Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 00:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
39
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
BMW E36 coupe,2.5l,benzinas.

Kol vazhiuoju ramiai (nesvarbu kelinta pavara) jokio benzino kvapo,tik staigiau paspaudzhiu akseleratoriaus pedala -uzhsmirsta visas salonas,ankschiau niekada to nebuvo chia paskutiniu metu man tas kvapas atsirado ir jis ish priekio manau ateina,atsidarau kapota nu niekur nerandu,kad kur shlapiuotu,jau kelinta kart vis pasizhiuriu atrodo viskas ok. Shiaip kuriasi gerai,variklis irgi dirba normaliai,shiek tiek purtosi ant laisvu kai uzhkaites,nes apsukas rodo tik kazhkur apie 600 chia normalu ar nea nezhinau,man visada taip buvo ir yra,bet benzino kvapas atsirado tik dabar.
Gal kas turejo tokia problema,kame chia shaknys gali buti,kad tik vazhiuojant ir paspaudus akseleratoriaus pedala tas kvapas atsiranda??? #-o
Achiu!


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 09:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.18
Amžius:
43
Pranešimai:
402
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E61 520d 05'
Ginchius rašė:
BMW E36 coupe,2.5l,benzinas.

Kol vazhiuoju ramiai (nesvarbu kelinta pavara) jokio benzino kvapo,tik staigiau paspaudzhiu akseleratoriaus pedala -uzhsmirsta visas salonas,ankschiau niekada to nebuvo chia paskutiniu metu man tas kvapas atsirado ir jis ish priekio manau ateina,atsidarau kapota nu niekur nerandu,kad kur shlapiuotu,jau kelinta kart vis pasizhiuriu atrodo viskas ok. Shiaip kuriasi gerai,variklis irgi dirba normaliai,shiek tiek purtosi ant laisvu kai uzhkaites,nes apsukas rodo tik kazhkur apie 600 chia normalu ar nea nezhinau,man visada taip buvo ir yra,bet benzino kvapas atsirado tik dabar.
Gal kas turejo tokia problema,kame chia shaknys gali buti,kad tik vazhiuojant ir paspaudus akseleratoriaus pedala tas kvapas atsiranda??? #-o
Achiu!



sakyciau kuro slegio reguliatorius..pas man kai buvo tas sss...tai ir misinys per riebus..ir kratydavosi ir gest poto pradejo.. o kai krastoi ji apziurejo ir idejo atgal, kol gaus is BRD nauja, tai smagiai smirdedavo...ten tarpine susidevejus gal...ir pila benza..bet ryt turetu kokius 13-15l

_________________
Non Nobis Domine Non Nobis Sed Nomini Tuo Da Gloriam


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 09:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
40
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
kazkur leidzia...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 09:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.01
Amžius:
41
Pranešimai:
527
Miestas:
Vilnius
Pradzioje ir man nieko nesimate, o veliau jau ciurkslemis benzinas tekejo. Kazkur tikrai prateka, pro kokia zarnele. O kvapas buvo nuo pat pradziu pas mane.

Ir dar siulyciau paieska pasinaudoti, tokiu temu tikrai buvo.

Karlitaz


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 14:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
39
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
andriuxas rašė:

sakyciau kuro slegio reguliatorius..pas man kai buvo tas sss...tai ir misinys per riebus..ir kratydavosi ir gest poto pradejo.. o kai krastoi ji apziurejo ir idejo atgal, kol gaus is BRD nauja, tai smagiai smirdedavo...ten tarpine susidevejus gal...ir pila benza..bet ryt turetu kokius 13-15l


Variklis kratosi pas mane bet nestipriai,gest-negesta,apsukos visa laika stabilios 600 ir ne krust. Shaltam varikliui apsukos didesnes. Kuro sanaudom tikrai nesiskundzhiu,jei butu pradejus ryt manau buchiau pastebejes.
Bet Tau smirdedavo visa laika ta prasme, uzhkuri mashina ir jau smirda ar kaip nors kitaip?
Jau ko gero zhinai kur randasi tas kuro slegio reguliatorius, gali gal trumpai nupasakoti?
Apie kuria tarpine shneki,gali gal shiek tiek smulkiau?
Achiu!


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 14:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
39
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
all in music rašė:
kazkur leidzia...


Ko gero chia teisingiausias atsakymas! :D
Kad man tas kvapas jaustusi,ish karto,uzhkuri mashina ir smirda,tai galetum ieshkot per kur chia leidzhia,o db tik paspaudus pedala,stovinchiai mashinai ne kvapelio. Ko gero tex laukti kol prades be perstojo smirdet benzu tada reix zhiuret rimchiau.


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 14:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
41
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
["Ginchius"] O gal nusiplauk auto, išdžiovink ir pradėk ieškoti jau dabar, kur yra tas nutekėjimas, nes nesandarumas kuro sistemoje yra vienas žingsnis iki bum. Patikrink visas oro padavimo ar vaakumo žarnėles (jų trūkimai ir nusimovimai įtakoja kuro mišinio kokybę, dėl to irgi gali jaustis benzino kvapas). Visos šlangutės turi tokią sąvybę kaip skirtingas įtrūkimo pralaidumas, priklausomai nuo apkrovų, temperatūros ir kt. veiksnių (šalta gali neleisti, šilta prasiplėsti ir tekėti srovele ir atvirkščiai).

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 14:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
39
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
Karlitaz rašė:
Pradzioje ir man nieko nesimate, o veliau jau ciurkslemis benzinas tekejo. Kazkur tikrai prateka, pro kokia zarnele. O kvapas buvo nuo pat pradziu pas mane.

Ir dar siulyciau paieska pasinaudoti, tokiu temu tikrai buvo.

Karlitaz


Gal gali smulkiau,kurioje vietoje Tau daugmazh,tas benzas pradejo teket,ish kurios zharneles? Gal ji kokioj nematomoj vietoj,nepastebiu ash jos,vistiek kazhkur turi leist ta benza,nes jei smirda reishkias kazhkur praleidzhia :)


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 14:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
39
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
PrakalejaS rašė:
["Ginchius"] O gal nusiplauk auto, išdžiovink ir pradėk ieškoti jau dabar, kur yra tas nutekėjimas, nes nesandarumas kuro sistemoje yra vienas žingsnis iki bum. Patikrink visas oro padavimo ar vaakumo žarnėles (jų trūkimai ir nusimovimai įtakoja kuro mišinio kokybę, dėl to irgi gali jaustis benzino kvapas). Visos šlangutės turi tokią sąvybę kaip skirtingas įtrūkimo pralaidumas, priklausomai nuo apkrovų, temperatūros ir kt. veiksnių (šalta gali neleisti, šilta prasiplėsti ir tekėti srovele ir atvirkščiai).


Ko gero teisingai Tu chia sakai,jauchiu rimtai tex dienele paaukot ir perzhiuret viska nuosekliai!
Achiu!

Ir dar norejau paklaust del to nestipraus variklio purtymosi,kai variklis shiltas shiek tiek vibruoja jis,ir apsuku rodyke stovi ties 600, ar chia normalu ar ne tas variklio purtymasis ir tos apsukos?


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 14:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.18
Amžius:
43
Pranešimai:
402
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E61 520d 05'
na gal ir teisus jus...
pas man ir pradzioje tik is duslintuvo smirdejo...ir dirbo graziai..poto pradejo...
tarpine reguliatoriuje stovi..kai pareina pradeda per vakuma vayti benza i cilindrus...per riebus misinys...pas man ir vedesi sunkiai...zvakes juodavo...o reguliatorius stovi ant purkstuko tiltelio..prie stiklo...
bet jei vedasi ciki..apsukos norma..vedasi gerai... na pas man ir purtidavosi..salone jausdavosi..vilindras vienas nesuveikdavo nuo benzo...co ch buvo per didelis...
bet pas tau gal rintai nuo ziemos gal kur paseno slangele..bet netrauk..ieskoko nes pavojinga...

_________________
Non Nobis Domine Non Nobis Sed Nomini Tuo Da Gloriam


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 14:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.01
Amžius:
41
Pranešimai:
527
Miestas:
Vilnius
Ginchius rašė:
Gal gali smulkiau,kurioje vietoje Tau daugmazh,tas benzas pradejo teket,ish kurios zharneles? Gal ji kokioj nematomoj vietoj,nepastebiu ash jos,vistiek kazhkur turi leist ta benza,nes jei smirda reishkias kazhkur praleidzhia :)

Kad nelabai ir pamenu dabar :oops: Atidaviau i servisa ir sutvarke.

Karlitaz


StandartinėParašytas: 09 Geg 2008, 15:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
41
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Asmeniškai man teko apturėti tokį dalyką:
ryte šaltas variklis užsiveda, pasipurto ir užgęsta. Vėl kuriant - viskas be problemų. Jautėsi šiek tiek benzino kvapas lauke, važiuojant šiltam varikliui šiek tiek mažokos apsukos, pavibruodavo. Problema paprasta - oro įsiurbimo gofros viena vaakumo šlangutė nusimovė (yra šiek tiek tvirtinimas įtrūkęs). Štai ir visos problemos sprendimas.
Ginchius rašė:
Ir dar norejau paklaust del to nestipraus variklio purtymosi,kai variklis shiltas shiek tiek vibruoja jis,ir apsuku rodyke stovi ties 600, ar chia normalu ar ne tas variklio purtymasis ir tos apsukos?

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 13 Geg 2008, 18:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.04.02
Amžius:
39
Pranešimai:
72
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 325i
pries purkstukus aina slangutes gabaliukas dazniausiai pro ja leidzia :D


StandartinėParašytas: 25 Geg 2008, 06:27 
  
 
 
buvo ir man sitas aromatas.
benzo padavimo slangute buvo sutrukusi toje vietoje kur uzsimauna ant metalinio vamzdelio, kuriuo teka benzas i purkstukus. priejimas nera lengvas, bet jei nesinori gesintuvo panaudot, reiktu keist. masina dega tik 2-3 minutes.
siaip pas mane matydavosi kad suslapusi slangute.


StandartinėParašytas: 25 Geg 2008, 19:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
39
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
Egylka rašė:
buvo ir man sitas aromatas.
benzo padavimo slangute buvo sutrukusi toje vietoje kur uzsimauna ant metalinio vamzdelio, kuriuo teka benzas i purkstukus. priejimas nera lengvas, bet jei nesinori gesintuvo panaudot, reiktu keist. masina dega tik 2-3 minutes.
siaip pas mane matydavosi kad suslapusi slangute.

Aromatas tai nuostabus,net "ambi pur car" nebereikia pirkti :roll:
Kad pas mane ta shlangute shlapiuotu ar butu suskirdusi,tai ash ir galvos nesukchiau,keichiu ir viskas,atrodo taip viska nuosekliai perzhiurejau, nu visur sausa, nei lasho niekur nepastebejau #-o


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery