Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 06:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Lap 2007, 22:06 
  
 
 
PVZ. Dabar as turiu susipirkes . Monitoriu 16:9 , vaizdo bloka, garso bloka senaji , navi cd mk3 , cd keitikli ? Kokiu laidu reikia man nusipirkti is krasta auto . Mano manimu kiek as supratu tai reikia pagrindinio to laido on board monitor, ir navigacijos laido . Ar teisingai as supratu . Dekui uz supratinguma .


StandartinėParašytas: 18 Lap 2007, 22:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
57
Pranešimai:
175
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 523 M52TU 00'
E60
E70
Nekurk ta pacia tema tiek postu, moderatoriai supyks:)


StandartinėParašytas: 19 Lap 2007, 11:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.14
Amžius:
41
Pranešimai:
66
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 318tds, E53 3,0i , E60 525d
Fishas rašė:
PVZ. Dabar as turiu susipirkes . Monitoriu 16:9 , vaizdo bloka, garso bloka senaji , navi cd mk3 , cd keitikli ? Kokiu laidu reikia man nusipirkti is krasta auto . Mano manimu kiek as supratu tai reikia pagrindinio to laido on board monitor, ir navigacijos laido . Ar teisingai as supratu . Dekui uz supratinguma .


Krasta auto tokiu laidu nerasi, reikes ieskoti srotuose kur masina turejo navi sistema, be to pakankamai sunku tuos laidus pajungti, nes ten tikrai nevienas laidas.


StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 19:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
a ne pigiau nusipirkt gera navigacija ir ackira tv :) arba koki maga kur islenda tv su navi ir visais kitais navarotais

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 22 Lap 2007, 21:52 
  
 
 
sanimda rašė:
a ne pigiau nusipirkt gera navigacija ir ackira tv :) arba koki maga kur islenda tv su navi ir visais kitais navarotais
Visiskai pritariu. Nusiperki specialu remeli, nusiperki koki 2 din, 7 coliu multimedija ir viskas!!! Ir nereikia ten visokiu atskiru bloku!!! Isistato labai graziai, vaizdas tikrai ispudingas, vadinamu "navarotu" begale ( na ner ka lygint 2002m originala su kokiu 2007m pioneer) ir kaina tikrai mazesne. Cia tik mano nuomone :wink:


StandartinėParašytas: 28 Lap 2007, 12:09 
  
 
 
jai kam kils kokiu klausimu del pajungimo galit kreiptis . viska pasijungiau pats ir tikrai nera taip sudetinga kaip cia visi nupasakojo


StandartinėParašytas: 28 Lap 2007, 12:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.13
Amžius:
41
Pranešimai:
1108
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
Fishas rašė:
jai kam kils kokiu klausimu del pajungimo galit kreiptis . viska pasijungiau pats ir tikrai nera taip sudetinga kaip cia visi nupasakojo


mane domina. Is kur laida gavai?


StandartinėParašytas: 28 Lap 2007, 12:25 
  
 
 
pirkau nuo simaka . o A3 laida susikuriau pats o kita gala jo prilitavau prie A13 . .


StandartinėParašytas: 28 Lap 2007, 12:26 
  
 
 
nuotrauka laida kad aiskiau butu koki laida sukuriau


Prikabinti failai:
kk.JPG
kk.JPG [ 24.23 KiB | Peržiūrėta 4410 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 28 Lap 2007, 14:51 
  
 
 
mmmmm rašė:
jeigu zmogus gali sau leisti detis ne kur pigiau,o kaip geriau,tai jis dedasi orginala... kas is to,kad jus isidesit ta 2 din multimedia,sustoje prie kiekvienos parduotuves trauksit ja ir visur po pazastim nesiosites... orginalas yra orginalas. as asmeniskai orginalaus tv nemainyciau nei i joki ten pioneer ar alpine,kad jis ir 2012 metu butu :D

pilnai pritariu.i golfus reikia det tas nesamones


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery