Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Geg 2007, 14:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
38
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
BMW.SauberF1Team rašė:
kodel man issijungia po poros minuciu? :roll: dirba, dirba - po to issijungia ventiliatorius, mova ta (bent jau man taip sake) - atsikabina ar tas galiukas nesisuka :? Savaime aisku kondiske nustoja veikti.. Freonas papildytas.

o ilgam issijungia? nes mes kai draugelio E36 uzpildem tai irgi taip yra, kazkaip netycia pastebejom variklio sugusiavima o tai ivyksta del to kad issijungia ir isijungia kondicionierius, ir mums paasikino kad cia taip turi but, cia taip daro kondicionieriaus kompas, kai jau yra per daug isaldytas peciukas(kondicionieriaus) tada ji siek tiek atjungia, kad ten kazkas nesusidarytu ant jo


StandartinėParašytas: 27 Geg 2007, 17:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
nzn, bandziau vidine recirkuliacija jungti - tai pradejo man silta ora pusti :( kondiske neveike. Nors kol ziurejom pas speca - atsalde iki +6. Na manau vaziuosiu vel pas ji - tegul ziuri.


StandartinėParašytas: 04 Bir 2007, 13:09 
  
 
 
Nu va, vakar ir as apturejau tokia pacia problema, tik pas mane isvis jokio vejelio nei karsto nei salto, patikrinau, freono yra. Vyruciai, kas ten per firma Jonavos gatvej ir ar brangiai remontas kainavo?


StandartinėParašytas: 04 Bir 2007, 16:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.12
Amžius:
42
Pranešimai:
362
na cia gal durnas klausimas, bet vis tiek paklausiu: ar turi suktis sparnuote kondisino jei nera kompresoriaus na ir aisku freono, ar tik po kurio laiko kai uzsyla freonas ji sukasi. Matot reikia ziuret ar daug teks investuot.


StandartinėParašytas: 04 Bir 2007, 17:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.02.09
Amžius:
53
Pranešimai:
79
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 TDS ex
E91 330d rwd
Bent jau pas mane su ventiliatorium viskas gerai.Siaipjjis veikti turi visada-tik ijungus kondiske,ir nesvarbu ar yra freono ar nera.o antra padetis tai jau prie slegio aisku isikerta.Kai viskas veike tai buvo bent jau taip.Dabar radiatorius kiauras.

_________________
Vaziuok ir megaukis


StandartinėParašytas: 06 Bir 2007, 22:15 
  
 
 
:D Siandien meistriukas nustate, kad yra sugedes greicio reguliatorius. Beliko tik nuvaziuoti i srota ir nusipirkti veikianti. Meistras uztruko apie 10 minuciu, o pats reguliatorius kainuos sake apie 100 Lt.


StandartinėParašytas: 08 Bir 2007, 15:55 
  
 
 
Pasikeiciau greicio reguliatoriu..ta dabar net sheveliura velia :D. Tarp kitko jis randasi po bardacioku kairej pusej.


Prikabinti failai:
Atvaizd036.jpg
Atvaizd036.jpg [ 38.99 KiB | Peržiūrėta 4765 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 08 Bir 2007, 18:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.03.25
Amžius:
48
Pranešimai:
30
Miestas:
PANEVĖŽYS
Sveiki.Pas mane vienas rezistorius kondicionieriaus perdeges.Kur galimetu nusipirkti toki rezistoriu?Nes pirkti is KRASTOS ir moketi 170lt.nelabai norisi.Laužine turbut neparduos vienu rezistoriu.

_________________
123


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery