Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 03:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 28 Spa 2012, 23:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.07.31
Amžius:
31
Pranešimai:
43
Automobiliai:
E46 coupe
Sveiki. Pas mane E39 2003metu touringas. Noreciau pasikeisti is medziaginiu sedyniu i odines, na bet tai dar ne galas. Pas mane jos sildomos, bet ne elektrines. Noreciau isideti odines sildomas ir elektrines (jei tai butu galimybe).
Kiek esu girdejes, elektrinem sedynem pasijungt uztenka kazkaip pliusa atsivest ir pajungt. Ar tai tiesa? Kokie dar niuansai, kuriuos tureciau zinot?
Kitas klausimas- ar reikia ieskotis panasiu metu salono? Turiu galvoj, ar tinka fiskes is senesniu (pre-facelift) i naujesnius (facelift)?
Paskutinis klausimas. Kokiu budu reiktu nuimti dureliu medziagine dali (ta viduri, nes gali but, kad desiu sviesu salona is tamsaus, del to man reikes pasikeisti tik viduri dureliu.. Ta vieta kur uz rankenos..)?

ačiū kolegos.


StandartinėParašytas: 29 Spa 2012, 17:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.10
Pranešimai:
881
Miestas:
Šakiai-Vln
Automobiliai:
BMW D
Ant begeliu tai tikrai tiks. Del E39 nesu dares tokiu makliu, bet E34 esu keites, tai reikejo tik kilima atsilupti po sedyne ir susirasti fyske- sujingti ir veikia..


StandartinėParašytas: 29 Spa 2012, 18:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.31
Amžius:
35
Pranešimai:
672
Miestas:
Kedainiai/Kaunas
Automobiliai:
E60 535d M57N 06'
ex:E39 528 M52 96`
Mindeee rašė:
Sveiki. Pas mane E39 2003metu touringas. Noreciau pasikeisti is medziaginiu sedyniu i odines, na bet tai dar ne galas. Pas mane jos sildomos, bet ne elektrines. Noreciau isideti odines sildomas ir elektrines (jei tai butu galimybe).
Kiek esu girdejes, elektrinem sedynem pasijungt uztenka kazkaip pliusa atsivest ir pajungt. Ar tai tiesa? Kokie dar niuansai, kuriuos tureciau zinot?
Kitas klausimas- ar reikia ieskotis panasiu metu salono? Turiu galvoj, ar tinka fiskes is senesniu (pre-facelift) i naujesnius (facelift)?
Paskutinis klausimas. Kokiu budu reiktu nuimti dureliu medziagine dali (ta viduri, nes gali but, kad desiu sviesu salona is tamsaus, del to man reikes pasikeisti tik viduri dureliu.. Ta vieta kur uz rankenos..)?

ačiū kolegos.

pats kaiptik dabar vykdau tokia konversija, tik dedamos yra E38 contour priekines sedynes... pas mane nebuvo sildymo, nei elektros, buvo paprastas skudurinis salonas. Kad sedyniu elektra veiktu jom uztenka pliuso ir minuso, kad padaryti tvarkingai reikia gerokai daug darbo ir ardymo. As dariau viska tvarkingai, todel jungiau viska kaip originalas, sedyniu elektra uzsimaitina is saugiklines esancios po vairuotojo sedyne, ten stovi berods 80A saugiklis sedyniu maitinimui, tada taspats pliusas dalinasi, vienas nueina tiesiai i bardacioko saugikline, kitas eina i rele esancia vairuotojo pusej, tada eina atgal i saugikline. Ta rele atjungineja vairuotojo sedynes maitinima, kadangi nuo topacio pliuso uzsimaitina ir elektrinis vairo kelmas bei sedyniu atmintis. Gal kiek painiai aprasiau, bet nesunku suprasti, kad tokia kaip oem instaliacija yra ganetinai sudetingas dalykas. Kas del duru absyfkiu tai ten padarytas toks dalykas, kad medziaga klijuota ant fanieros ir ta faniera priklijuota su karstais klijais prie vidines duru fanieros. Bent jau mano manymu ta medziaga pakeisti tvarkingai nelabai imanoma, rankenas pakeisti dar galima ,bet absifkiu tai nelabai, todel galvoju apie absyfkiu dazyma. Bet sito eksperimento dar nedariau :) kas del sedyniu sildymo tai negaliu pakomentuot kadangi pas tave stovi vadinamas switch center o ne atskiri mygtukai centrinej konsolei, bet esme manau bus tapati, is mygtuku ateina pliusas ir i mygtukus eina temperaturos signalas, o minusas pasiemamas nuo minuso tasku esaniu po kilimu.

_________________
BMW automobilių diagnostika, kodavimas.
8-638-58655


StandartinėParašytas: 29 Spa 2012, 19:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
36
Pranešimai:
1899
Miestas:
Kaunas
Kas dėl absiuvkių, tai pakeist įmanoma- iš kitos pusės gerai su statybiniu fenu reik šildyt ir lupt palengva (pasitelkiant ilgą peilį ar atsuktuvą), bet ir tai bus vargo tas medžiagas nuimt. Aišku iš kitos pusės prekinės išvaizdos greičiaučiai nebeliks, bet perklijavus prie kitų durų apmušimo viso to nesimatys. Priklijuojant gerai turėti suspaudėjų (ir nemažai, jei ne vienas dūrų apdailas per kartą tvarkyt), tarp suspaudėjo ir odos patartina dėti kokį intarpą, kad tolygiau paskirstytų prispaudimą ir įspaudų neliktų. Sunkiausia (gal labiau kėbliausia) vieta priklijuojant yra odinės apdailos išlenkimas nueinantis į daiktadėžę (landą), nes nulupus odines apdailas ties ta vieta ji nori tiestis, tai priklijuojant nepagailėk prispaudimo. Klijų šiais laikais visokių visokiausių yra, tai išsirinkt pakankamai stiprius nemanau, kad kils problemų. :wink:


StandartinėParašytas: 29 Spa 2012, 20:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.07.31
Amžius:
31
Pranešimai:
43
Automobiliai:
E46 coupe
Aisku. Na kur kas sudetingiau nei isivaizdavau..


StandartinėParašytas: 30 Spa 2012, 19:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.15
Amžius:
35
Pranešimai:
962
Automobiliai:
e61 525d 05'
Ex:
E39 530i 01'
E34 525i 88'
E32 735i 89'
Kiek man teko nuo durų tas odos apdailas nuiminėt/uždėt tai paprasčiausiai iš blogos pusės nugreždavau tvirtinimus ir kuo puikiausiai nusiimdavo. O uždėt jau kaip nori, aš klijavau tuose taškuose pačiuose kur nugrežiau org. ir niekas nepasakytų, kad kažkas daryta.


StandartinėParašytas: 31 Spa 2012, 00:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.31
Amžius:
35
Pranešimai:
672
Miestas:
Kedainiai/Kaunas
Automobiliai:
E60 535d M57N 06'
ex:E39 528 M52 96`
ta prasme isardydavai visa absifke neatklijaves medziagos?

_________________
BMW automobilių diagnostika, kodavimas.
8-638-58655


StandartinėParašytas: 03 Lap 2012, 20:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.15
Amžius:
35
Pranešimai:
962
Automobiliai:
e61 525d 05'
Ex:
E39 530i 01'
E34 525i 88'
E32 735i 89'
Nieko atklijuot man tikrai nereikėjo, nusigrežė tie tvirtinimai iš kitos pusės ir išsiardo visa abloškė dalimis. Čia aš su odine taip žaidžiau, medžiaginės gal ten kitaip kažkaip priklijuotos, nemačiau.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery