Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 17:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 819 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Vas 2014, 00:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.07.31
Amžius:
34
Pranešimai:
405
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex BMW E36 2.0 110kw
BMW E39 530d 135 kw
BMW E61 535d 248KW
e39-530d rašė:
tai kas pades? :)

Juk remontuoja juos, cia gi 001 bloko liga


StandartinėParašytas: 05 Vas 2014, 10:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.04
Amžius:
32
Pranešimai:
23
Miestas:
Vilnius-Druskininkai
Automobiliai:
E39 530d
turiu 001 restauruota buvau idejes tas pats vistiek


StandartinėParašytas: 06 Vas 2014, 00:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.10.08
Pranešimai:
9
Automobiliai:
E39 520
sendien ir man uzsidege ASC lempute. tas mygtukas nereaguoja visai (kur ijungt/isjungt asc)... INPA "pasake" kad :
1 errors in error memory!
38 position controller (ADS part)
ASC passive
ABS control pasive
stop light switch off
ASC control pasive
ir ka daryt ismintingieji ?


StandartinėParašytas: 06 Vas 2014, 09:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.29
Pranešimai:
1118
Automobiliai:
E36 318is sedan
E39 530d "Shadow Line"
anjonusas rašė:
sendien ir man uzsidege ASC lempute. tas mygtukas nereaguoja visai (kur ijungt/isjungt asc)... INPA "pasake" kad :
1 errors in error memory!
38 position controller (ADS part)
ASC passive
ABS control pasive
stop light switch off
ASC control pasive
ir ka daryt ismintingieji ?


Patikrink po kapotu ASC trosa. Tikriausiai issoko arba pliso

_________________
Ravers of the Universe...you, keep the spirit alive!


StandartinėParašytas: 19 Vas 2014, 19:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.03
Pranešimai:
125
Sveiki.Kazkada čia buvau uzsimynes apie savo problema,taigi dabar noriu vel paklausti kas čia prie ko.Kaip zinom,jeigu uzvedus nedega lemputes,o pravaziavus pora metru,uzsidega,tai reiskia bus kaltas guolis,ar ne?(pas mane taip ir buvo)kaip rasiau pora puslapiu atgal,tai pakeite man guoli,bet ABS vistiek dege,tada pagalvojom kad neatspejom puses,va dabar pakeitem kitoi pusej,vistiek tas pats,ABS nedega uzvedus auto,bet vos pravaziavus pora 10metru wel uzsidega(gerai kad guoliai abu priekiniai truputi uze posukiuose,tai nors pinigai i bala nenuejo).Dar noreciau pridurti,kad bandziau atjungti davikli,tai uzvedus automobili,abs iskart dega ir negesta,o prijungus,uzsidega tik pravaziavus pora desimciu metru(seip tai kaip zinau jei uzvedus nedega,o pradedant vaziuoti uzsidega,tai bus guoliai)bet jie pakeisti abu naujais:) Taigi ka patariat ziureti?ABS daviklius?Ar gali taip buti,kad uzvedus lemputes nedega,o abs davikliai blogi?Nes kaip zinau tada iskart turi degti.čia kalba eina apie prieki,galas tikrai bus ne prie ko,nes tiek autopilotas,tiek visos funkcijos budingos galo abieju pusiu davikliams veikia:)


StandartinėParašytas: 20 Vas 2014, 02:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.07.31
Amžius:
34
Pranešimai:
405
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex BMW E36 2.0 110kw
BMW E39 530d 135 kw
BMW E61 535d 248KW
E39R rašė:
Sveiki.Kazkada čia buvau uzsimynes apie savo problema,taigi dabar noriu vel paklausti kas čia prie ko.Kaip zinom,jeigu uzvedus nedega lemputes,o pravaziavus pora metru,uzsidega,tai reiskia bus kaltas guolis,ar ne?(pas mane taip ir buvo)kaip rasiau pora puslapiu atgal,tai pakeite man guoli,bet ABS vistiek dege,tada pagalvojom kad neatspejom puses,va dabar pakeitem kitoi pusej,vistiek tas pats,ABS nedega uzvedus auto,bet vos pravaziavus pora 10metru wel uzsidega(gerai kad guoliai abu priekiniai truputi uze posukiuose,tai nors pinigai i bala nenuejo).Dar noreciau pridurti,kad bandziau atjungti davikli,tai uzvedus automobili,abs iskart dega ir negesta,o prijungus,uzsidega tik pravaziavus pora desimciu metru(seip tai kaip zinau jei uzvedus nedega,o pradedant vaziuoti uzsidega,tai bus guoliai)bet jie pakeisti abu naujais:) Taigi ka patariat ziureti?ABS daviklius?Ar gali taip buti,kad uzvedus lemputes nedega,o abs davikliai blogi?Nes kaip zinau tada iskart turi degti.čia kalba eina apie prieki,galas tikrai bus ne prie ko,nes tiek autopilotas,tiek visos funkcijos budingos galo abieju pusiu davikliams veikia:)

paprasciau paziurek per diagnostika ir mastysi kuris kaltas daviklis, arba kinietikus guolius dejei


StandartinėParašytas: 20 Vas 2014, 09:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.01.18
Pranešimai:
1651
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 530d M57 '99
ex SAAB 9-5 1.9 TiD '09
Cadillac ATS '19
Skype:
einoras.r
E39R rašė:
Sveiki.Kazkada čia buvau uzsimynes apie savo problema,taigi dabar noriu vel paklausti kas čia prie ko.Kaip zinom,jeigu uzvedus nedega lemputes,o pravaziavus pora metru,uzsidega,tai reiskia bus kaltas guolis,ar ne?(pas mane taip ir buvo)kaip rasiau pora puslapiu atgal,tai pakeite man guoli,bet ABS vistiek dege,tada pagalvojom kad neatspejom puses,va dabar pakeitem kitoi pusej,vistiek tas pats,ABS nedega uzvedus auto,bet vos pravaziavus pora 10metru wel uzsidega(gerai kad guoliai abu priekiniai truputi uze posukiuose,tai nors pinigai i bala nenuejo).Dar noreciau pridurti,kad bandziau atjungti davikli,tai uzvedus automobili,abs iskart dega ir negesta,o prijungus,uzsidega tik pravaziavus pora desimciu metru(seip tai kaip zinau jei uzvedus nedega,o pradedant vaziuoti uzsidega,tai bus guoliai)bet jie pakeisti abu naujais:) Taigi ka patariat ziureti?ABS daviklius?Ar gali taip buti,kad uzvedus lemputes nedega,o abs davikliai blogi?Nes kaip zinau tada iskart turi degti.čia kalba eina apie prieki,galas tikrai bus ne prie ko,nes tiek autopilotas,tiek visos funkcijos budingos galo abieju pusiu davikliams veikia:)


Tau ne papraščiau diagnostiką pasidaryti, negu guolius kaitalioti? Nesuprantu kai kurių žmonių visai.

_________________
Šiuolaikinį BMW sudaro apie 30000 detalių...


StandartinėParašytas: 20 Vas 2014, 19:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.03.30
Pranešimai:
85
Automobiliai:
E39 520i M54b22
Kur restauruoja abs blokus? gal kas kokius kontaktus numes?


StandartinėParašytas: 11 Kov 2014, 12:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.13
Pranešimai:
5
Automobiliai:
Bmw E39 3.0d
Sveiki susiduriau su tokia problema. Neveikia nei spidometras nei abs nei antipraslidimas. Pakeisti visi davikliai, blokas tikrintas tikrai geras, pakeistas guolis, is laidu ateina signalas. Bet galinis kairys ratas neduoda signalo kiek suprantu iki fiskes ateina o poto ner jo daviklyje. Daviklius sukeitinejau 3 vistiek jokios naudos(visi deveti ant kito rato veike). Cia girdejau toki ganda kad gali neveikti abs davikliai jai jie ne nuo tokiu paciu metu automobilio bet kodel tuomet ant kito rato veikia. Gal kas protinga zmogu rekomenduotumet kaune? ačiū uz mintis ir pagalbas.


StandartinėParašytas: 11 Kov 2014, 13:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.01.17
Pranešimai:
10
Automobiliai:
bmw e39tds
Sveiki, isskilo dar viena probema su abs davikliais turbut, zodziu taip, buvo nusproges desines galinis daviklis neveike autopilostas antipraslidimas ir abs, pasikeiciau, kaip ir viskas susitvarke, bet po kokiu dvieju savaiciu uzsidege ant spydo vel abs ir antipraslidimas, bet autopilotas veike, gal kam buvo kazkas panasaus, gal pasidalintumet savo nuomonem ir patirtim? dekoju.


StandartinėParašytas: 11 Kov 2014, 14:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.03.30
Pranešimai:
85
Automobiliai:
E39 520i M54b22
jonasss rašė:
Sveiki, isskilo dar viena probema su abs davikliais turbut, zodziu taip, buvo nusproges desines galinis daviklis neveike autopilostas antipraslidimas ir abs, pasikeiciau, kaip ir viskas susitvarke, bet po kokiu dvieju savaiciu uzsidege ant spydo vel abs ir antipraslidimas, bet autopilotas veike, gal kam buvo kazkas panasaus, gal pasidalintumet savo nuomonem ir patirtim? dekoju.

nu reiskia kitas daviklis numire,junk kompa ir ziurek kuris


StandartinėParašytas: 11 Kov 2014, 16:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.01.17
Pranešimai:
10
Automobiliai:
bmw e39tds
Mazeika rašė:
nu reiskia kitas daviklis numire,junk kompa ir ziurek kuris



tai kad as ir kitos puses pakeites esu, dar ispradziu jis atsiradinejo bet kuo toliau tuo dazniau issijunginejo tik dabar jau visai issijunges :(


StandartinėParašytas: 11 Kov 2014, 21:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.07.31
Amžius:
34
Pranešimai:
405
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex BMW E36 2.0 110kw
BMW E39 530d 135 kw
BMW E61 535d 248KW
jonasss rašė:


tai kad as ir kitos puses pakeites esu, dar ispradziu jis atsiradinejo bet kuo toliau tuo dazniau issijunginejo tik dabar jau visai issijunges :(

Kartais auto pilotui ne kakuris priekinis daviklis atsakingas?


StandartinėParašytas: 12 Kov 2014, 16:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.01.17
Pranešimai:
10
Automobiliai:
bmw e39tds
SOAD rašė:
Kartais auto pilotui ne kakuris priekinis daviklis atsakingas?



nu del to tai nzn bet desines galo autopilotuj abs ar antipraslidimuj, nemanau kad dar kazkuris autopilotuj priklauso :)


StandartinėParašytas: 22 Bal 2014, 17:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.03
Amžius:
33
Pranešimai:
13
Automobiliai:
E32 740
Sveiki, neskaiciau visu pslp, nepykit :) prasidejus siltiems orams , nuolat dega ABS, greit viska rodo. Pastebejau prie saltesniu oru nedegdavo. Karsciam prasidejus uzejo :) bus abso blokas kaltas,. Ar gali taip kas? :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 819 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery