Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Bal 2024, 05:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 22:30 
  
 
 
Pas mane E36 2.5 plyta. Siandien isgirdau kad kazkas kalena variklyje. Negaliu sakyt kad stipriai kala bet toks silpnas kalenimas girdisi. Toks jausmas paklausius kad kalena priekineje variklio dalyje. Vaziuojant jokio skirtumo nera vaziuoja kaip ir anksciau. Kas cia galetu but???


StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 23:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
andriusa rašė:
Pas mane E36 2.5 plyta. Siandien isgirdau kad kazkas kalena variklyje. Negaliu sakyt kad stipriai kala bet toks silpnas kalenimas girdisi. Toks jausmas paklausius kad kalena priekineje variklio dalyje. Vaziuojant jokio skirtumo nera vaziuoja kaip ir anksciau. Kas cia galetu but???

Tai gal kompensatoriai tiksi?
Tepala senei keitei? Koks tepalas?

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 09 Gru 2004, 23:31 
  
 
 
Nelabai ten kompensatoriai gali but. Mano galva kazkaip kitaip kalena nei kompensatoriai galetu. O gali but kad kazkas su paskirstymo veleneliu? Tepalus keiciau pries kokius tris men. 5000km. jau pravaziuota. Tepalai sintetiniai BP Visco(jei teisingai is atminties parasiau)


StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 08:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
43
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
kai tepalus keitė, per dangtelį prilindo genių žiemavot, tai dabar kalena jie

P.S. arba aš kažką maišau, arba ten paskirstymo velenėlio nelabai yr..


StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 11:17 
  
 
 
Jo del to velenelio gal kiek ir sugribavau. Bet tas kalenimas atsiranda tik varikliui ikaitus iki darbines temperaturos ir kalena ten kur grandine stovi. Kiek zinau ji ten kazkokius autoitempiklius turi tai sakau gal ji pasilus varikliui kiek atsilaisvina ir kalena :?:


StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 12:03 
  
 
 
o gal pati grandine kalena


StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 12:08 
  
 
 
Tai va man irgi tokia mintis sove. Bet ar taip gali but ir kuo tai gresia?


StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 12:17 
  
 
 
kuo gresia :lol: o gi kapitaliniu remontu pazystamui grandine truko ant laisvu sukiu (neisivaizduoju kaip nes priestai draginom ir kodel ji netruko drago metu o ant laisvu sukiu nu nesvarbu)pasekmeja 6 sulankstyti voztuvai ir pazeisti stumokliai


StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 12:32 
  
 
 
O tavo pazystamui kazkas panasaus buvo kaip man? ar kokie kitokie pozymiai pries jai trukstant?


StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 12:37 
  
 
 
ciut ciut tarskejo grandine


StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 12:49 
  
 
 
Jo tai gali but nekoks vaizdzelis :? reiks vaziuot i koki servyza kad paziuretu.


StandartinėParašytas: 10 Gru 2004, 19:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.06
Amžius:
47
Pranešimai:
283
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 cupe M50 94'
ex E39 530 D universal 01'
ex F 650 GS/M DAKAR 04'
ex F 650 GS/M 05'
ex Z3 roadster M54 02
G 650 XChallenge 08'
E91 LCI 320D 09'
Skype:
Persona non grata
andriusa rašė:
...kalenimas atsiranda tik varikliui ikaitus iki darbines temperaturos ir kalena ten kur grandine stovi....

Grandines itempejas greiciuasiai, bet kokiu atveju teks dangteli dengianti grandine nuimti.
p.s. O gal paprasciusiai vaidenasi :?: kad kalena :D


StandartinėParašytas: 11 Gru 2004, 12:15 
  
 
 
Variantas- grandines itempejas turi guoli, tas guolis paima ir pabyra po tam tikro tarnavimo laikotarpio
Grandine zinoma geriau nei dirzas, nes jei dirzo itempejas uzsikerta nors trumpam, tai nutraukia dirza ir tada..... liudnai
Grandine truksta labai terai nebent jau visai suesta, paprastai truksta kaip ir motociklui, per jungiamaja dali (ten kur ji sujungta, 2 nareliai, paprasciausiai izsoka fiksatorius)
Ojei kazkas caksi tai pradek nuo itempimo guoliu, , tuo paciu ir grandine apziuresi (vargas su tuo ardymu, pusdienis minimum iseina)

kai savaja pirkau tai pirmiausiai pasikeiciau visas guolines dalis , dirzus ir pan., nors nebarskejo lyg, taciau kai nuemiau ir apziurejau itempejo guolis buvo ant klinikines mirties slenkscio, dabar nors del jo ramu...


StandartinėParašytas: 11 Gru 2004, 14:58 
  
 
 
Jo buvau pasikonsultuot su geriau nusimananciais uz mane zmonem tai sake cia tikriausiai bus kazkokios bedos su tais grandines itempejais. Bet ten kad normaliai pamatyt viska ar ka pakeist tai sake darbelio ojojoj :shock:
Tai manau vien tik uz darba reiks pinigine gerai paplonint. O kiek gali kainuot tie itempejai ar ju guoliai jei keist reiktu??? Gal zinot?


StandartinėParašytas: 13 Gru 2004, 12:49 
  
 
 
As cia skaitau ir...

Siaip guoliai kaip itempejai buna tada kai buna dirzas. Tiesa ne 100%, bet neteko kitaip matyt.
Kai buna grandine - buna slopintuvai plantmasinai ir tokie "pirstai" su spyruoklem besiremiantys i slopintuvus.
Dabar... taip. Grandine gyvena bloke, ir slepiasi ne po dangteliu, o atskiram bloko skyriuje. Siek tiek ja pamatyt galima nuemus galvos virsutini dangteli.
Keitimas.... pakeist grandine tai praktiskai 1/3 darbo perrinkt varikli. Ypac jei grandine ne viena. Uz tai ir darbo pasake... ojojoj


Cia as truputi pagasdinau. O siaip jei grandineje problemos, vaziuok pas meistrus, daug nieko cia forume nepribursi.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery