Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 15 Lie 2020, 01:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Lap 2013, 17:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.01.18
Pranešimai:
489
Bum ir vėl Kalėdos!

Kaip ir kiekvienais metais (jau nuo 2005ųjų), artėjant Kalėdoms, Lietuvos BMW klubo nariai su geros širdies žmonių pagalba organizuoja šventę Beižonių vaikų globos auklėtiniams. Šiemet skaičiuosime jau 8-uosius tokius šventinius metus. Ko tik nebuvo per tuos metus, kiek linksmybių, staigmenų, dovanų. Smagu prisiminti. Todėl šiais metais ir vėl kviečiame visus padovanoti bent kelias valandas savo laiko ir kartu su mumis aplankyti, pasibūti, pakvailioti kartu su vaikais, pakviesti Kalėdų senelį ar pastatyti sniego senį. Svarbiausia būti su jais kartu ir tapti tais, kurie į jų mažas širdeles vėl įpūs Kalėdų dvasią.

Jums leidus, programos neskelbsime :) tebūnie tai staigmena. Sutinkate?

Taigi, renginys numatomas 2013 Gruodžio 7d. (šeštadienis)
Renginio pradžia 13 val.
Renginio trukmė 4-6 valandos

Renginio vieta - Beižonių vaikų globos namai. Žemėlapis

Likus kelioms dienoms iki renginio bus paskelbta informacija iš kur ir kada pajudės kolonos (kaip taisyklė nuo Vilniaus ir Kauno). Sekite informaciją forume.

Kadangi nė vienas Kalėdinis renginys neapsiėjo be didelio nykštukų rato pagalbos. Taip ir šiemet tikimės jūsų pagalbos dalyvaujant, organizuojant arba paremiant finansiškai. Kas tai bebūtų – tai leis sukurti šventės stebuklą vaikams, kurie jau dabar laukia mūsų visų atvykstant. Laikas – geriausia dovana. Padovanokime jį vaikams.

Sąskaitos gavėjas: Asociacija Lietuvos BMW klubas
Įmonės kodas: 195732955
Bankas: Citadele
Sąskaitos numeris: LT077290000008700894
Mokėjimo paskirtis: Tikslinis įnašas Kalėdinei akcijai 2013


Užtikriname, kad visos šiam kilniam tikslui pervestos lėšos BŪTINAI pasieks tikslą. O esant pageidavimui, mielai pateiksime Jums visus tai patvirtinančius dokumentus.

P.S. ankstesnių metų renginių nuorodos :)
2012 metai
2011 metai
2010 metai
2009 metai
2008 metai
2007 metai
2006 metai

Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 04 Gru 2013, 00:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.17
Amžius:
44
Pranešimai:
1459
Miestas:
Kaunas
Skype:
voverle
Išduosiu vieną paslaptį :)) Kol lauksime Kaledų senelio ( taip taip.. jis jau ruošia roges), kartu su vaikais atidarysime KALĖDŲ DIRBTUVES! . Tikimės, kad pavyks sukurti šiltą, prasmingą ir kūrybingą vakarą, su imbiero arbata, apelsinais, pyragu ir kalėdiniais sausainiais. Atvažuokite su savo vaikais.. drauge bus dar smagiau laukti Galėdų :))) ( čia atskira istorija , kurią papasakosime kai susitiksime :)))

P.S. Labai tikiuosi galėsite su savimi pasimti prijuostes ir nykstukų kepures? ;)

SVARBU! Kad pasiplanuoti, norinčius ir planuojančius dalyvauti, labai prašyčiau man parašyti asmenine žinute. Iš anksto dėkoju :))))

Planuoja būti: Tikiuosi, kad pasipildys .... LAAABAI to tikiuosi :)
1.-3.overlė t.y. aš. + 2
4 -5. Donatas K. +1
6-7. Aurelija +1
8. Paulius E.
9. Romka
10-11. Vytenis ( Synetyv)+1
12-13. Indenas + 1
14-15. Igoris + 2
16-17. Mindaugas L + 1
Kalėdų senis + 1 :)))
........


Prikabinti failai:
chef_child_729-420x0.jpg
chef_child_729-420x0.jpg [ 50.07 KiB | Peržiūrėta 10145 kartus(ų) ]
kalediniai-sausainiai-62167219.jpg
kalediniai-sausainiai-62167219.jpg [ 115.46 KiB | Peržiūrėta 10145 kartus(ų) ]
sveicariskas_kaledinis_pyragas.jpg
sveicariskas_kaledinis_pyragas.jpg [ 110.11 KiB | Peržiūrėta 10145 kartus(ų) ]

_________________
vat teip vat:) ...ir ne kitaip!


Paskutinį kartą redagavo Egle (voverle) 06 Gru 2013, 22:34. Iš viso redaguota 3 kartus.
StandartinėParašytas: 04 Gru 2013, 15:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.01.18
Pranešimai:
489
DĖMĖSIO!!!

Vilniečiai renkasi ir pajuda iš šio taško - prie Maximos ant Traku kelio (https://maps.google.com/maps?q=54.62402 ... 1&t=h&z=14). Kadangi kelio yra paie valandą, tai pajudėti reikia 12.00. Rinktis manau reiktų tarp 11.30 - 12.00

Kauniečiai renkasi Lytagros degalinėje (NESTE). Pajudat irgi apie 12.00. Tai rinktis reiktų 11.30 - 12.00.

Kas važiuoja iš kitur tai orientuokitės būti 13.00 Beižonyse.


StandartinėParašytas: 09 Gru 2013, 11:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.17
Amžius:
44
Pranešimai:
1459
Miestas:
Kaunas
Skype:
voverle
ačiū visiems, kas buvote, kas kepėte, maišėte miltus, tepliojotės šokoladu, žaidėte kvadratą ( kas pralošė istorija lai nutyli:) ), maudėtės sniege ir naikinote sniegą, kas šypsojotės ir juokėtės. Bandėme renginuką padaryti šiltą ir kalėdiškai jaukų. :) Tikimės pavyko.. Kalėdų senelis prašė perduoti, kad visiems geriems vaikams tikrai atneš dovanų:)))

P.S. ačiū Mindaugui ir Astai už NANOkeksą :))) ir už Jūsų mielas šypsenas. Tikimės pasimatysime visai netrukus. Juk Žiemos testas greitai :)

_________________
vat teip vat:) ...ir ne kitaip!


StandartinėParašytas: 16 Gru 2013, 13:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.17
Amžius:
44
Pranešimai:
1459
Miestas:
Kaunas
Skype:
voverle
BUM ir vėl Kalėdos! ISTORIJA. O buvo taip...

Kalėdos ateina pas visus, kartais net ir dvi savaitės prieš. Taip šiais metais Kalėdos ėjo pas mūsų globotinius Beižonių globos namuose. Su tikru Kalėdų seneliu, kvepiančios vanile ir sniego gniūžtėmis.
Kaip ir kiekvienais metais artėjant gražiausioms metų šventėms nepamirštame „savo“ vaikų Beižonių globos namuose. Iš šalies galbūt ir atrodo, kad jiems nieko netrūksta, kad viskuo aprūpinti, tai ko ten važiuoti. Taip, teko išgirsti ir tokių komentarų, bet ..... kad ir kokiomis materialiomis gėrybėmis būtų aprūpinti vaikai, jiems niekada nebus gana nuoširdaus bendravimo, šiltų apkabinimų, ir dėmesio. Laikas – geriausia dovana! Toks šiais metais buvo mūsų šventinis šūkis.
Buvo metų, kuomet su šiais vaikais Kalėdas šventėme tikrame miške, su tikra apsnigta eglute, su laužu ir paslėptomis miške dovanėlėmis. Buvo ir ne visai „skanių“ pošventinių siurprizų , bet tebūnie tai istorija, kurią nutylėsime, nes iš to pasimokė ne tik vaikai, bet ir mes. Prisimename tik pačias geriausias akimirkas ir to vedini metai po metų vis norime sugrįžti ten per šventes. Ir sugrįžtame.
Šiais metais norėjome šiltos , neįprastos šventės, kuri sušildytų širdeles netgi tiems, kurie nelabai tiki ta gražia Kalėdų dvasia. Atrodo, mums pavyko juos įtikinti, kad Kalėdos – širdžių šilumos šventė.
Viskas turėjo būti paprasta. Viskas ir buvo paprasta. Atvykome su tikslu pabūti su vaikais. Vos įsukus į kiemą, kaip visada, laukan išbildėjo beveik visi. Kaip visad buvo aprodytos valdos, papasakota kas naujo nutiko, ką nuveikė, aprodytos įspūdingai eglutėmis dekoruotos sienos ir pačių vaikų gaminti karpiniai ant langų. Kiekvienas stengėsi parodyti koks jis tvarkingas , kaip gražiai sutvarkytas jo kambarys, kiek apdovanojimų turi. O šie vaikai jų tikrai turi ir nemažai. Didelė dalis vaikų išties talentingi ir gabūs. Kas labai džiugina:)
Programą eigoje pakoregavo sniego pilnas kiemas. Nuspręsta iš jo pastatyti daug daug sniego senių, bet ... sniego seniams nebuvo lemta atsirasti:). Sniegas kaip mat buvo panaudotas kitiems tikslams, t.y. užvirė tikras sniego mūšis. Kas laimėjo? Tas kas liko sausiausias. Šlapi, bet laimingi ir su plačiomis šypsenomis veiduose sugužėjome vidun. Ką veikėme? Trumpai: kol vieni galynėjosi sporto salėje žaisdami kvadratą ir futbolą, kiti plušo virtuvėje: maišė, plakė, minkė tešlą, kepino riešutus ir gamino kalėdinius sausainius ir pyragus. Namai kvepėjo Kalėdomis! Ruošti saldumynus ir gaminti saldainių girliandas su vaikais - tikras džiaugsmas. O kur dar pokalbiai, kur jų anekdotai ir linksmos gyvenimiškos istorijos. Šis laikas neprailgo belaukiant pagrindinio šventės svečio – Kalėdų senelio. Taip taip, kaipgi be jo. Viską suspėjome: ir saldumynus pagaminome ir saldainių girliandas pakabinome, ir nuvargome, ir senelį pasitikome. O jis įžengė su didžiuliu maišu dovanų. Svajonės seneliui į ausį, eilėraštukai, dainos - miela šventės kulminacija.
Tokių švenčių metu pamatai, kad net ir iš pažiūros jau didelis „vaikas“, vis dar tiki, vis dar tebėra mažas ir nori būti įvertintas. Ir tikimės, kad mums visgi pavyko. Pavyko sušildyti jų nelengvo gyvenimo sužeistas širdeles. Tikiuosi ir to, kad mūsų pačių vaikai, dalyvavę šventėje, taip pat suprato Kalėdų prasmę, kad reikia dovanoti ne pinigus, o save ir savo laiką, savo dėmesį ir šypsenas.
Tokios tad buvo šių metų BUM KALĖDOS Beižonyse. Ačiū visiems, kas buvote. Kas PAGALIAU prisijungėte prie mūsų ( taip taip, čia Jums Mindaugai ir ASta), ačiū už NANOkeksus ir kalėdines idėjas visiems. Dėkojame nepailstantiems futbolistams ir kvadratistams.:) Su šventėmis visus...ateinančiomis.

P.S. Kalėdų senelis žino ką jūs padarėte per metus . :) Taigi, gražaus laukimo.

O nuotraukos štai čia http://galerija.bmw-klubas.lt/index.php ... -l-Kal-dos


Prikabinti failai:
IMG_1778.jpg
IMG_1778.jpg [ 39.87 KiB | Peržiūrėta 9053 kartus(ų) ]
IMG_1886.jpg
IMG_1886.jpg [ 36.85 KiB | Peržiūrėta 9053 kartus(ų) ]
IMG_1859.jpg
IMG_1859.jpg [ 39.1 KiB | Peržiūrėta 9053 kartus(ų) ]

_________________
vat teip vat:) ...ir ne kitaip!
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery