Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 18:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Lap 2007, 19:07 
  
 
 
antra diena ryte radau iskrauta akumuliatoriu.galvojau kodel.siand siaip sedejau neuzvestoje masinoje ir uzgirdau kaip isijunge peciukas ir silpnai pucia.issijungia ir vel isijungia.papucia vel nepucia.taip ir darosi.bet tas TIMER1 ir TIMER2 isjungti.kazin kame cia reikalas?


StandartinėParašytas: 27 Lap 2007, 22:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.23
Amžius:
49
Pranešimai:
37
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530D Touring 00'
Salono ventiliatoriaus rele, pas mane tas pat buvo, autopaslaugoj 200 lt kainavo


StandartinėParašytas: 28 Lap 2007, 14:56 
  
 
 
reno_029 rašė:
Salono ventiliatoriaus rele, pas mane tas pat buvo, autopaslaugoj 200 lt kainavo

o kur tau nustate ir remontavo.kiek ieskau niekas neapsiima ziuret.


StandartinėParašytas: 28 Lap 2007, 18:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.23
Amžius:
49
Pranešimai:
37
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530D Touring 00'
servisiukas berods TMT vadinasi, jeigu nuo akademijos link Marijampoles vaziuot, tai desnej pusej kur degaline. Man vieni elektrikai pasake kad gal tipo webasta iskrauna, tai parekomendavo pas juos nuvaziuot. Ten is karto pasake kame reikalas, cia tipo labai daznas gedimas


StandartinėParašytas: 29 Lap 2007, 11:18 
  
 
 
tomas530 rašė:
antra diena ryte radau iskrauta akumuliatoriu.galvojau kodel.siand siaip sedejau neuzvestoje masinoje ir uzgirdau kaip isijunge peciukas ir silpnai pucia.issijungia ir vel isijungia.papucia vel nepucia.taip ir darosi.bet tas TIMER1 ir TIMER2 isjungti.kazin kame cia reikalas?


peciuko rele yra toks daiktas, krastoj apie 200 lt


StandartinėParašytas: 29 Lap 2007, 15:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.28
Amžius:
36
Pranešimai:
111
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E90 325i N52
ex.E39 M52
Skype:
frek88
Nikas:
FrEk
man paciam ta pati beda buvo,kol nenustaciau kad ir iskrauna peciukas pas elektrikus nuvares saka cia galim sakyti E39 liga tai man visas reikalas atsejo apie 70lt. ;)


StandartinėParašytas: 29 Lap 2007, 16:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.14
Amžius:
39
Pranešimai:
1399
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
X5 xDrive30d '09
Skype:
fructazz
FrEk rašė:
man paciam ta pati beda buvo,kol nenustaciau kad ir iskrauna peciukas pas elektrikus nuvares saka cia galim sakyti E39 liga tai man visas reikalas atsejo apie 70lt. ;)



Mam kazkas irgi iskrovinejo, jei pabudavo kokias tris dienas nenaudojama auto, tai itariau irgi peciuka. Bet kiek issiaiskininau tai dar buvo beda ir signalkes pajungime. Remontas kinavo 100lt :)


StandartinėParašytas: 29 Lap 2007, 20:35 
  
 
 
reno_029 rašė:
servisiukas berods TMT vadinasi, jeigu nuo akademijos link Marijampoles vaziuot, tai desnej pusej kur degaline. Man vieni elektrikai pasake kad gal tipo webasta iskrauna, tai parekomendavo pas juos nuvaziuot. Ten is karto pasake kame reikalas, cia tipo labai daznas gedimas

as is karto skambinau i ta TMT.zinau kad ten gerai dirba,bet neapsiime zasinai.kazka pavapejo..


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery