Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 08:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2007, 19:03 
  
 
 
Prasau padekite. Pries metus pirkau '98 528i. Perkant jau buvo problema su skydeliu. Nerode 3 matmenu, kuro, lauko ir variklio temp. Kas like, viskas veike (greitis, apsukos, momentinis kuro sunaudojimas, "masinyte" rodanti perdegusias lempas ar atidarytas duris). Nuvarius pas meistra ir padarius diagnostika, ismete visu 3, anksciau mano minetu davikliu, klaida. Tada patikejau kompu ir pradejau ieskoti daviklio, kol nepaaiskejo kad visi mano davikliai veikia, pajungem temp. davikli kitai masinai. Teko pirkti nauja. Si priprogramavo prie masinos ir viskas veike, na gal 6 men, po kuriu eiline diena vaziuojant visi davikliai atsistojo i "senaja" padeti. Vel veziau masina i ta pati servisa, 2 savaites zaide su tuo skydliu, sake kad kazka pakeite jame ir vel viskas veike, pora menesiu. Siandien vel tas pats. Neveikia.
Gal kam jau buvo pasitaikiusi si problema? ačiū uz pagalba ir atsiprasau uz ilga laiska..

Parodymai:
Lauko temp. -40
Kuras: 0
Variklio temp.: sokineja be rysio.


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2007, 08:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
man kaip pakeite tepalus variklio ir pirma karta uzvedziau auto parode lauko temp -25, ir apie tris dienas vejus rode, paskuj viena ryta paklibinau visokius "dacikus" ir viska kas buvo panasu i juos, vel pradejo rodyt teisingus parodymus :) 2 dienas jau veikia, kiek ilgai veiks nzn.. (o dacikas pasirodo pas mane ne po bamperiu bet kazkur kitur isvestas nes ten jo nebuvo)

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2007, 23:08 
  
 
 
Negi niekas nesate susidures su panasia problema. I kur pradzioje ziuretumete jus mano vietoje? Radau internete kad gali buti skydelio maitinime izeminimo problema ir trumpina, dar kad atsukinetas skydelis ir uzdetas blogas kilometrazas. Ar tiesa kad masina pati nusiskaito auksciausia reiksme, zinau tik tiek kad rida uzsaugota keliose vietose, rakte, kompe ir dar kazkur. Skauciau kad esant dideliai ridai skydelis pradeda durniuoti. Dar kad uzvedimo spyneleje problema (bet nusprogo viskas vaziuojant).
Tiesa sakant nelabai tikiu nei vienu situ sprendimu. Rytoj/poryt vesiu masina i ta pati servisa, ziuresim gal isspres. Nenoriu kas 3 men. moketi po 350lt. Prasau patarkit ka nors :?

P.S.: Padauzymas nepadeda, antra karta nusprogus iskart sia priemone bandziau pritaikyti. Taikiau kokias geras 5 minutes, ne rusiska technika..


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 16:36 
  
 
 
Dar vienas klausimas. Kaip issiaikinti kad as naudoju ta skydelio tipa. Gal pas mane turi eiti skydelis su eilute, o buvo pajungtas ne tas skydelis ir periodiskai masina gadina idetus skydelius, siusdama signalus, kuriu maniskis neatpazysta ir suptrumpina.

Tik spelioju.. Zmones, padekit!


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 20:26 
  
 
 
pas mane vaziuojant irgi nusprogo lauko temp. dacikas ir benzo dacikas.bandziau daugka!keiciau skydelius-jie neatitiko!daug nervu padejau-atsibodo viskas,sustaikiau su tuo :evil: .zinau kad tikrai padeda kai perinstaliuoji skydelio informacija!net neklausk kur tai galima padaryti-pats ieskojau metus,neradau :cry:


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 21:41 
  
 
 
As radau ir zinau. Padeda, tik kad man jau antra karta ne i sio ne is to nusprogo. O tu pirkai masina jau su skydelio defektu ar pradzioje viskas gerai buvo?

Siandien nuvariau masina i servisa, pereis visus laidus nes prie fiskes nieko blogo nerado. Galiu parasyti jei ka ras. Turetu rytoj zinoti.

Seip programavimas padeda, man buvo parade kad veiktu abi temperaturos tik benzo nerode, nupirkus nauja skyda rode viska. Zesim, gal ras ka nors laiduose. Man uzsienio forumuose rase kad gali buti izeminimo stygius. Gal koks laidas bus luzes, nezinau net ka galvoti. Duosiu zinoti.


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 18:54 
  
 
 
kai pirkau masina viskas buvo o.k.,bet pernai vienas bybiarankis idejo slapuka,po to viskas ir prasidejo :twisted: ,jis lindo prie pagrindiniu kompo laidu-asilas ](*,)


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 19:03 
  
 
 
Mano masiniuka laiko jau antra diena. Knisasi per tuos laidus, prie kuriu jauciu ir pas mane bus kazkoks berankis prilindes dar pries perkant masina. Tikiuosi geriausio.

Tu pabandyk nuvaziuoti i statybininku g. 9, jie perprogramuoja skydelius, gal tau pades. Tik kad nebutu vel tas pats, kaip ir man. Sutaise, bet priezasties nepasalino ir vel nusprogo..


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery