Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 02:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 337 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Rgp 2013, 16:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Bandyk irasyti kita CD ir kito gamintojo

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 04 Rgp 2013, 10:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.12.30
Amžius:
30
Pranešimai:
1470
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Opel Vectra GTS 2.2 '03
ex.E38 - 728i '96
Skype:
tomaszvalgas
Nikas:
L1F3
iš savos patirties... Buvau įsirašęs į digidata cd. Navi lagino, maniau kompas grybą pjauną ir nieko gero. Persirašiau į verbatim extra protection... Situacija pagerėjo, navi veikė nepriekaištingai. Tai čia net nėra kalbos apie tai. Ir rašyt reikia mažiausiu greičiu, kokiu tik pajėgia cd-romas. 1x,2x ar 4x, tai aš nežinau kur gaut dabar tokį, bet puikiai veikia ir įrašius su 8x greičiu.


StandartinėParašytas: 06 Rgp 2013, 19:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.07.24
Pranešimai:
407
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39
karolis55 rašė:
Kame bedos, kad raso "no disc" idejus i navigacija irasyta cd. Parsiustas image'as is torent.lt kur sioje temoje buvo rekomenduotas. Diskas rasytas nero programa, paciu maziausiu greiciu , berots 6x. Orginalu idejus veikia, bet ten Beniliuxo salys tiktai,o man reikia Lietuvos.

Gali but lazeris pasilpes ar yra kokia tai gudrybe slapta?


Pasirodo beda buvo sudiname acme cd. Irasius mapsus i verbatim viskas buvo nuskaityta.
Bet man nusivylimas didziausias ta MK3 navi, arba as esu kaimietis ir nemoku normaliai paleisti.

Reziume trumpai: nafik toks didelis ekranas ir jame rodo susiktas rodykles juodam fone ir salia mirgalina skaiciukai rodantys atstuma iki pasukimo (tas pat kaip seni magai su navi funkcija).
Paspaudus funkcija map, rodo zemelapi viena kita gatve uzrasyta ir strelyte kur as atseit esu (panasiai kaip google maps ant smartfono). Zodziu pravalas.


StandartinėParašytas: 06 Rgp 2013, 23:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.12.30
Amžius:
30
Pranešimai:
1470
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Opel Vectra GTS 2.2 '03
ex.E38 - 728i '96
Skype:
tomaszvalgas
Nikas:
L1F3
tai nusipirk MKIV bloką, tikrai smagiai dirba, ten yra tokia funkcija kaip split. Tai vienam šone rodo žemėlapį, o kitam rodykles ( nurodymus ).


StandartinėParašytas: 07 Rgp 2013, 09:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
karolis55 rašė:

Pasirodo beda buvo sudiname acme cd. Irasius mapsus i verbatim viskas buvo nuskaityta.
Bet man nusivylimas didziausias ta MK3 navi, arba as esu kaimietis ir nemoku normaliai paleisti.

Reziume trumpai: nafik toks didelis ekranas ir jame rodo susiktas rodykles juodam fone ir salia mirgalina skaiciukai rodantys atstuma iki pasukimo (tas pat kaip seni magai su navi funkcija).
Paspaudus funkcija map, rodo zemelapi viena kita gatve uzrasyta ir strelyte kur as atseit esu (panasiai kaip google maps ant smartfono). Zodziu pravalas.



nelabaisupratau kame beda, turetum matyti visa zemelapi, su visais gatviu pavadinimais, savo padetimi, marsrutu, ir dar gali rodyti degalines, parduotuves, viesbucius ir tt, ka pats nustatysi. tai arba nemoki naudotis, arba zemelapiai lievi kur LT padengimas nulinis arba kazka ne taip pasakoji. superine ten navigacija, ypac pagal savo metus. su savo senuku puse evropos apvazinejau grubiai tariant. padaryk foto jei netingi, kad butu aiskiau apie ka kalba eina.

kas liecia CD tai cia mistika. pas mane mano senasis mk1 vazinejo su acmes cd uz 60 ct be jokiu problemu visiskai. nusipirko tevas masina su mk2 navi, irasiau jam i verbatima, nenuskaito nors tu ka, 3 cd sugadinau. galiausiai jam atidaviau savo acmes irasyta cd uz 60 ct o sau verbatimo imeciau, man skaito ir jam ana acmes skaito =D>

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 07 Rgp 2013, 09:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
L1F3 rašė:
tai nusipirk MKIV bloką, tikrai smagiai dirba, ten yra tokia funkcija kaip split. Tai vienam šone rodo žemėlapį, o kitam rodykles ( nuurodymus ).

Mk3 su naujesniu softu taip pat turi ta funkcija :)

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 07 Rgp 2013, 18:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.07.24
Pranešimai:
407
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39
Imetu video kokia "nuostabia" navigacija turiu. Gali buti cia kokie mapsai blogi ar MK3 taip ir veikia?


StandartinėParašytas: 07 Rgp 2013, 19:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
visu pirma atnaujink versija iki paskutines. visu antra vaziuoti reikia su funkcija "route map" ir visu trecia manau reiktu tau naujasniu mapu, arba pakeisti masteli, man tai beveik visas gatves rodo net ant mazo ekrano.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 07 Rgp 2013, 20:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.07.24
Pranešimai:
407
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39
sickdog rašė:
visu pirma atnaujink versija iki paskutines. visu antra vaziuoti reikia su funkcija "route map" ir visu trecia manau reiktu tau naujasniu mapu, arba pakeisti masteli, man tai beveik visas gatves rodo net ant mazo ekrano.


Kaip suzinoti kuri pas mane versija? Ir kur gaut atnaujinima?
Gal ir padetu kazka....

P.s. Paspaudus "route map" funkcija rodo zemelapi, balta linija kuria tipo turiu vaziuot ir viduri ekrano trikampiukas (mano masinos vieta). Mastelis pats maziausias |____| 100m.
Na dar bandysiu ieskoti kitu mapsu.
Gal kas kokiu linku turite numesti, kad tiktu MK3?


StandartinėParašytas: 07 Rgp 2013, 22:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
tai siaip komfortiskam vaziavimui per miesta reikia daryti 200-500m, 100m tai cia nebent protraukti kazka nori ir arciau paziureti.

apie atnaujinima kalbeta N kartu, yra net tema atskira kazkur, ten viskas apie navigacijas bmw. arba guglink.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2013, 18:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.08.15
Pranešimai:
11
Automobiliai:
E39 530d '01
nekuriant naujos temos, turiu klausimeli:
[E39] kebulas, 16:9 mk3 navigacija.
Taip nutiko kad pasisavino ja. Forumo kolegos deka gavau nauja cd skaitytuva, tik beda kad liko tik viena fyske(melyna). Violetines nebera ir liko 2 laidai laisvi, kurie pagal mane buvo toje violetineje fyskeje. Gal kas zino kokia funkcija atlieka ta violetine fyske. Siaip kolkas neteko visu funkciju ziuret kaip kas, bet muzika groja, tv rodo.
Dekui uz info


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2013, 18:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.07.24
Pranešimai:
407
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39
ciabuvis rašė:
nekuriant naujos temos, turiu klausimeli:
[E39] kebulas, 16:9 mk3 navigacija.
Taip nutiko kad pasisavino ja. Forumo kolegos deka gavau nauja cd skaitytuva, tik beda kad liko tik viena fyske(melyna). Violetines nebera ir liko 2 laidai laisvi, kurie pagal mane buvo toje violetineje fyskeje. Gal kas zino kokia funkcija atlieka ta violetine fyske. Siaip kolkas neteko visu funkciju ziuret kaip kas, bet muzika groja, tv rodo.
Dekui uz info

Kas cia darosi? Man taip pat pries savaite islupo MK3 bloka is E39 touringo.
TV ir muzika groja ir be navi bloko, tik meniu visas pasikeicia ir spalvos melynos dominuoja.
Ka daro violetine fiske - nezinau, bet manau bus reikalinga. Pas mane taip pat jinai nutruko, liko tik melyna.


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2013, 18:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Blin ...MK3 jau lupa....

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2013, 18:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.08.15
Pranešimai:
11
Automobiliai:
E39 530d '01
ryte i darba vaziuot, lango galinio ner, mk3 bloko ner. o daugiau niekas nedingo, nes be bloko viskas grojo tik vaizdo nerode ir saugikli dar keiciau nes matyt kai lupo uztrumpino.
Bandysiu ieskot fiskutes kaip nors ir varyt pas elektrika ir ziuret kas gausis.


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2013, 20:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.25
Amžius:
55
Pranešimai:
321
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 740i 94'
Violetinė jungtis vaizdui įtakos neturi, tik pačios navigacijos darbui (atbulinis, mašinos greitis).


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 337 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery