Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 07:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik F10 ir F11 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Gru 2022, 16:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2022.12.22
Pranešimai:
1
Sveiki,

Esu naujas narys grupėje ir galvoju įsigyti bmw f10/f11 su 2.0l dyzeliniu varikliu. ( 2010-2012m. )
Į ką reiktų atkreipti dėmesį prieš perkant ir aplamai ar tai yra patikimas automobilis?. Gal kas galit pasidalinti savo patirtimi su kokiomis problemomis esate susidūre?
Ačiū už info.


StandartinėParašytas: 15 Sau 2023, 16:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.12
Amžius:
38
Pranešimai:
435
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d touring EX
F11 520d touring
Nikas:
gizmo
pats turiu f11 2,0d jau 5 metai ir didesniu problemu su juo nebuvo,per ta laika keiciau turbina,vandens pompa ir voztuvu dangteli,dar skyvas buvo nuejes,tai visi darbai prie variklio per 5 ,metus,rida jau 426k km sakyciau vienas patikimesniu dyzeliu is N serijos varikliu,bet geresnis fl modelyje su 140kw


StandartinėParašytas: 21 Sau 2023, 17:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.19
Amžius:
40
Pranešimai:
47
Automobiliai:
EX:
BMW E36 1.8i [violet] sold
BMW 740i [E38] Black sold :(
BMW 530D [E39] Agean Blue
BMW 520D M-Sport [F10] Carbon black
Present:
BMW X6 4.0D [F16] Carbon Black
Paulius444 rašė:
Sveiki,

Esu naujas narys grupėje ir galvoju įsigyti bmw f10/f11 su 2.0l dyzeliniu varikliu. ( 2010-2012m. )
Į ką reiktų atkreipti dėmesį prieš perkant ir aplamai ar tai yra patikimas automobilis?. Gal kas galit pasidalinti savo patirtimi su kokiomis problemomis esate susidūre?
Ačiū už info.


Sveikas,

Turejau as 2013 F10, 2.0 dyzeli. Pravazinejau apie 4 metus be dideliu problemu. Puikus automobilis. Maniskis buvo mazai pravaziaves (apie 50000km). Is esmes jei noretum F10/F11 rekomenduociau rinktis F10 nuo 2013 metu, nes iki 2012 metu dyzeliniai varikliai turejo bedu su "timing chain". O kalbant apie F11, ju galines pagalves buvo silpnokos, plius nelabai graziai atrodo(bent man). Ne viena maciau su nesedusiu galu. Renkantis F10 vertetu atkreipti demesi:

- Jei modelis M-Sport, tai rekomenduociau pasikeisti padangas is run-flat i normalias, nes, standartiskai BMW komplektuodavo su run-flat, kurios labai sukietina vaziavima. Plius dideli ratai(19") nera patys praktisckiausi, nes megsta greit "issibalancuoti", ypac jei vazinesi labai duobetais keliais.

- Jei automobilis iki 2013 ir 2.0d, labai gerai atkreik demesi i variklio darba, ypac jei rida didesne nei 100k. Pirmieji N47 turejo "timing chain" bedu, ypac tarp 2007~2011. Jei girdisi pastovus barskejimas prie 1500 apsuku is variklio galo(link vairuotojo), reiskias kad grandine i pabaiga. Ja pakeisti labai brangu, nes ji randasi variklio gale, tai reiskia, reiks varikli isimti, norint ja pakeisti.

- Jei yra serviso istori, tai reiktu patikrinti ar buvo ATF keistas automatinei dezei, bent pasiekus 100 000 km ir ar buvo keista EGR, nes BMW buvo atsauke daug automobiliu su EGR, del gaisro pavojaus(fire risk) ir keite juos nemokamai.

- Jei yra PRO navigacija, reiketu patikrinti ar viskas veikia, nes man buvo HDD nusproges ir kiekviena karta ijungus navigacija persikraudavo visa multimedijos systema. Pakeisti visa "kompa" yra gan brangu, o pakeisti tik HDD ganetinai komplikuota.

Na cia mano patirtis. Pats automobilis labai smagus ir gan ekonomiskas. Kaip pavizdys: man uzteko vieno pilno bako parvaziuoti is Italijos Lecco miestelio i Londona tai yra apie 1100Km. Vidutinis greitis buvo apie 100km/h.


StandartinėParašytas: 01 Vas 2023, 18:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.22
Amžius:
43
Pranešimai:
1427
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E23 728i 732i 735i
E28 520i
E30 320i 325i 325i touring
E38 728i
E53 3.0d
F10
Paulius444 rašė:
Sveiki,

Esu naujas narys grupėje ir galvoju įsigyti bmw f10/f11 su 2.0l dyzeliniu varikliu. ( 2010-2012m. )
Į ką reiktų atkreipti dėmesį prieš perkant ir aplamai ar tai yra patikimas automobilis?. Gal kas galit pasidalinti savo patirtimi su kokiomis problemomis esate susidūre?
Ačiū už info.

6 metus atvazinejau su f10 2,0d iki 2013m. sedanas, per ta laika pakeiciau alkuninio demferi, galinio reduktoriaus sailentblokus ir kardano gumas, toliau tik einamieji reikalai, tepalai kaladeles ir tt, pries man perkant grandines jau buvo pakeistos, bet jas pakeisti nera kosmosas, +- 700e variklio isimti nereikia, nuima deze ir viskas,del ratu issibalansavimo neteko susidurt, nors vazineju su R22, pavasari isbalansuoju ir paskui tik kita pavasari, nusipirkus stenkis neisvazinet salerkos iki kol uzsidega lempute, nes vazinejant su mazai kuro megsta pareiti kuro siurblys, uzsikisa visa kuro sistema, remontas +- 600 - 700e siap po visu turetu bumeriu,iksu ir tt net nesitikejo, kad tiek mazai bus islaidu, buvau pasiruoses isleisti daugiau :D siaip jei nusipirksi su neatsukta rida, tai ir neprakaituosi


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery