Lietuvos BMW Klubas
http://forumai.bmw-klubas.lt/

[F31] variklio garsas salone
http://forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?f=107&t=146345
Puslapis 11

Autorius:  subarub22sti [ 24 Bir 2017, 23:29 ]
Pranešimo tema:  [F31] variklio garsas salone

Sveiki, BMW F31 320d. Turiu problema - salone girdisi variklio garsas. Suprantu, kad ant laisvų sūkių ar kaip užmini gaza turi girdėtis motoras, bet čia užminus gaza atsiranda pašalinis garsas. Meistras sakė lyg iš aukšto slėgio kuro siurblio. Taip pat galvoju, kad gali būti kažkur garso izoliacijos trūkumas, nes auto buvo daužta jau pirkau ją sutvarkyta. Taigi jei galit padėkit arba pasiulykit kur ieškoti bėdos, nes tuoi pražilsiu su šita mašina arba rekomenduokit meistrus kurie tikrai nustatytu iš kur čia viskas.

Ačiū

Autorius:  subarub22sti [ 25 Bir 2017, 00:15 ]
Pranešimo tema:  Re: [F31] variklio garsas salone

Taip, pat pridedu video. Garsas atsiranda kaip duodi gazo (toksai kaip barskutis ar kazkas panasaus), vaziuojant tiesiog erzina tas garsas jei radija isjungta arba minimaliai pritildinta.

https://www.youtube.com/watch?v=ydr09ASkOXc


Gal kas zinot koki meistra kuris nusimano situose reikaluose ir galetu pasiziureti? Geriau kaunas bet jei iseities nera atsumas ne problema. ačiū.

Autorius:  _minde_ [ 29 Bir 2017, 17:31 ]
Pranešimo tema:  Re: [F31] variklio garsas salone

Man buvo problemu su dideliu garsu variklio salone problemu buvo atsijungusi ivore vairalazdes is salono puses. Pasitikrinti gali ikises koki skudura storesni i vairalazde kur patenka i salona. Per tos vairalazdes nesandarumo smarkiai girdisi variklis

Autorius:  subarub22sti [ 27 Rgp 2017, 11:59 ]
Pranešimo tema:  Re: [F31] variklio garsas salone

Sveikas, pas mane ir panasiai, kazkas jau pries tai krapste ir blogai uzdeta vairolazdes apsaugine guma, ja pataisiau ir viskas ok. Dingo tas garsas.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/