Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Bal 2024, 09:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Lie 2006, 21:33 
  
 
 
va manualas, apimantis 520i, 523i, 525i, 530i, 535i, 540i, 520d, 525d, 530d.

Linkas galioja 7 dienas (siandien 07.26)

http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... D739BE62F2


StandartinėParašytas: 29 Lie 2006, 17:19 
  
 
 
Sveiki,
dinges buvau is cia, bet dekui visiems uz mintis ryt bandysiu paleisti ta telika ant PALDK ziuresim kas bus....
Duosiu zinot.


StandartinėParašytas: 30 Lie 2006, 19:49 
  
 
 
Nulis garso NERA!!!!!
gal kas turis auto su tokiu teliku, pabandykit atjungti NAVI ir Changeri ir pasakykit ar garsas yra........
Nes itariu tik tai... kadangi kanalus rodo lyg paveiksliuka o garso nera ant visu sistemu....
O pas mane nera nei changerio nei navi... vokietis issieme mane kad jam pravers....

HELP!!!!


StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 08:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.09
Amžius:
42
Pranešimai:
163
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 530D '01 touring
AndriusB rašė:
Nulis garso NERA!!!!!
gal kas turis auto su tokiu teliku, pabandykit atjungti NAVI ir Changeri ir pasakykit ar garsas yra........
Nes itariu tik tai... kadangi kanalus rodo lyg paveiksliuka o garso nera ant visu sistemu....
O pas mane nera nei changerio nei navi... vokietis issieme mane kad jam pravers....

HELP!!!!

Nebuk tinginys :D ir pamaigyk ant kitu nustatymu. Pas mane ir tas pats buvo. pas mane dirbo nieko lygtai ant ceku, paskui BMW centre kazkodel perjunge ant (dabar 100% nesu tikras, nepamenu) PALDK6 ar panasiai.

_________________
Kalbėk tik tada, jei gali pasakyti kažką daugiau nei iškalbinga tyla!


StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 13:28 
  
 
 
AndriusB rašė:
Nulis garso NERA!!!!!
HELP!!!!


Nekokios naujienos :(
Itariu, kad tas tavo negeras fokietis galejo ir audio tiuneri isimti, per kuri eina visi garsai iskaitant ir TV, o tas tiuneris irgi labai nepigus irenginukas. Jis turetu stoveti ten pat kur ir CD changeris (statmenai jam) ir yra toks visas metalinis su antenos kistuku ir dar fiske su kruva laiduku.. pazek, gal tame problema


StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 13:57 
  
 
 
Ismingiau visus formatus ir zimbabves visokias ir visus kitus... bet garso ner...
o jokiu bloku ar pan. gale nera tuscia.... ten dabar pupso mano bolido alyva Castrol :roll:


StandartinėParašytas: 01 Rgp 2006, 15:02 
  
 
 
ar tik ne is klp masian pirkai, nepamenu metu , bet kai kai kas pardave tokia, atsargiai sutais tv.


StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 18:24 
  
 
 
Ne is klp, tiesiai is pono vokietuko... tik lietuvaiciai vezimu uzsieme.... gal jie nagus prikiso. Velnia jau cia tiesa rasi....


StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 18:31 
  
 
 
AndriusB rašė:
Ismingiau visus formatus ir zimbabves visokias ir visus kitus... bet garso ner...
o jokiu bloku ar pan. gale nera tuscia.... ten dabar pupso mano bolido alyva Castrol :roll:


Na jei nera to bloko, tai cia ir bus suo pakastas... arba tavo atveju kiaule fokiska pakista :(

Va foto kaip viskas turetu buti yra cia


StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 18:52 
  
 
 
Bet radijas groja viskas OK tik kuomet tv ijungi garsas dingsta.... bet ir to radio tuner nera pas mane... zodziu mistika, itariu busiu sestadieni vilniuj teks lekt krasta pakankinti, bet su jais sunku susisneketi... isdidus labai... bet teks, antra karta bendrauti rimtom temom :D


StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 20:32 
  
 
 
AndriusB rašė:
.. busiu sestadieni vilniuj teks lekt krasta pakankinti, bet su jais sunku susisneketi... isdidus labai... bet teks, antra karta bendrauti rimtom temom :D


Pabandyk lietuviskaj :lol: :lol: :lol:


StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 22:27 
  
 
 
Gena rašė:


Gal kas patars kaip tuos failiukus persipompuoti, nes as juos ten matau, o kaip save'intis neikertu?


StandartinėParašytas: 04 Rgp 2006, 08:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.05.18
Amžius:
47
Pranešimai:
279
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E46 318d
Nueini siuo adresu. Desiniajame virsutiniame kampe bus toks baltas langelis ir salia jo bus parasytos kelios raides, kurias reikia ivesti i ta balta langeli. Tada spaudi „download“. Palauki keliasdesimt sekundziu (ten jas skaiciuoja atgal, raso „please wait ....... seconds“). Baigus skaiciuoti sekundems, uzsidega uzrasas „click here to download“. Tada spaudi ant to uzraso ir atsiradus naujai lentelei, joje spaudi „save“, nurodai vieta, kur pas tave kompe issaugoti ir taip atsisiunti ;)


StandartinėParašytas: 07 Spa 2007, 22:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.09.11
Amžius:
53
Pranešimai:
59
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 525 TDS M51 '97
perkelta


Paskutinį kartą redagavo @bmw 08 Spa 2007, 12:02. Iš viso redaguota 2 kartus.

StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 01:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.12
Amžius:
47
Pranešimai:
129
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530D 02'
Man ir, kol ish vokieciu atvare, tai CD chendzeris dingo. Tai Kauno auto turguj uz 400lt. nusipirkau. Pilnas kompaktu buvo, jauciu "nevogtas" :mrgreen: , dabar ten akcija, pagalvojau, perki mage, kompaktai dovanu :mrgreen: , bet ka daryt, kai naujas kainuoja apie 1600lt. O garso blokas irgi sugedes buvo, tai uzsakiau ir per 2 sav. "padare". Veikia kaip naujas, kainavo 1000lt. O Antano nuotraukoj ten ir matosi garso blokas (jis ji pazymejas Radio tuner, Krastoj vadinas: Radijo blokas ir kainuoja 2700lt., o liaudis vadina garso bloku), vaizdo blokas, CD chendzeris ir navigaciniu disku grotuvas, tiesa virs tos navigacijos dar turetu but telefono blokas. Man tai nedaeina, AndriusB, kaip pas tave yra garsas ir vaizdas masinoj, kai nera garso ir vaizdo bloku?!
O TV, PALDK6, po Krastos, kaip ir Mindex rase, rodo puikiai ir garsas yra. Tiesa, dar patarimas, kai gausi CD chendzeri, tai ant jo sono yra toks reguliatorius, tai nustatyk taip, kaip ji isimontuosi, vertikaliai arba horizontaliai. Nes man buvo bajeris, nusipirkau, pavariau, ogi sokineja, tai as ji atgal nutempiau, o turginis ir parode, kur ir ka pasukt, kazkaip nedaejo ](*,) . Buvau dar garso dirbtuvese, desiu DVD, tai ten specai irgi sake, kad sokinet neturi, ir tikrai, nureguliavus nebesokineja!


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery