai mažu greičiu riedi laisvu tai ir rodo 10ltr. Greičiau riedant laisvu rodo apie 2 litrus. :)




Cia senuose bmw taip yra kad i ana puse nusvyra stovinti... jetuz.... sneka kad bele sneketi.


StandartinėParašytas: 28 Sau 2010, 23:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.26
Amžius:
36
Pranešimai:
1169
Miestas:
Plungė
Automobiliai:
XC70, E39 525D
simkas rašė:

Cia senuose bmw taip yra kad i ana puse nusvyra stovinti... jetuz.... sneka kad bele sneketi.


Tai taip :) pvz tds'e

_________________
No money, No funny!


StandartinėParašytas: 13 Spa 2010, 22:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.05.24
Amžius:
38
Pranešimai:
64
Miestas:
KAUNAS-PANEVEZYS
Automobiliai:
E39 525tds 96
rolandizass rašė:
Nu jo visai nusisnekat krc #-o . pas mane ir ta rodo pieva anksciau tk nesamoniu nebuvo-isvada taip neturi but reiskias.Pas mane restaurotas kuro siurblys momentines apsukos svaigsta gal ir nuo to, dar ka pastebejau tks faktus viskas prasideja kai ziema atejo ir nuo td kai tik pradejau vazinet po metra ten bei sen,gal tai sutapimas o gal ne, dar pas mane pradejo kaip ant salto netoli vazineju ryt daug lyg.



vo pas tave lygiai tas pats kai pas mane.kai pradejau netoli vazinet i darba ir kai atejo ziema pasidare ta nesamone.anksciau taip nebuvo reiskia kazkas neto,tik pas mane surblys netvarkytas niekada,na kol as ji turiu.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery