Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E53 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo kodą laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Sau 2012, 00:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.08.14
Pranešimai:
15
Automobiliai:
BMW X5 3.D SPORT
Labas visiems! Idomu butu suzinoti, ar gamykla isleido x-sus (2005 m.) tik su plastmasiniais slenksciais ,ar ir su aliumine pamina.


StandartinėParašytas: 30 Sau 2012, 20:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.20
Pranešimai:
387
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW X5 (E53)
BMW X3 (E83)
Mini Cooper (R50)
tai buna ir tokiu ir tokiu,su aliuminiu tai tipo sport paketas jei neklystu,pas mane plasmasiniai juodi,bet nusipirkau su aliuminiu ir pasikeisiu.


StandartinėParašytas: 30 Sau 2012, 23:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.08.14
Pranešimai:
15
Automobiliai:
BMW X5 3.D SPORT
Labas mano x sas kiek suprantu sportas nes taip raso bent ,teh.liudijime o slenksciai turbut buvo pakeisti i paprastus po avarijos


StandartinėParašytas: 31 Sau 2012, 19:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1019
Miestas:
Vilnius
pas maniski irgi sport komplektacija, bet slenksciai paprasti. jokios bedos cia nera, beje man paprasti dar graziau ziurisi


StandartinėParašytas: 31 Sau 2012, 21:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.08.14
Pranešimai:
15
Automobiliai:
BMW X5 3.D SPORT
[-X ne ne ne galeciau gincytis iki nukritimo man aliuminiai super labai grazu .o tu cipavai x siuka? jei taip ar nera pavojaus automtinei greiciu dezei


StandartinėParašytas: 01 Vas 2012, 07:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1019
Miestas:
Vilnius
yra pavojus, be abejo. bet viskas susiveda i tai kaip jis buvo eksploatuotas pries tave, kur pats ji gainioji ir t.t. jeigu linkusios luzti dezes 135kw tai pacipavus problema nedings. paskutiniu metu isvis nevazineju, nes jau kuri laika isvykes, kai vazineju, tai ilgesniais atstumais, mieste nedaug, kickdownais irgi smaugiau gal kokius 2 menesius is pradziu, dabar apsiraminau. cipavimas gi daugumoj susiveda i tolygesni startavima is vietos, toki sklandesni, sunku paaiskint.o dezes mano manymu zudo pastovus kickdownai.


StandartinėParašytas: 01 Vas 2012, 21:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.08.14
Pranešimai:
15
Automobiliai:
BMW X5 3.D SPORT
Mano dzipukui kazkas truputi yra su deze saltai ne o uzkaitus iki darbines temp.sustojus jei tik silpnai laikai ant stabdzio trukteli i prieki jei stipriau nieko,o vaziuojant nesijaucia persijunginejimo


StandartinėParašytas: 02 Vas 2012, 15:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1019
Miestas:
Vilnius
erna rašė:
Mano dzipukui kazkas truputi yra su deze saltai ne o uzkaitus iki darbines temp.sustojus jei tik silpnai laikai ant stabdzio trukteli i prieki jei stipriau nieko,o vaziuojant nesijaucia persijunginejimo

pabandyk i kalniuka bandyt vaziuot atsargiai. ta prasme ikalnejei sustoji, o tada atsargiai isjudi, jei yra toks lagas, o paskui smarkiau toks smugelis, tada gali trukti tepalo. cia as ne egzpertas bet sake kas dezes remotuoja, nes atseit deze bando uzssiurbt tepalo, bet pagauna oro. aisku neskubek nieko daryt, isitikink ar cia isvis problema yra. dar kuom man cipuotos elgesys masinos patinka kad ji daug ramiau elgias stovedama butent. arba as tiesiog blogas masinas lyginu, nes pries tai paprastas 530d tai stovint jausdavosi kaip i prieki bando tempt, net variklio darbas buvo toks smarkesnis, garsesnis, o cipuotas x5 stovint tai taip ramiai, apsukos ciut zemesnes, atrodo kad kaip su mechanke ant laisvo stovetum. bet tema apie slenkscius :)


StandartinėParašytas: 02 Vas 2012, 21:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.08.14
Pranešimai:
15
Automobiliai:
BMW X5 3.D SPORT
as ta pati vakar pagalvojau slenksciai buvo pamirsti :D moderatorius uzpykes istrins [-X pabandysiu ikalnej kaip elgsis.o gal taip daro ,kad slenksciai levi :mrgreen: :D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery