Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Vas 2010, 23:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
kompresorius tas is desine, kur gelezinis su lipduku baltu ir kiek matau 12V uzrasyta


StandartinėParašytas: 27 Vas 2011, 00:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.09.29
Amžius:
47
Pranešimai:
43
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d touring 2001
prisigyvenau ir as iki panasios bedos...:) mano E39 530d Touring 01 labai retai bet ismesdavo selfleveling inactive error'a, na i metus pora kartu, tiek pat ir nusesdavo kuri nors puse, bet ijungus degima prisipusdavo. Taciau pastaruoju metu labai padaznejo to error'u metimas, nors masina stovedavo tiesiai. Kad uzrasas pradingtu uztekdavo isjungti ir vel ijungti degima. Siandiena kieciau galines stabdziu kaladeles, tai pakeitus viena puse ir uzvedus masina (reikejo perstatyti garaze:)) vel uzsidege uzrasas selfleveing inactive, plius prisipumpavo abi pagalves iki MAX ir neatsistade i normalia darbine padeti. Iki max dar niekada nebuvau mates kad prisipustu, atrodo, kad priekiu tuoj pradesiu arti vagas, nors ir taip sniega stumdau:) Reikia dar pastebeti, kad pries uzvedant numire akumas ( jau i pabaiga jisai:)), tai teko uzsivesti su krokodilais nuo kitos masinos. Taigi pasinaudojes paieska susidariau nuomone, kad greiciausiai gali buti nusproges kazkuris daviklis arba paprasciausiai kazkur prasitryne, nutruke davikliu laidai. Be to, dar kitoje temoje radau viena pasisakyma, kad gali buti, jog numirus visikai akumui isijungia avarinis pagalves priputimo rezimas, ir jos privaromos iki max bei kad reikia kompo, kad tai isjungti. Todel norejau paklausti jusu, kas per velnias sukele mano touringo gala i dausas?:) be to ar tai gali buti del to kaltas akumo numirimas?


StandartinėParašytas: 27 Vas 2011, 21:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.09.29
Amžius:
47
Pranešimai:
43
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d touring 2001
siandiena nuejes paziurejau, atrodo, kad davikliai ok, nes jokiu nubrzodinimu ar kazko panasaus nepastebejau, nebent jie siaip uzsilenke. Auto iskeltas kaip reikiant, sunku net vaziuoti, nes krato kaip mediniame vezime:) Dar paradokas - nedega joks selfleveling intact uzrasas BC, reikes varyti diagnostika, gal patartumete kur kaune, nes paieskoje radau, kad chiptiuninge daro, gal dar yra alternatyvu, is anksto dekoju.


StandartinėParašytas: 28 Vas 2011, 10:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.31
Pranešimai:
14
Miestas:
kaunas
Automobiliai:
E39 530d touring 2002
pas mane ir panasios bedos ,po nakties nuseda ,daugiau viena puse kaip tik ta kur pagalve nauja taip kad negali ji but kiaura ,keiciau reguliavimo davikli,niekas nepasikeite,BC kartais rodo klaida,variau diagnostikai tai nieko nepasake nes kaiptik tuo metu BC nerode klaidos ir pajungtam kompe tipo nemato jokiu klaidu ,cia TMT servise, gal kur rimciau nusimano apie pniaumatine pakaba ,gal prie kompresoriaus yra kokie voztuvai kurie nelaiko nes kur tas oras gali dingti jei nesigirdi snipstimo


StandartinėParašytas: 28 Vas 2011, 18:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.04
Amžius:
53
Pranešimai:
153
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E70 X5 3.0D 07'
Suzuki GSF1250SA Bandit 08'
Ex: E39 530D Touring 03'
Pas mane kazkada buvo panasiai. Vienu metu mano BMW buvo virtes Citroenu, t.y. is po nakties rasdavau stipriai susedusi gala. Nuvariau i Krasta, tai rado beda. Bagazhineje deshineje puseje yra tokia juoda detale, kaip "perehodniakas", net nezhinau kaip ji vadinasi, tai per ja leisdavo. I ja nuo kompresoriaus ateina raudonas ir melynas oro vamzdeliai, ir is apacios tokie pat vamzdeliai isheina i pagalves. Meistrai su muiluotu vandeniu uztepe ir pamate, kad puchia burbulus. Nusipirkau shrote ta detalyte kita, pasikeichiau ir uzhmirshau ta beda.


StandartinėParašytas: 20 Kov 2011, 12:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.16
Amžius:
35
Pranešimai:
157
Miestas:
Panevezys
Sveiki, susiduriau su beda. Leidzia ora. Ir nebepakyla galas.
O leidzia pro 14 detale. Smarkiai snypscia...
http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=DH11&mospid=47552&btnr=33_0530&hg=33&fg=50

As kaip suprantu cia prisijungia tos slangutes prie paduskos. Tai ji man kliba ir pucia pro tarpus... Gal galite paaiskinti kaip ji nusiema nuo tos paduskos? Nes man nepavyksta ir nenoriu kazko dar labiau sulauzyti
Ir ar uzteks kazin per nauja ja graziai uzdeti ar teks keist ta chamuta? O gal ten is paduskos issimale? ir jau nieko nepavyks padaryti tik ja keisti?
Gal kam taip buvo ir zinote kaip patvarkyt? ačiū uz atsakymus!


StandartinėParašytas: 20 Kov 2011, 12:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
paduska yra nr1, tavo nurodyta pozicija nr14 yra sujungimas. Jis parsiduoda atskirai.Bandyk priverzti. Jei nepasiseks tai keisk sujungima. O jei sriegis prasuktas pacioje paduskoje tai reiktu keisti pacia paduska. Pas mane sriekgis buvo prasuktas kitam gale vamzdelio, tai uzmaisiau epoksidines dervos istaciau ir palikau porai paru kad sudziutu. Vazineju jau pora metu ir viskas ok. Bet kai reiks atsukti tai teks jau keisti viska naujai :lol:


StandartinėParašytas: 20 Kov 2011, 12:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.16
Amžius:
35
Pranešimai:
157
Miestas:
Panevezys
Tai jis prisisuka reiskia prie paduskos? Tas sujungejas? :)
O kaip patartumet geriau daryti su ta stora langute kuri i rezervuara nueina nuo to sujungejo? As vakar ziurejau bandziau ja nunerti nuo jo, bet ji nei pro kur nejuda... Tas plonas melynas vamzdukas tai dzin grariai atsisuka... Nes jei prisukinesiu ta sujungeja reiketu viska atjungti. Vakar bandziau ta slangute numauti, bet ji matosi nenusimaus lengvai, nenoriu sugadinti... :? Tai bandyti nuo rezervuaro geriau numauti gal ir tada bandyt prisukineti?? :) Ar zinot koki lengva buda kaip ji nusimauna? :D
ačiū!

O del prasukto sriegio net nezinau... Ji pas mane pora metu ta masina ir visad buvo gerai... O dabar pokst ir klibet pradejo... Nesuprantu kaip taip... Atsisukt tai pati negalejo :?


StandartinėParašytas: 20 Kov 2011, 12:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
pas mane irgi viskas ok buvo. Nuvariau i specializuota bmw servisiuka vilniuje kad galinius girgzdukus pakeistu. Po keitimo parsivarau masina namo ir ryte randu kreiva stovincia (iki tol jokiu bedu nebuvo). Pradejau slieku ieksoti - ziuriu jungtis neprisukta snypscia. Nu sakau prisuksiu, ogi pasirodo sriegis prasuktas, meistras spjove i ta reikala ir atidave man masina kaip niekur nieko #-o


StandartinėParašytas: 03 Lie 2011, 08:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.08
Pranešimai:
6
Automobiliai:
320 : 530
sveiki. gal kas galetu patarti. pas mane visiskai nusedes galas, ir ijungus degima nesigirdi kad kompresorius veiktu? kur ieskoti bedos? skydelije meta klaida inaktiv. buvau vienoje vietoje pajunges kompa, klaidos nerodo


StandartinėParašytas: 03 Lie 2011, 13:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
imi testeri i rankas ir tikrini ar ateina maitinimas i kompresoriu :wink: Jei ne tai tikrini saugikli ir pan...


StandartinėParašytas: 28 Lap 2011, 20:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.11.21
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E525 D
sveiki.pas mane jokiu klaidu nemeta ,bet galas visada ryte nusmukes buna abu sonai vienodai,kai atsisedu i masina iskart pasikelia,ispradziu galvojau kad cia taip turi buti,bet paskaitinejes supratau kad cia jau gedimas yra.cia tikrint su tuo vandeniu pradet bagazineje, ar po dugnu,kur dazniau.gedimai pasitaiko?tikiuosi pagalves abi sveikos...


StandartinėParašytas: 29 Sau 2012, 15:55 
  
 
 
Sveiki, galbūt pasikartosiu, bet norėjau pasiteirauti kas susidūrėte su touringo galinės pakabos problemomis? Turiu 2002 525d touringa, jau antri metai, prieš kelias dienas paspaudus šaltukui nei iš šio nei iš to sustojus kelkraštyje išlaipint gale sėdėjusio keleivio, kaip tik jis pradare dureles užsidegė tas indikacinis dačikas kur pavaizduota auto su rodyklėmis aukštyn/žemyn. Užgesinus varikli ir pakartotinai užvedus lempute nebedegė. Kitą ryta užsivedžiau, vėlgi viskas ok, nuvažiavau kaur reikėjo, grįžtant vėl turėjau pakeleivių, jie isėdo i galą ir bevažiuojant ant posūkio vėl tas dačikas su auto užsidegė. Kame bėdos? Pakaba stovi normaliai, t. y. tiek gale kairėje pusėje, tiek dešinėje telpa keturi pirštai, kaip ir nekreiva auto, tik gal biški per aukštai galas iškilęs, nes anksčiau taip aukštai nebuvo kiek pamenu. Gal turite kokių patarimų? Ar čia koks daviklis nusprogo, o gal tiesiog orams atšilus viskas susitvarkys savaime? Ačiū už patarimus


StandartinėParašytas: 01 Vas 2012, 23:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.05.04
Pranešimai:
85
Automobiliai:
530d
Kartais ir pas mane taip buna, bet klaida pati dingsta. Patikrink, gal davikliu traukutes issimovusios.
Beje, kam kompresoriai eis i pabaiga, nepergyvenkit, jie nebrangus. Pilnas komplektas 100lt.


StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 21:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.06.05
Amžius:
41
Pranešimai:
21
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320Ci M54B22 02'
ex. E90 330d M57N2 06'
ex. E39 530d Touring M57D30 01'
O ar sudėtinga tą galinį kompresorių pasikeisti? Man per šalčius pradėjo nebepūsti pagalvių, galas nusėdęs, ir po truputį sėda vis labiau. Vėliau užsidega self-levelingo lemputė skydelyje.

Update: išsisprendė - buvo sudegęs saugiklis (virš akumuliatoriaus, 4 ir 5 yra self levelingo).


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery