Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 847 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 18:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
Tau po visu darbu dar reikes masina perkoduoti is manual i auto.

mackus888 rašė:
Sveiki,

mane taip pat domintų toks projektas. iš mechaninės pavarų dėžės į automatą. [E39] 523i 1998.02
kokių dalių reikėtų:
1. pavarų dėžė
2. kardanas (įtariu skiriasi)?
3. svirtis, salono apdaila
4. spidometras???
5. laidai
6. greičių dėžės kompas???
7. pedalai???
ar dar kas?

gal kas esate darę/ardote mašinas - kokios kainos?

aišku lengviausia pasakyti: parduoti esamą BMW su MT ir pirkti BMW su AT... bet


StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 18:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.23
Amžius:
40
Pranešimai:
134
Miestas:
Vilnius - Ignalina
Automobiliai:
E39 touring 525 d '02 120Kw
ex. E39 touring 523 98' M52B25
[quote="Linius"]Tau po visu darbu dar reikes masina perkoduoti is manual i auto.

E39 automatines dezes kompas ir automobilio el. pagridinis kompas yra du atskiri, ar viskas viename?
jei paemus visa elektronika is automato, vistiek reiktu pririsineti?


StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 21:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
mackus888 rašė:


atskiri, bet ne tame esme, tau reiks visa masina perkoduoti, t.y visus esanciu modulius.


StandartinėParašytas: 05 Spa 2011, 20:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.05.03
Pranešimai:
14
Automobiliai:
E39 530d '02
Automobilio, apie kuri norite paklausti E39
Pagaminimo metai: 2001
Variklis:3.0d
Degalai:dizelis

Problema/klausimas:
Sveiki,siandien vaziuojant sugedo deze,paspaudus gazo apsukos kyla bet deze nereaguoja,neveikia ne vienas greitis,jokiu pasaliniu garsu tuo metu nebuvo,tesiog uzsilenke lygioj vietoj.... avarinio rezimo nemeta. Po puses valandos uzkuriau vel-pradejo veikti,bet neilgam,po keliu min. vel tas pats,tiesa kai ijungiau R tai is po dugno pasigirdo keistas garsas ir viskas,greiciai junginejasi laisvai bet masina nejuda. Gal kas turi kokiu minciu ar buvo susidures? Buciau dekingas uz pagalba....


StandartinėParašytas: 06 Spa 2011, 09:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.25
Amžius:
45
Pranešimai:
240
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 '99
Steptronic
nebegadink dėžės. Hidraulikos vožtuvai panašu kad užkepė. Ir nejunginėja.

Būna kad juos pravalo ir kažkurį laiką jie dar gyvena.
Aš sau tai naujus visus dėjau, paklojau 900Lt už vožtuvus.


StandartinėParašytas: 06 Spa 2011, 09:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.05.03
Pranešimai:
14
Automobiliai:
E39 530d '02
Dekuj,man irgi toks itarimas buvo kad kad kaz kas su hidraulika... Siandien vaziuosiu ziureti. Tiesa,o kur tu pirkai tos voztuvus?


StandartinėParašytas: 06 Spa 2011, 10:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.25
Amžius:
45
Pranešimai:
240
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 '99
Steptronic
aš pats kai kupiškėnas, tai man dėžę tvarkė meistras Alizavoj.
Ten panevėžio turginiai ir intelekto nesužalotais veidais bmw turėtojai varo (bent taip sako).

Tai va, meistras gyvas, darbų turi - tai matyt dirba gerai.

Detales viską ką reikėjo jis Panevėžy pirko. Tiek ir žinau. Finale tik susimokėjau ir važinėju jau treti metai.

Tiesa, pas mane buvo kita bėda. Lėtėjant be gazo prie 60kmh iš 5 į 4'ą buvo pradėję mušti su smūgiu.
Vieną diena važiuojant užmiesty tiesiog buvo smūgis ir dingo 5as bėgis. 4u parvažiavau kur reikėjo.
O po to iš vietos nebelabai norėjo važiuot - kaip sakė susvilo tepalai ir dabaigė vožtuvus.


StandartinėParašytas: 06 Spa 2011, 11:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.05.03
Pranešimai:
14
Automobiliai:
E39 530d '02
Siandien zmogus vienas apziurejo vietoj tai sako greiciausiai siurblis parejes greiciu dezes..... Vis tiek reiks ardyti deze,o ten jau ziuret kaip ir kas


StandartinėParašytas: 10 Spa 2011, 20:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.06.24
Amžius:
40
Pranešimai:
59
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
"03 E39 530d touring aftomat
tvBMW rašė:
aš pats kai kupiškėnas, tai man dėžę tvarkė meistras Alizavoj.
Ten panevėžio turginiai ir intelekto nesužalotais veidais bmw turėtojai varo (bent taip sako).

Tai va, meistras gyvas, darbų turi - tai matyt dirba gerai.

Detales viską ką reikėjo jis Panevėžy pirko. Tiek ir žinau. Finale tik susimokėjau ir važinėju jau treti metai.

Tiesa, pas mane buvo kita bėda. Lėtėjant be gazo prie 60kmh iš 5 į 4'ą buvo pradėję mušti su smūgiu.
Vieną diena važiuojant užmiesty tiesiog buvo smūgis ir dingo 5as bėgis. 4u parvažiavau kur reikėjo.
O po to iš vietos nebelabai norėjo važiuot - kaip sakė susvilo tepalai ir dabaigė vožtuvus.


O ar ilgai važiavai su ta bėda? Pas mane beveik tas pat,tik kad leidziantis nuo kalno atleidus gaza ties 60kmh dėžė suužia šiek tiek ir tada šiurgščiau nei kitus permeta bėgį,tokio kaip smūgio nelabai jaučias,toks jausmas kad sunku dėžei pemest bėgį. Didžiausia bėda,kad dabar esu Norgei o iki Lietuvos ir meistrų apytikriai dar 10 000km pravažiuot reiks tarp jų 1300km kelionė namo. Idomu ar labai pergyventi man jau ar dar ne :?

_________________
жить хорошо, a хорошо жить еще лучше


StandartinėParašytas: 11 Spa 2011, 08:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.25
Amžius:
45
Pranešimai:
240
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 '99
Steptronic
kai išlindo ta nesamonė tai apie pora mėn dar važinėjau. Bandžiau keist tepalus bet 0 efekto.

Jei ką persimeti į 4'ą bėgi rankiniu būdu ir važiuoji. Bet kažin ar tas gerai.


StandartinėParašytas: 06 Lap 2011, 15:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.10.31
Pranešimai:
12
Automobiliai:
E39, 530d
Sveiki, esu naujas E39, 530 be menesio 2003m turetojas, esu labai stipriai sugniuzdytas, nes po savaites nuo pirkimo auto, o tai yra siandien isvaziavau su zmona i parka pasivaiksciot, vos nuvaziavus 0.5 km, panasiai pasidare kaip pirmam poste sios temos, spustelejus gazo pedala ziuriu apsukos kyla o masina nejuda, joks begis neveikia nei mechaniskai nei auto nei R. Jokio pasalinio garso, kompas jokios klaidos neismete, Turiu paminet kad pries 3 dienas kompas buvo ismetes 1 klaida trans.failsafe prog, tuo metu tikrai nebuvo 1 ir 2 pavaros, bet pergazavus kaxzkaip beda pasisalino, iki siandien.Dar vienas pastebejimas- kai pereidinejau tech apziura (beje,jokiu problemu nebuvo), pakelus auto ant keltuvo ir ziurint tuos sarnyrus ir pan, pastebejau kabanty tepelo lasa, ir zmogus kuris tikrino ta pastebejo ir pasake, tas lasas buvo berods ant kazkokios apsaugos, zodziu vieta po varikliu, gal po deze arciau.
Labai dziaugiausi auto, vaziuoja graziai, atrodo ispudingai visa kita veikia, ir va tau kad nori.
Gal kam buvo ir issiaiskinot, gal zinot kur varyt ar patart? esu vilnietis.


StandartinėParašytas: 07 Lap 2011, 09:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.05.03
Pranešimai:
14
Automobiliai:
E39 530d '02
Sveikas,nu man po to masina is viso nevaziavo,nuveziau pas meistra ir ten jau arde deze,buvo parejes hidrotransformatorius (pusle). Jei pas taves toliau vaziuoja tai manau ieskok bedos kitur.


StandartinėParašytas: 07 Lap 2011, 18:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.10.31
Pranešimai:
12
Automobiliai:
E39, 530d
Nevaziuoja ir pas mane visiskai, kaip sustojau taip sustojau, siandien skambinausi i serviza viena, gryn deziu remontu uzsiima, tik labai idomiai kalbejo, skae vezk ta masina, mes ta deze rinksim, perinksim ir kita diena pasiimsi, sakau tai gal kokia diagnostika reiktu padaryt, gal tepalo ner ar kazkas panasaus, sako tipo ner te ka daryt, jiem viskas aisku nors mano auto dar aikstelei salia namu stovi:)o kaina irgi nejuokinga, nuo 2k iki 2.5k, net nezinant diagnozes, tai taip atrodo kad, atvarai auto, palieki ja, pakeicia koky te s..., tada ateini, pasako perinkom te pakeitem n detaliu (kaip man nezinanciam nieko tuo reikalu ir priliptu) susimoki 2.5k lt ir ramiai vaziuoji namo:)
ka manot?:)
Beje jai kas turit koky serviza, ar ten pazystama atsakinga zmogu, duokit info. dekui didelis butu
Beje kiek paciam tas remontas kainavo idomu butu suzinot?


StandartinėParašytas: 08 Lap 2011, 10:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.05.03
Pranešimai:
14
Automobiliai:
E39 530d '02
Taip ir yra deja,kol dezes neisardisi tol tiksliai nezinosi kas ten yra su ja,o klaidu man taip pat nemete. Kai atveziau pas meistra tai jis is karto pasake kas ten gali buti mazdaug (zmogus senai jau dirba ir tik su automatinem dezem). O servise zinok man taip pat 10 min speliavo kas ten gali buti... Beje kaip meistras pasake taip ir buvo. As mokejau 2.3k cia su naujais tepalais ir filtrais 6men garantija ,ir nieko cia nepadarysi. Savartine apie 1.8-2k kainuoja- pagal mane tai geriau remontuoti. O is kokio tu miesto?


StandartinėParašytas: 08 Lap 2011, 12:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.25
Amžius:
45
Pranešimai:
240
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 '99
Steptronic
jei tepalai jau gerai pasvilę dėžėj, reikia įvertint ir dėžės vožtuvų būklę.
Būna prikepa jie nuo to tepalo. Nauji ~900Lt.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 847 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery