Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 17:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Rgp 2012, 11:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.12.27
Pranešimai:
18
Automobiliai:
E39 525d 2003, automatas
Sveiki,

Turiu E39 525d 2003 metų, automatą su didžiuoju ekranu (16:9 TV ir Navi) ir originaliu 6 CD changeriu bagažinėje. Skaičiau apie aparatūros įdėjimą kitose forumo temose, bet taip man iki galo ir netapo aišku, kokį variantą turėčiau pasirinkti. Kaip temos pavadinimas sako, norėčiau turėti galimybę ant TV groti DVD video ar bent jau MP3 dainas iš USB Flash'o. Galvojau apie MP3 FM siųstuvą, bet man nepatinka, kad jis jungiasi prie pridegiklio ir matosi, o ne kur nors paslėptas.
Man iškilo keli klausimai:
1. Kokį DVD/MP3 playerį patartumėte pirkti? Nesinori labai brangaus, nes nesu melomanas, o esama mašinos audio sistema mane pilnai tenkina, tik kad norisi daugiau nei CD changerio. Internete daugelis playerių skirti dėti vietoje originalių radijų, o man tai netinka. Norisi tokio, kurį galėčiau paslėpti bardačioke ar kitur ir valdyti su pulteliu ar pan. Ar visi pulteliai veikia tik IR spinduliais, o gal yra veikiančių ir radijo bangomis, kad nereikėtų tiesioginio matomumo iki playerio?
2. Kaip pasijungti prie esamos sistemos? Iš kitų temų supratau, kad video jungiamas per TV AV inputą, tačiau ten tik MONO garsas. Žinoma norisi STEREO, todėl norėčiau žinoti, kaip kam pavyko tai pasidaryti. Kaip dėl AUX prijungimo? Ar susiderins garsas kartu su AV vaizdu?
Būtų puiku sulaukti informacijos iš žmonių, kurie jau realiai pasidarė kažką panašaus, todėl labai praverstų linkai apie jūsų naudojamą aparatūrą, kur pirkot ir pan. Valdymo per originalų meniu aišku nepavyks padaryti, bet norėtųsi, kad būtų pultelis. Manau ir kitiems ši informacija ir rekomendacijos vienoje vietoje būtų labai naudingos.

Dėkoju.


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2012, 21:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.10.21
Amžius:
48
Pranešimai:
50
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
E91 330 xd '2009
Skype:
ALONZO31
Nikas:
MEKUTIS
Sveix , zinau ,kas gali padaryt tai. Yra zmogelis,tuo uzsiima . Man padare , kaina apie 700 lt (darbas ir dezute - plejeriukas ). Ideda i bagazine dezute,ten kisi fliasha , kas fliashe ,viska beveik skaito visus formatus , (fliashas) ar hardukas turi but iki 1000 GB . As isidejes nesiojama harduka 1 TB . Garsas stereo , pries tai turi isimt audio deze ir paduot, ten reik perlituot kazka ir padaro jis stereo . jei uztenka mono,100 lt pigiau .Valdai viska su distanciniu ,akis kairej pusej prie paneles .Garsas veikia ir an vairo . Veiksmas Kaune . Jei dar neturi , pasakysiu kaip kur kreiptis , parasyk man i skypa : alonzo31


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 09:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.09
Pranešimai:
474
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39
Tai tas numeris kazkoks paslatingas, kad niekas negali jo zinoti? Gal geriau idek, kad kitiems prireikus galetu pasiskambinti tiesiogiai :)


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 12:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.12.27
Pranešimai:
18
Automobiliai:
E39 525d 2003, automatas
Suprantu, kad yra zmones, kurie gali padaryti, bet as galvojau pats kazka panasaus atlikti... :) Kitaip nebuciau rases cia i foruma :) Nejaugi niekas negalit parasyti, kokia iranga ideta ? T.y. koks playeris ir pan ? Ar cia tokia paslaptis? ;)


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 16:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.10.21
Amžius:
48
Pranešimai:
50
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
E91 330 xd '2009
Skype:
ALONZO31
Nikas:
MEKUTIS
Pas mane idejo ELLION LABO - 110 . Nusipirk toki ,prasivesk laidus , issiimk audio deze, atsidaryk , persilituok laidus jei zinai kuriuos kad butu stereo,nes as nezinau,man viska padare . Prasivesk distancinio aki ir viskas . Siaip meistras man nieko nesake,palikau masina,uz 3 valandu viskas padaryta . Zinau tiek pat kiek tu .Tik va an plejerio pavadinima matau ,tai tik tiek galiu padet .


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 16:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.10.21
Amžius:
48
Pranešimai:
50
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
E91 330 xd '2009
Skype:
ALONZO31
Nikas:
MEKUTIS
http://www.fogsat.lt/prekiu-katalogas/3 ... o-110.html


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 17:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.10.21
Amžius:
48
Pranešimai:
50
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
E91 330 xd '2009
Skype:
ALONZO31
Nikas:
MEKUTIS
Stereo manau pats nepadarysi, niekas tau nepasakys,nes uz ta darba 100 lt ima .Man tas kur dejo ta plejeri ,sake net ne pats perlituoja,o tipo nesa kazkokiam kietuoliui , ten jam 100 lt duoda kad padarytu . Nes deze nuveziau padaviau pries diena kad perdarytu.Sake jei nereik stereo, 100 lt iskart pigiau


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2012, 22:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.12.27
Pranešimai:
18
Automobiliai:
E39 525d 2003, automatas
Dekui uz info. Bandysiu gal pats daryti, yra kazkiek informacijos internete, nes 700lt moketi uz viska, kai ebay'uje toki playeri maziau nei uz 300Lt galima nupirkti, tai manyciau brangoka... Be to visai idomu paciam pasikrapstyti. :) Galejau ir GPS/GSM apsaugos sistema duoti kazkam ideti, bet paciam uzsiimant kainavo viskas iki 300Lt su pasto muitais... :)
Gal dar kas nors turi kitokios irangos garso/vaizdo sistemai?


StandartinėParašytas: 15 Geg 2013, 01:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.23
Amžius:
33
Pranešimai:
299
Automobiliai:
ex 99' E39 530d
ex 01' E39 530d
ex 04' E53 3.0d
ex 05' E61 2.5d
13' F30 328xi
12' F10 528xi
duokit to stebukladario kontaktus, kur perdaro av in'a i stereo. ačiū ;)


StandartinėParašytas: 15 Geg 2013, 17:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.04.20
Amžius:
36
Pranešimai:
91
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 97 Matte
Skype:
arvsak
Nikas:
bem3w9
Sveiki man irgi butu idomu kazka tokio isideti nes tas cd changer su tuo ne mp3 formatu tikras peilis, pas mane irgi 16 9 monitorius bandziau ir su mp3 nuo prikurkes garsas tragiskas snipstymas bandziau ant visokiu bangu kol neuzkurta nieko uzkuri pradeda snypst radijos bangos ir garso kokybe ssss. KLAUSIMAS ar as taip pat galiu prisijungti ta aparaciuka kur linkas numestas, pastaba (pas mane nera tv bloko) monitorius yra navi telefonas ar reikalingas tas tv blokas? ir kaip zinot ar jis netycia yra masinoj? kaip suprantu jai ant monitoriaus nera funkcijos tv reiskiasi nera, teisus as? ačiū uz atsakymus tikiuosi ju sulaukti :)))


StandartinėParašytas: 16 Geg 2013, 00:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.23
Amžius:
33
Pranešimai:
299
Automobiliai:
ex 99' E39 530d
ex 01' E39 530d
ex 04' E53 3.0d
ex 05' E61 2.5d
13' F30 328xi
12' F10 528xi
Taigi pasidalinsiu mintimis su jumis, galbut ispresim bmw dvd playerio mono garso problema.

Siandien prisiverciau prastitemt ekranuotus laidus (dvd playerio), esmes nekeicia - liko zyzimas (generatoriaus rezonavimas), turbut reiks pralituot visus laidus, na bet esme ta, kad apsiejau su 2 laidais, t.y. vienas video in'as, kitas audio in'as. Liko dar 1 papildomas laidas audio, kurio neina niekur pajungti (pagal tv bloko pinouta jis vaapsie ne i tema, nes tik 1 audio inas), zinoma, ji galima jungti i ta pati audio in pin'a, bet garsas vis tiek lieka mono.

Mano mintis kaip garsa padaryti stereo: pajungti abudu garso laidus tiesiogiai i radio bloko audio in'a, t.y. garsa jungti ne per video bloka, o tiesiai i audio, paliekant tik 1 laida pajungta i tv bloka. Mano radio bloko pinoutas:

Paveikslėlis

Dabar klausimas: kokiu budu E39 yra transliuojamas garsas? T.y. kada groja radija/cd/kasete ?
Jeigu tik pasirenkant tam tikra funkcija (radija/cd/tape) yra aktyvuojamas tam tikras signalas is tam tikro irenginio (tape - mago, cd - changerio, radijos - antenos stiprintuvo) ir pasigirsta garsas, tada reiskiasi, kad jeigu as paduociau audio signala i kazkuri is kanalu, tureciau girdeti garsa per kaloneles. Tokia logika vadovaujantis, jeigu as pajungciau dvd playerio audio laidus i B fyskes 1,2 ir 6,7 pinus, ijungus dvd playeri garso signalas butu laikomas kaip kasete, ir jeigu garso transliavimo principas toks, kaip auksciau minejau, turetu buti stereo garsas. Jeigu principas ne toks, tik ijungus dvd playeri ir nuejus i Tape rezima, bus girdimas dvd garsas...

Bandysiu rytoj galbut patikrinti, jeigu kas nors gausis - pranesiu, jeigu nesigaus, turiu kita plana, tik reiks daug pasedet ir pasigamint sistema, kuri naudotu tape kanala kaip dvd garso kanala, o rv kameros kanala, kaip vaizdo transliavimo. Cia reiks pasedet braizantis schema su relem, nes pas mane ir rv kamera yra #-o

Prirasiau daug ir painiai, bet kas labiau draugaujat su elektra nei as, paziurekit ar tiesos cia kiek nors yra.


StandartinėParašytas: 20 Geg 2013, 18:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.23
Amžius:
33
Pranešimai:
299
Automobiliai:
ex 99' E39 530d
ex 01' E39 530d
ex 04' E53 3.0d
ex 05' E61 2.5d
13' F30 328xi
12' F10 528xi
Hehe, kad ir kiek moderatoriai tryne mano temas del dvd playerio ir su stereo garso problemu, bet galu gale pasidariau. Liko svariausias darbas, issivesti IR akyte. Garsas stereo, kokybe gera, klipuose ir subas groja, filmuota telefonu. Originalus 16:9 magas.

Taigi jusu teismui:





Draugyste su RV kamera:



P.S. sorry uz mirstancio telefono aimanas :))
P.P.S. visi klipai is youtubo siusti groja


StandartinėParašytas: 20 Geg 2013, 20:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.04.20
Amžius:
36
Pranešimai:
91
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 97 Matte
Skype:
arvsak
Nikas:
bem3w9
Cl0wN rašė:
Hehe, kad ir kiek moderatoriai tryne mano temas del dvd playerio ir su stereo garso problemu, bet galu gale pasidariau. Liko svariausias darbas, issivesti IR akyte. Garsas stereo, kokybe gera, klipuose ir subas groja, filmuota telefonu. Originalus 16:9 magas.

Taigi jusu teismui:





Draugyste su RV kamera:



P.S. sorry uz mirstancio telefono aimanas :))
P.P.S. visi klipai is youtubo siusti groja


Sauniuolis smagu tiesiog ziureti. Kiek viskas kainavo? as irgi apie si dalyka galvoju tik pas mane nera tv bloko tai ar imanoma padaryti kad mano 16 9 monitorius roditu vaizda kaip tavasis?


StandartinėParašytas: 20 Geg 2013, 20:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.23
Amžius:
33
Pranešimai:
299
Automobiliai:
ex 99' E39 530d
ex 01' E39 530d
ex 04' E53 3.0d
ex 05' E61 2.5d
13' F30 328xi
12' F10 528xi
Nemanau, kad be tv bloko kas iseitu. Paieskok skelbimuose, kai pasikeite tv i skaitmena, jie tapo beverciai, nes netraukia tv, maciau kelis kart, apie 100 pinigu praso uz ji.
O kainavo tai kiek pamenu:
1x dvd playeris, naudotas, 200lt
1x RV kamera, 50 lt~
Na ir visokios reliukes, laidai ir visos kitos medziagos reikalingos pasijungt viskam +- 100 lt.
Ir zinoma nemazai alaus kol viska susijungi, ir susigalvoji kaip pravest laidus... :)


StandartinėParašytas: 21 Geg 2013, 15:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.04.20
Amžius:
36
Pranešimai:
91
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 97 Matte
Skype:
arvsak
Nikas:
bem3w9
Cl0wN rašė:
Nemanau, kad be tv bloko kas iseitu. Paieskok skelbimuose, kai pasikeite tv i skaitmena, jie tapo beverciai, nes netraukia tv, maciau kelis kart, apie 100 pinigu praso uz ji.
O kainavo tai kiek pamenu:
1x dvd playeris, naudotas, 200lt
1x RV kamera, 50 lt~
Na ir visokios reliukes, laidai ir visos kitos medziagos reikalingos pasijungt viskam +- 100 lt.
Ir zinoma nemazai alaus kol viska susijungi, ir susigalvoji kaip pravest laidus... :)


Tu teisus jie dabar beverciai, kaip skaitmena atsirado, gera mintis reiks paieskoti, o ar RV kamera butina? cia kaip suprantu atbulini ijungus? Nestringa neveluoja vaizdas ant monitoriaus?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery