Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 135 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Sau 2015, 16:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.01.18
Pranešimai:
1651
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 530d M57 '99
ex SAAB 9-5 1.9 TiD '09
Cadillac ATS '19
Skype:
einoras.r
PrakalejaS rašė:
Tema +- tvarkingai sukurta, gal taip griežtai nereikėjo. Aišku pats klausimas toks savotiškas, bet gal žmogui tie vienkartiniai 4Eur yra labai daug...
ps. http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... 106&_rdc=1


Yra pritaikyta tema trumpiems klausimams bendrame techniame forume. Jeigu leisti tokioms temoms egzistuoti, tada kažkur per savaitę skiltis pasidaro prikimšta vienkartinių klausimų ir dviejų "postų" temų. Tada jau nieko neįmanoma rasti ir palaikyti tvarką. Nemanau, kad kiti forumo dalyviai turi kentėti, kad kažkas neturi 4 Eur, neranda paieškos mygtuko, nesupranta kaip veikia starteris, neranda kuro užpylimo angos ir t.t.

_________________
Šiuolaikinį BMW sudaro apie 30000 detalių...


StandartinėParašytas: 08 Sau 2015, 17:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
41
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Taip, sutinku, tiesiog gaila pasidarė :-)
Einoras R. rašė:
Yra pritaikyta tema trumpiems klausimams bendrame techniame forume. Jeigu leisti tokioms temoms egzistuoti, tada kažkur per savaitę skiltis pasidaro prikimšta vienkartinių klausimų ir dviejų "postų" temų. Tada jau nieko neįmanoma rasti ir palaikyti tvarką. Nemanau, kad kiti forumo dalyviai turi kentėti, kad kažkas neturi 4 Eur, neranda paieškos mygtuko, nesupranta kaip veikia starteris, neranda kuro užpylimo angos ir t.t.

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 08 Sau 2015, 17:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
Einoras R. rašė:

Yra pritaikyta tema trumpiems klausimams bendrame techniame forume. Jeigu leisti tokioms temoms egzistuoti, tada kažkur per savaitę skiltis pasidaro prikimšta vienkartinių klausimų ir dviejų "postų" temų. Tada jau nieko neįmanoma rasti ir palaikyti tvarką. Nemanau, kad kiti forumo dalyviai turi kentėti, kad kažkas neturi 4 Eur, neranda paieškos mygtuko, nesupranta kaip veikia starteris, neranda kuro užpylimo angos ir t.t.


tik kad ponas ir iš ten klausimai dingsta

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 08 Sau 2015, 19:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.01.18
Pranešimai:
1651
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 530d M57 '99
ex SAAB 9-5 1.9 TiD '09
Cadillac ATS '19
Skype:
einoras.r
Marius. rašė:

tik kad ponas ir iš ten klausimai dingsta


Aš ne vienintelis moderatorius. Didžiąją laiko dalį kuruoju 5 serijos skiltį. Bet žinoma-kartais ištrinu ir iš ten tokius dalykus, kurie jau yra išdiskutuoti, arba priklauso off-topo reikalams, kadangi ten visgi techninis forumas.

_________________
Šiuolaikinį BMW sudaro apie 30000 detalių...


StandartinėParašytas: 08 Sau 2015, 22:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.03
Amžius:
38
Pranešimai:
255
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 M62B35 '97
E38 M62B44TU '00
Skype:
vladasgin
Einoras R. rašė:
Sunku net kažką pakomentuoti. Visiškai lempinė tema.

Vat ir atsakymas :) Tema labiau VARŽTINĖ tuomet, Einorai.
Retai beužsuku į šį forumą, bet matomai daug moderatorių pasikeitė ir dabar itin komplikuotai patapo kažko paklausti, nes sunku kažkurio moderatoriaus kriterijus atitikti.


Taigi, forumo taisykles pasitikslindamas dar kartą perskaičiau:
Pavadinimas: Grieztos taisykles, kuriu nesilaikant temos bus trinamos! // Igoris R. rašė:
1. Prieš kuriant naują temą būtina perversti senas temas ar pasinaudoti paieška, siekiant išvengti vienodų temų kūrimo.
2. Temos pavadinimas turi prasidėti automobilio kėbulo kodu, įrašytu laužtiniuose skliaustuose, pvz [E34], [E39], [E60] ir panašiai.
3. Temos pavadinime turi būti aiškiai suformuluota problema.
4. Pirmojoje temos žinutėje turi būti išsamiai pateikti automobilio duomenys (metai, variklis, kebulo tipas, degalų rūšis) bei išsamiai aprašyta problema.
6. Visos temos, kurios neatitiks surašytų taisyklių, bus rakinamos arba trinamos.

1. Paieška buvo naudotasi ne tik jūsų forume, bet ir kitur, ir niekur neradau atsakymo.
2. Nurodytas buvo ir variklio kodas.
3. Buvo aiškus klausimas - varžto matmenys (kiti matomai net antraštės neperskaitę puolė komentuoti, kad man yra per brangu už varžtą mokėti 4eur)
4. Pirmoje žinutėje nurodžiau, kodėl to klausiau - NES IEŠKAU VARŽTO SU MAGNETINE GALVUTE (ir ten buvau parašyęs didžiosiomis raidėmis)
5. kaip ir nėra tokio :)
6. Galvojau, kad mano tema atitiks visus išvardintus reikalavimus galvojau, tad nusprendžiau pasielgti CRAZY ir paskelbti naują temą. O kadangi ji buvo ištrinta, klausiu, kas su ja buvo blogai kaip galėčiau ją pataisyti, nes ....:
Pavadinimas: Kodėl čia atsiranda temos? // Igoris R. rašė:
Autoriu, kurie pries kurdami temas nesugeba pasiskaityti forumo taisykliu, temos keliaus i siukslyna, kur jos bus laikomos iki autorius sutvarkys tema arba bus istrintos po 5 dienu.

P.S. jaučiuosi perskaitęs taisykles ir sukūręs jas atitinkančią temą.


Pagal forumo taisykles kaip ir viskas ok, todėl ir teiraujuosi, kas su tema blogai, kaip ją galėčiau pataisyti, kad atgal perkeltumėte.

P.S.

Einoras R. rašė:
Yra pritaikyta tema trumpiems klausimams bendrame techniniame forume. Jeigu leisti tokioms temoms egzistuoti, tada kažkur per savaitę skiltis pasidaro prikimšta vienkartinių klausimų ir dviejų "postų" temų. Tada jau nieko neįmanoma rasti ir palaikyti tvarką. Nemanau, kad kiti forumo dalyviai turi kentėti, kad kažkas neturi 4 Eur, neranda paieškos mygtuko, nesupranta kaip veikia starteris, neranda kuro užpylimo angos ir t.t.

Einorai, ar čia yra enciklopedija ar forumas ? Nuo kada "tvarka" yra rašyti viską vienoje temoje. Arba iš kur ištraukei, kad neturiu 4eur? Tu komentuoji neskaitęs temos, tai gal ir moderatoriai jas trina taip pat ?:)


StandartinėParašytas: 08 Sau 2015, 22:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.01.18
Pranešimai:
1651
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 530d M57 '99
ex SAAB 9-5 1.9 TiD '09
Cadillac ATS '19
Skype:
einoras.r
VladasKLP rašė:
Vat ir atsakymas :) Tema labiau VARŽTINĖ tuomet, Einorai.
Retai beužsuku į šį forumą, bet matomai daug moderatorių pasikeitė ir dabar itin komplikuotai patapo kažko paklausti, nes sunku kažkurio moderatoriaus kriterijus atitikti.


Taigi, forumo taisykles pasitikslindamas dar kartą perskaičiau:

1. Paieška buvo naudotasi ne tik jūsų forume, bet ir kitur, ir niekur neradau atsakymo.
2. Nurodytas buvo ir variklio kodas.
3. Buvo aiškus klausimas - varžto matmenys (kiti matomai net antraštės neperskaitę puolė komentuoti, kad man yra per brangu už varžtą mokėti 4eur)
4. Pirmoje žinutėje nurodžiau, kodėl to klausiau - NES IEŠKAU VARŽTO SU MAGNETINE GALVUTE (ir ten buvau parašyęs didžiosiomis raidėmis)
5. kaip ir nėra tokio :)
6. Galvojau, kad mano tema atitiks visus išvardintus reikalavimus galvojau, tad nusprendžiau pasielgti CRAZY ir paskelbti naują temą. O kadangi ji buvo ištrinta, klausiu, kas su ja buvo blogai kaip galėčiau ją pataisyti, nes ....:


Pagal forumo taisykles kaip ir viskas ok, todėl ir teiraujuosi, kas su tema blogai, kaip ją galėčiau pataisyti, kad atgal perkeltumėte.

P.S.


Einorai, ar čia yra enciklopedija ar forumas ? Nuo kada "tvarka" yra rašyti viską vienoje temoje. Arba iš kur ištraukei, kad neturiu 4eur? Tu komentuoji neskaitęs temos, tai gal ir moderatoriai jas trina taip pat ?:)



Bent jau klausti čia: viewtopic.php?f=36&t=81081

Atgal nebus perkelta, nes tema nėra aktuali plačiąjam vartotojų ratui.

P.S. tamsta blogai ieškote, trys sekundės darbo: http://www.uucmotorwerks.com/magnetic_d ... /index.htm

Šia džiugia nata ir baikime.

_________________
Šiuolaikinį BMW sudaro apie 30000 detalių...


StandartinėParašytas: 08 Sau 2015, 23:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
be reikalo prikibai, einorai. tema lempine, bet galejei padaryti 2 zinutes (klausimas/atsakymas) ir uzrakinti.
krasta nera kiekviename mieste, o tekinimo stakliu daug paprasciau galima rasti. ziurek kita karta dar kam nors praverstu sia informacija.
ps. tai ne vienintele tokia tema, sukurta pagal taisykles ir iskeliavusi i siuklyna tik pagal tamstos nuosprendi.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 08 Sau 2015, 23:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.01.18
Pranešimai:
1651
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 530d M57 '99
ex SAAB 9-5 1.9 TiD '09
Cadillac ATS '19
Skype:
einoras.r
DmK rašė:
be reikalo prikibai, einorai. tema lempine, bet galejei padaryti 2 zinutes (klausimas/atsakymas) ir uzrakinti.
krasta nera kiekviename mieste, o tekinimo stakliu daug paprasciau galima rasti. ziurek kita karta dar kam nors praverstu sia informacija.
ps. tai ne vienintele tokia tema, sukurta pagal taisykles ir iskeliavusi i siuklyna tik pagal tamstos nuosprendi.


Niekas, ko negalima rasti paieškoje, arba kas nesikerta su logika nėra trinama. Begalo galima diskutuoti, bet esmė yra tokia, kad dabar yra 43 puslapiai E39 skiltyje iš kurių mažiausiai 35 yra užpildyti tokiais užrakintais ir neužrakintais paklausimais, kurie kartojasi kas du-tris puslapius. Dauguma tų temų nudvėsė dar 2005 metais. Jeigu tema techniškai sukurta pagal taisykles, dar nereiškia, kad ji nesikerta su viena, arba 20 temų, kuriuose viskas išdiskutuota.

P.S. 1. Magnetinio varžto joks tekinojas nepadarys, o karterio varžtų su konkrečiai magnetine galvute nėra iš principo, magnetinė būna tik sriegta varžto dalis. 2. Krastoje nurodyti matmenys (M12x16) yra teisingi, tokių varžtų yra prekyboje įvairių DIN.

P.S.S. Tamsta geriau nerašinėtumėte temose, kaip galima diskutuoti 25 psl. apie du termostatus, nes jeigu aš užrakinsiu tą temą, per dieną atsiras 2 forumo puslapiai su naujomis temomis "[E39] Kiek yra termostatų?" "[E39] Temperatūra nesilaiko, help" ir t.t. Jos irgi bus sukurtos pagal taisykles, bet esmė juk ne tame.

_________________
Šiuolaikinį BMW sudaro apie 30000 detalių...


StandartinėParašytas: 08 Sau 2015, 23:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
Esmė tame, kad tu visad turi likti teisus.

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 09 Sau 2015, 00:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8028
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
Einoras R. rašė:
Niekas, ko negalima rasti paieškoje, arba kas nesikerta su logika nėra trinama.

na gi na gi, kur mano tema dingo apie e60 duru rankena? teko pm bendrauti, nemanau kad tai normalu. esu tikras atsakymo man nepasakysi.
Einoras R. rašė:
Begalo galima diskutuoti, bet esmė yra tokia, kad dabar yra 43 puslapiai E39 skiltyje iš kurių mažiausiai 35 yra užpildyti tokiais užrakintais ir neužrakintais paklausimais, kurie kartojasi kas du-tris puslapius.

tik neisgalvok. iki tau pradejus priziureti sia skylti buvo virs 60 puslapiu, o skyrelio vaizdas buvo kaip pvz dabar E36 kur nors per viduri, pvz 55 psl. ir temos nebuvo paprastai istrintos ar uzrakintos, visos sutvarkytos, sutrumpintos, sujungtos, perkeltos ir panasiai. po darbu jis suplonejo iki ~40psl.

Einoras R. rašė:
Krastoje nurodyti matmenys (M12x16) yra teisingi, tokių varžtų yra prekyboje įvairių DIN.

nebuvau tikras del zingsnio. turi buti pagrindinis, bet galiu daleisti kad per klaida nenurode.

Einoras R. rašė:
Tamsta geriau nerašinėtumėte temose, kaip galima diskutuoti 25 psl. apie du termostatus, nes jeigu aš užrakinsiu tą temą, per dieną atsiras 2 forumo puslapiai su naujomis temomis "[E39] Kiek yra termostatų?" "[E39] Temperatūra nesilaiko, help" ir t.t. Jos irgi bus sukurtos pagal taisykles, bet esmė juk ne tame.

kartais nesusilaikau, jei labai trukdo galiu ir nerasyti. (zinau kad bus patrinta tai ir leidziu sau)
po "autogido" temos uzrakinimo analogisku temu lietaus nesulaukem, nors pagal mane rakinimas ne geriausia iseitis.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 25 Kov 2015, 10:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
46
Pranešimai:
169
Miestas:
Viena, Austrija
Automobiliai:
E61 530D LCI A-Sport M-Package
ex E34 M50B25 '90
Gerbiamas forumo savininke (apgailestauju, kad negaliu kreiptis asmeniškai),
Forume esu nuo labai seniai, ir tikrai forumo tvarką laikiau pavyzdine, matyt todėl, kad nebuvau susidūręs su tuo asmeniškai. Tačiau dabar išlindo tam tikri niuansai, kurie, mano manymu, labai neigiamai veikia forumą. Nesinori dėl labai subjektyvių forumo moderatorių darbo palikti forumą. Be to tikiu, kad viską galimą išspręsti. Taip pat tikiu, kad jeigu problemos nepavyksta išspręsti per AŽ, tai gal pavyks padiskutuoti viešai.
Esu už taisykles ir jų laikymąsi. Pripažįstu, kad sukūręs temą padariau klaidą temos pavadinime. Ją ištaisiau, tačiau pasirodo, kad tai ne viskas. Moderatoriui atrodo, kad tokia tema nereikalinga, nes tokia jau yra? Ar tikrai yra?
Bėda susijusi su mašinos variklio garsu. viewtopic.php?f=42&t=136972
Einoras R. nepyk, bet cituoju AŽ
Einoras R. rašė:
Mes ribojame neapibrėžtines temas. Geriausia, kad visokius garsus taisytų meistras jų pasiklausęs. Jeigu visgi norisi paburti, yra panašių temų, tad rašome ten (bet pirmiausia jas reikia nuosekliai perskaityti, galbūt sprendimas jau yra):

po to seka linkai.
Dar kartą peržiūrėjau forumą - nėra sprendimo

Parašiau atsakymą:
Renis rašė:
Na nesakyčiau, kad tema neapibrėžtinė. Mašinoje yra "Šiuolaikinį BMW sudaro apie 30000 detalių... "
iš kurių bent 2000 gali skleisti įvairius garsus. Garsas labai specifinis, niekas apie tokį garsą forume nesiskundė (peržiūrėjau forumą gana įdėmiai).
Nesinori apie tokį garsą klausti temoje, kurioje kalbama apie "variklio riaumojimą", "švilpimą", "kalenimą" ar panašiai, nes tai yra visiškai kitas garsas. O parašius tokioje nesusijusioje temoje, ne tik kad klausimas bet ir vėliau patalpintas sprendimas paskęs ir niekam iš to nebus naudos.
Tikiuosi supratingumo ir temos perkėlimo į E60 skiltį.


Atsakymas buvo labiau nei iškalbus: "Aš jau atsakiau į klausimą."

Na negi forumas sukurtas tam, kad vietoj bandymo rasti sprendimą pas bendraminčius, iškart važiuočiau į servisą? Juk man nuvažiavus į servisą problema bus išspręsta tik man. O kaip kiti, kurie susidurs su tokia problema? Jiems irgi į servisą? Tai kokia tada forumo paskirtis?

Gerb. forumo savininke, pasinaudodamas proga dar noriu pasiguosti, kad iš vienos temos buvo ištrintos mano žinutės, kurios nepažeidė jokių forumo taisyklių (buvo diskusija kas yra OEM, o kas ne). Vėl gi įtariu, kad tai tų pačių moderatorių darbas. Tai kam aš skyriau laiko rašydamas tą žinutę? Negi mano laikas yra bevertis?

Gerb. forumo savininke, manau būtų verta pakalbėti su moderatoriais ir pabandyti surasti visiems (ne tik moderatoriams) priimtiną moderavimo formą.

Pagarbiai,
renis


StandartinėParašytas: 25 Kov 2015, 11:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.01.18
Pranešimai:
1651
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 530d M57 '99
ex SAAB 9-5 1.9 TiD '09
Cadillac ATS '19
Skype:
einoras.r
Nepamirštam pacituoti savo temos, kad būtų bendras vaizdas:

Renis rašė:
Variklis 3.0 d, 173 kw (M57D30O2)
Sveiki,
Iš variklio sklinda keistas garsas. Lyg antys būtų apsigyvenusios :)

P.S. video ne mano, radau youtube, bet garsas toks pats.
Sklinda kažkur iš variklio galo (vairuotojo pusės). Pakreksėjus nutyla. Paskui vėl pradeda.

Įtariu kažkas su vakuumu negerai. Google radau, kad gali būti EGR elektrinis vožtuvas.
Diagnostika klaidų nerodo
Gal kas esat susidūrę?


Tiek yra temų, kur problema susijusi su pašaliniais garsais iš variklio (iš pirmų 4 paieškos atsakymų puslapių, kurių yra berods 10 ar 15):

viewtopic.php?f=53&t=117728&hilit=Variklio+garsas
viewtopic.php?f=53&t=82152&hilit=Variklio+garsas
viewtopic.php?f=53&t=117469&hilit=Variklio+garsas
viewtopic.php?f=53&t=71109&hilit=Variklio+garsas
viewtopic.php?f=53&t=86656&hilit=Variklio+garsas
viewtopic.php?f=53&t=115868&p=1206429&hilit=Variklio+garsas#p1206429
viewtopic.php?f=53&t=115580&p=1204431&hilit=Variklio+garsas#p1204431

_________________
Šiuolaikinį BMW sudaro apie 30000 detalių...


StandartinėParašytas: 25 Kov 2015, 13:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
46
Pranešimai:
169
Miestas:
Viena, Austrija
Automobiliai:
E61 530D LCI A-Sport M-Package
ex E34 M50B25 '90
Einoras, temų su pašaliniais garsais yra nemažai. Sukūrus vieną bendrą temą "garsai variklyje" ir ten sudėjus visus garsus ir klausimus, įtariu, kad problema bus didesnė nei užduodant klausimą :)
Tokia tema būtų labai greitai pildoma ir kažką dominantis klausimas paskęs toje nesusijusių klausimų ir atsakymų jūroje. Netikiu, kad forumo dalyviui, uždavusiam klausimą, nuo to bus lengviau. O gal ir atsakymą žinantis forumietis nematys toje masėje klausimo. Galu gale temoje apie cypimą/kalenimą, parašius klausimą ne apie cypimą/kalenimą, kai kas gal net neužeis nes su cypimu/kalenimu jis nesusidūręs. Suprantu, kad tvarka turi būti, bet ta tvarka neturi atgrasyti užduoti klausimą ir ieškot sprendimų, juk tam ir yra forumas.
Nekalbu apie tuos atvejus kai nuolat užduodamas klausimas apie "kurioje ausyje man zvimbia" ar klausiama apie tą patį garsą. Savo konkrečiu atveju pabandžiau peržiūrėti visą forumą ieškant mano problemą atitinkančios temos, nepavyko. Todėl ir uždaviau klausimą su tikslu gauti atsakymą, o ne pamatyti savo žinutę ištrintą.
P.S. Jeigu mano žinutė neišsami, esu pasirengęs ją papildyti ir pataisyti, kad tiktų moderatoriui. Tačiau tokiu atveju reikėtų ir pasakyti kas konkrečiai yra ne taip (būtent to ir klausiau su pirmąją savo AŽ).
Pilnai suprantu, kad kieno "vežime sėdi, to ir dainą giedi", tačiau norint forumą padaryti patrauktų, nereikėtų 100 proc tik tuo ir vadovautis.


StandartinėParašytas: 01 Bal 2015, 16:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.02.09
Pranešimai:
7
Kodel mano skelbimas po pusantro menesio, kita diena po redagavimo isnyko!?!? Nei siukslyne nerandu nei kur kitur. Kaip cia suprast? Gal cia forume konkurentu draugeliai kokie susitare istryne mano skelbima? Buvau viska aiskiai graziai surases 5h vargt reikejo. Viena diena kelias dalis istryniau, kitom kainas pataisiau ir isnyko skelbimas i dausas :(


StandartinėParašytas: 01 Bal 2015, 16:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.01.18
Pranešimai:
1651
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 530d M57 '99
ex SAAB 9-5 1.9 TiD '09
Cadillac ATS '19
Skype:
einoras.r
Kakashis rašė:
Kodel mano skelbimas po pusantro menesio, kita diena po redagavimo isnyko!?!? Nei siukslyne nerandu nei kur kitur. Kaip cia suprast? Gal cia forume konkurentu draugeliai kokie susitare istryne mano skelbima? Buvau viska aiskiai graziai surases 5h vargt reikejo. Viena diena kelias dalis istryniau, kitom kainas pataisiau ir isnyko skelbimas i dausas :(


Šiukšlynas pratrinamas karts nuo karto. Jeigu tema buvo šiukšlyne, tai greičiausiai buvo ištrinta pratrinant šiukšlyną. Jeigu tema buvo šiukšlyne ir buvo nuolatos atnaujinama, kad "kiltų" šiukšlyne į viršų, tai ji greičiausiai buvo ištrinta specialiai kaip piktybiškas reklaminis "spamas". Pastaruoju metu forume pastebima "gudručių" tendencija, kurie stengiasi šiukšlyne pastoviai kelti savo išmestas reklamines temas, kad jos būtų matomos.

Reikia pradėti nuo atsakymo sau į šitą klausimą: Kodėl ta tema atsirado šiukšlyne?

_________________
Šiuolaikinį BMW sudaro apie 30000 detalių...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 135 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery