Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 09:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 847 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 57  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Geg 2008, 15:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
Donke rašė:
Jei ten butum rades drozliu tai tepalo keitimas jau nebepadetu.
Dar pasakykit kad ir galiniam tilte tepalus keiciat, ratu guoliuose tepalus keiciat.
Variklyje vyksta toks procesas kaip degimas ko pasekoje issiskiria rugstys,suodziai, beto cilindru sieneles buna ikaite iki keliu simtu laipsniu. O variklinio tepalo savybes yra parinktos taip kad jis dar ir plautu varikli.
Jei kas manot kad variklinis tepalas nesiskiria nuo transmisiniu arba kad jusu greiciu dezej vyksta tas pats kas variklyje - keiskit.

Nu reduktoriuje tai beabejo keicem :wink: (bent jau as), o kaip ten del rato guoliu, placiau gal gali? #-o


StandartinėParašytas: 04 Geg 2008, 23:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.23
Amžius:
36
Pranešimai:
1428
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
neturiu kuo pasigirti :)
sunsnukis rašė:
sveiki,nekuriu naujos temos,nes klausimas tik siaip padiskutuot.ar stovint prie sviesaforo ar kamstyje,reiketu automate perjungti i N padety?juk kiek as suprantu,stovint ant D,yra prabuksuojama sankaba automato,nes masina pradeda judeti dar net pilnai neatleidus stabdzio.jei durnas klausimas nesupykit,paprasciausiai per daug myliu savo masina kad ja kankint per nezinojima...


automatines dezes veikimo principas yra visai kitoks negu mechanines dezes. Ar nepastebejai,kad net vazinejant mieste yra laikomas sioks toks "praslydimas", todel masina tolygiai pagreiteja, nesijaucia pavaru permetinejimo-taip iseina ir tada deginama sankaba :wink:
Perjunginejimas is D i N tik papildomai apkrauna dezes agregatus(sankabeles).

Tie auto megeju ishsigalvojimai norint tik gero daznai labai kenkia. Pavyzdziui, kaip kiti sugalvoja tepalu keitimo procesa "patobulinti" - isleidus tepalus dar prasuka motora su starteriu,kad tepalu likuciai isbegtu :D


StandartinėParašytas: 04 Geg 2008, 23:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.23
Amžius:
36
Pranešimai:
1428
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
neturiu kuo pasigirti :)
Donke rašė:
Jei ten butum rades drozliu tai tepalo keitimas jau nebepadetu.
Dar pasakykit kad ir galiniam tilte tepalus keiciat, ratu guoliuose tepalus keiciat.
Variklyje vyksta toks procesas kaip degimas ko pasekoje issiskiria rugstys,suodziai, beto cilindru sieneles buna ikaite iki keliu simtu laipsniu. O variklinio tepalo savybes yra parinktos taip kad jis dar ir plautu varikli.
Jei kas manot kad variklinis tepalas nesiskiria nuo transmisiniu arba kad jusu greiciu dezej vyksta tas pats kas variklyje - keiskit.


As manau taip - jeigu vazineji su apynaujem masinom ir keiti jas kas kokius penkis metus, tada tavo taisykle pilnai galioja,kadangi mano masinai daug metu ir ji jau virs 250k ivertus - taisykles keiciasi :roll:


StandartinėParašytas: 06 Geg 2008, 02:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.06
Amžius:
34
Pranešimai:
470
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
BMW E39 530i Individual 02'
BMW E39 525i TOPAZ BLUE 02' (Ex)
BMW E38 730d ORIENTBLAU 00' (Ex)
BMW E38 730d JET-BLACK 99' (Ex)
man irgi buvo tokia pat problema,kaip ir autoriaus..
staiga pradejo nejungt 5 begio,nebent rankiniu budu.
o tuo metu pas mane keleivio pusej buvo uzdeti zieminiai R16,o vairuotojo pusej - R18. (taip susikloste aplinkybes :) )
po keliu dienu uzdejau visus R18,gedimas dingo :wink:
ir tas gedimas atsirado butent tada,kai buvo uzdeti R16 keleivio pusej.. galvojau sutapimas,bet pasirodo ne. :)


StandartinėParašytas: 07 Geg 2008, 22:43 
  
 
 
Norejau pasidometi nekuriant naujos temos. Ar esat kas patys keite tepalus automatinei greiciu dezei?


StandartinėParašytas: 12 Geg 2008, 16:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.05.08
Amžius:
35
Pranešimai:
549
Miestas:
utena vilnius
Automobiliai:
E39 530d M57 00'
patiem nepatariu keisti.... as keiciau firmoje '' Keitva'' ji randasi utenoje. tai 530d automatui pakeitimas kainuoja apie 400lt. keicia filtra ir asso tepalus pyla. ten vyrai tikrai moka keisti. ir jokiu problemu nebuna. viskas pasimato is tepolo ar juos keisti ar ne. pas mane buvo rudos spalvos. atrodo kad grazus tepalai taciau ju tepimo savybes blogos. papraciausiai palyginom su naujiais tepaliais. nauji tepalai zymiai slydesni. o jeigu nekeisi tepalu tai niekas nepades tada. [-X


StandartinėParašytas: 12 Geg 2008, 21:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.01
Amžius:
41
Pranešimai:
52
Miestas:
jonava-panevezys
Automobiliai:
E38 740i 94
DiMoN rašė:
man irgi buvo tokia pat problema,kaip ir autoriaus..
staiga pradejo nejungt 5 begio,nebent rankiniu budu.
o tuo metu pas mane keleivio pusej buvo uzdeti zieminiai R16,o vairuotojo pusej - R18. (taip susikloste aplinkybes :) )
po keliu dienu uzdejau visus R18,gedimas dingo :wink:
ir tas gedimas atsirado butent tada,kai buvo uzdeti R16 keleivio pusej.. galvojau sutapimas,bet pasirodo ne. :)


:D nu grynai kaip pas mane: :D pas mane keleivio pusej buvo uzdeti zieminiai R16,o vairuotojo pusej - R18. (taip susikloste aplinkybes :) ) (kaip du vandens lasai atitikimas)
ryt sudesiu visus R16 zieminius :D tikiuosi pades ir perjungines i 5 pavara

_________________
BMW-Power, Do you feel it ?


StandartinėParašytas: 12 Geg 2008, 22:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.02.22
Amžius:
48
Pranešimai:
264
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 740d ex
E60 530d ex
e60 530d Lci ex
e65 745d individual
Pas mane irgi taip buvo, kai buvo uzdetas atsarginis ratas kitokiu ismatavimu.


StandartinėParašytas: 13 Geg 2008, 20:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
Jei keisti, tai manau geriausiai keisti pas tuos kas remontuoja automatines greiciu dezes, tai jie greitai identifikuos ar tavo dezei dar tepalu keitimas gali prailginti gyvenima ar ne :)


StandartinėParašytas: 13 Geg 2008, 22:56 
  
 
 
mariusss3 rašė:
o man buna kai autostradoje uzmini 130 tai uzsidega skydelio desineje puseje geltona lempute (dantytame apskritime sauktukas) 530d steptronikas 99m
gal irgi tepalo truksta ar keist reikia? Sustojus sunkiai vaziuoja is vietos, bet jei uzkuriu isnaujo vel viskas susitvarko. Ir pastebejau kad negaliu isjungt ASC. Kame galetu but problema?


pas mane tas pats ir masina ta pati. Man tai kazkoks blokelis po deze sugedes buvo, vienu zodziu elektronika ne pati deze(bent jau mano atveju). O kai dega ta lempute reiskia yra ijungtas avarinis rezimas- maziau pavaru ir is vietos del to vos pajuda. Meistrai BMW centre sake jei butu rimtas gedimas butu 2 variantai arba nebepavaziotum arba uzvedus neuzgestu lempute. mano patarimas tau nuvaziok prijunk prie kompo masina tegu deze paziuri, po lemputes rodys kas per klaida buvo


StandartinėParašytas: 19 Bir 2008, 16:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.27
Amžius:
37
Pranešimai:
50
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 525tds 97'
sveiki , atsitiko taip , kad nerandu pro kur reikia dapilti tepala i greiciu deže. 97 , bet pas mane nera steptronic, nes pats begiu metyt negaliu . tai tikriausiai ta senoji dar greiciu deze.


StandartinėParašytas: 02 Lap 2009, 22:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.17
Amžius:
37
Pranešimai:
2296
Miestas:
Vilkaviškis
Automobiliai:
now:
[G30] 530d xdrive M
[F25] x3 xdrive30d
ex:
[E90] 320d
[E60] 530d
[E39] 525tds +chip
[E34] 525td
Nikas:
JONAS
as prie to pacio kolegos norejau paklaust. gal nusisneku bet yra galimybe i maniski 525tds 98 mechana idet automata? ka manot? ar yra koki meistrai kad tuom uzsimtu? :roll:

_________________
Respect__BMW__


StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 00:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.23
Amžius:
41
Pranešimai:
134
Miestas:
Vilnius - Ignalina
Automobiliai:
E39 touring 525 d '02 120Kw
ex. E39 touring 523 98' M52B25
Sveiki,

mane taip pat domintų toks projektas. iš mechaninės pavarų dėžės į automatą. [E39] 523i 1998.02
kokių dalių reikėtų:
1. pavarų dėžė
2. kardanas (įtariu skiriasi)?
3. svirtis, salono apdaila
4. spidometras???
5. laidai
6. greičių dėžės kompas???
7. pedalai???
ar dar kas?

gal kas esate darę/ardote mašinas - kokios kainos?

aišku lengviausia pasakyti: parduoti esamą BMW su MT ir pirkti BMW su AT... bet


StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 00:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.14
Amžius:
52
Pranešimai:
634
Miestas:
Kėdainiai
Automobiliai:
ex E39 525d M57 01'
e60 530d M57N 03'
Ir dar bus aibe visko.Nes kai keiciau AGR termostata,tai prierasas buvo su automatine deze,nzn kuo AGR skiriasi,bet kazkuo matomai skiriasi,ir motoro valdimas gali skirtis,automatui ir dar belekas.
mackus888 rašė:
Sveiki,

mane taip pat domintų toks projektas. iš mechaninės pavarų dėžės į automatą. [E39] 523i 1998.02
kokių dalių reikėtų:
1. pavarų dėžė
2. kardanas (įtariu skiriasi)?
3. svirtis, salono apdaila
4. spidometras???
5. laidai
6. greičių dėžės kompas???
7. pedalai???
ar dar kas?

gal kas esate darę/ardote mašinas - kokios kainos?

aišku lengviausia pasakyti: parduoti esamą BMW su MT ir pirkti BMW su AT... bet


StandartinėParašytas: 18 Lap 2009, 17:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.23
Amžius:
36
Pranešimai:
1428
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
neturiu kuo pasigirti :)
Neseniai vaziuojant tolygiu greiciu (virs 60km) grubokai imuse penkta begi...
nuvariau keist tepalu - tepalai juodi :x
po tepalu pakeitimo dezes darbas pasidare vel svelnus,kaip naujos :wink:
kodel tepalai tokie juodi isbego tai nezinau, bet cia blogas zenklas...
:?:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 847 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 57  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery